Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 115

Wątek: W kwestii E1-pomoc.

  1. #21
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2004
    Posty
    5.023
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria
    Zebym miał kase to nie zastanawiałbym się ani minuty, tylko coż zrobić Trzeba poczekać do października, mam nadzieję, że ceny się utrzymają i nie wycofają go jeszcze. Bo na niższa chyba nie ma juz co liczyć.
    Moje fotografie: www.beluch.pl | Grupa dyskusyjna M43 Polska

  2. #22

    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    47
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Dzięki za namiary. Taka cena jest nie do pogardzenia. Jednak coś mnie wewnetrznie niepokoi - MM wyprzedaje Olympusa, Fotojoker wyprzedaje Olympusa ( rozmawiałam z obeznanymi w temacie), sklepy inetrnetowe robią to samo. Eurokoloru juz nie ma. Nie jest moim celem wszczynanie paniki ale tak myślę czy to nie jest aby sytuacja typu "ostatni gasi swiatło"? Co w takiej sytuacji z naszymi kartami gwarancyjnymi??? Co z serwisem. Wczoraj jak byłam na oględzinach E300 - sprzedawca (żadna duża sieć) potwierdzał problemy Olympusa - niepewność dostaw sprzetu od dystrybutora. Może nie mam racji a może...? Jak myślicie?

  3. #23
      | OlyJedi Awatar grizz
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    12.859
    Siła reputacji
    162
    Moja galeria
    Dystrybutor się zmienia... spokojnie raczej nikt o zdrowych zmysłach nie myśli, że w 40 milionowym karaju nie będzie dystrybutora tak popularnej marki...

    Też zamawiam e-1 jak będzie dostepna to dzisiaj już

  4. #24
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2005
    Mieszka w
    Galicja
    Posty
    1.025
    Siła reputacji
    30
    Moja galeria

    W kwestii E1

    Jola-przepraszam nie podałem linka-to interia-drugi link Kondora.Własnie mialem telefon,że do 12 będzie w domu.Przesyłka 25zł-bez względu czy na przelew czy za pobraniem.Napiszę czy wszystko Ok.
    Tak problemy Oliego są krajowe-padaczka Eurokoloru-który miał duże udziały w Olympusie i problemy samego Olympusa.Szczególnie ponoć działu foto.Nawet jak firma padnie to serwis dziala kilka lat-takie sa gwarancje-miedzynaroowe.Teraz na dystrybutora Oliego szykuje się sieć Foto-Hurt.I goście z Zielonej Gory.Tyle plotek.Nie sądzę by ta firma padła.
    W tej cenie to nie znajdę nic lepszego.Zapasy ponoć się kończą i dystrybucja jest nieregularna.Zapewne to chwilowe?Aparatu i tak potrzebuję.
    cześc.ch.

  5. #25

    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    47
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    No to mam zagwózdkę... Chomsky napisz jak sie wszystko odbyło no i oczywiście jakies testy/opinie fotki na gorąco poproszę. Mysle że nie tylko ja chętnie poczytam i pooglądam; zwłaszcza że przypuszczam że odniesiesz swoje opinie w porównaniu do znanych Ci Canonów i Nikonów. Zagwózdka u mnie dlatego że jednak ten E300 double kit mnie nęci (ze względu na badrzo przyzwoite tele - no ale cena E1 jest teraz niższa niz E300 double kit.... Z drugiej strony E300 macałam na żywo robiłam jakieś tam sklepowe fotki (są wątku poniżej E300vs8080). E1 w rękach nie miałam i lekko obawiam się takiego zakupu - a jak się okaże za duży/za ciężki/za jakiś...?
    Na szczęście pozbyłam sie złudzeń co do canona... dlaczego? odpowiedź również w wątku poniżej!
    Pozdrawiam i czekam na relację.

  6. #26

    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    54
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Najlepiej jakbys wczesniej obmacala aparat przed kupnem, moja druga połowa ma małe raczki a bardzo dobrze jej sie trzyma mojego E-1

  7. #27

    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    47
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Wiem, że najlepiej pomacać, pooglądać, pokręcić. Niestety w realnym sklepie, w którym oglądałam E300, E1 nie mieli (mówili o trudnościach w dostawie tego modelu). Nawiasem mówiąc to był jedyny sklep, w którym którykolwiek z tych modeli występował w naturze Niewykluczone że będą tam miec E1 za tydzień lub dwa - tyle się wstrzymam. Do tego czasu Chomsky napisze pewnie parę ciekawych spostrzeżeń...?

    Chomsky,
    nawet nie wiesz ile osób u mnie na roku, płakało przez "pierwowzór" Twojego nicka

  8. #28
      | OlyJedi Awatar grizz
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    12.859
    Siła reputacji
    162
    Moja galeria
    e-1 bardzo często mają w FJ

  9. #29

    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    47
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Jeśli FJ to fotojoker to niestety nie mają go już nawet w cenniku Ostatni raz widziano go w okolicach świąt wielkanocnych I tak jak juz pisałam wyżej wyprzedają Olympusy a nowych dostaw nie ma - dotyczy to oczywiście wszystkich modeli, tak samo zachowuje się MM.

  10. #30
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2005
    Mieszka w
    Galicja
    Posty
    1.025
    Siła reputacji
    30
    Moja galeria

    W kwestii Oly...

    Jola-aparat jest w domu,bateria naładowana.przeczytalem za ten czas skróconą instrukcje-jest trzy instrukcje-płachta,obrazkowa,skrócona w książeczce i pełna w pdf ale nie patrzyłem.Pierwsze wrażenie-miałem parę aparatów w łapach, ten przypomina mi Canona eos1n,taki pewny jakiś.Uchwyt duży,nie wymaga gripa a łapę mam wielką naprawdę.Jak się pobawię to napiszę ale pewnie wieczorem albo jutro-tylko będą to pierwsze wrażenia,bo zdjęcia chcę popstrykać mądrzej, po zastanowieniu się dogłębnym.
    Czesć.Ch.
    Ps.to Noam Chomsky,czy inny Marvin?

Podobne wątki

  1. Pomoc - E-510 czy E-520
    By ratg in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 13.11.09, 19:49
  2. Pomoc z E-330
    By kriss87 in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 30.12.08, 00:13
  3. Pomoc
    By jaca55 in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29.02.08, 11:02
  4. Kto mi pomoże w kwestii oprogramowania E1
    By anwas in forum E-System
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 11.10.05, 16:35

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.