Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: E-300 + Lampa Blyskowa

  1. #1

    Dołączył
    Jun 2005
    Posty
    10
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    E-300 + Lampa Blyskowa

    Witam, mam takie pytanie - jaka lampe polecilbyscie do tego aparatu (E-300) najlepsza do robienia zdjec w Kosciele (na slubie) ? (i moze przy okazji, gdzie i za ile mozna cos takiego kupic).

    Pozdrawiam

    ps. A moze ta wbudowana w zupelnosci wystarczy ?

  2. #2
      | OlyJedi Awatar grizz
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    12.859
    Siła reputacji
    164
    Moja galeria
    fl36 fl 50 - sklepy internetowe...

    ale jak nie wiesz czy wbudowana wystarczy to lepiej trzymaj się zdala od ślubów - dla dobra pąństwa młodych
    Nie zajmuję się już sprawami technicznymi forum. Prośba o zgłaszanie wszystkiego do Jacka.

  3. #3
    | OlyJedi
    Dołączył
    Dec 2003
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    798
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    hehehe ech nie mam sily n takie posty


    ale kup FL50

  4. #4

    Dołączył
    Jun 2005
    Posty
    10
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    A ja nie mam sily na takie fora... "Zapomniał wół jak cielęciem był?"... n/c

  5. #5
    | OlyJedi
    Dołączył
    Dec 2003
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    798
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    NIe, wol nie zapomnial jak Cieleciem byl

    Dostales odp.

    Patrzac na twoje www, i patrzac na zadane pytanie czy lampa wbudowana wystarczy, chce sie powiedziec n/c.

  6. #6

    Dołączył
    Jun 2005
    Posty
    10
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    To wcale nie jest takie takie dziwne... Mam ten aparat od niedawna i nie znam jego mozliwosci - widzialem takze zdjecia robione bez uzycia lampy na slubie w wysokim ISO i wyszly bardzo ladnie... Sam zdjec z lampa praktycznie nie uzywam - wiec stad to pytanie. Nie widze w tym nic "gorszacego" a z drugiej strony jak ktos pisze: "że nie ma siły na takie posty" to tak jakby napisał: "matko sw. ! co za głąb!"... poczułem się urażony.

    ps. Mysle, ze taka postawa Ciebie - jako moderatora tego forum jest potencjalnie odstraszajaca i ogolnie nie zachecajaca do korzystania z niego.

  7. #7
    | OlyJedi
    Dołączył
    Dec 2003
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    798
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    Wyrazajac swoja opinie, i dajac Ci odpowiedz stwierdzam iz wystarczajaco Ci pomoglem.

    Najwidoczniej nie masz do czego juz sie doczepic, tylko moderatora.

    Jak juz wczesniej napisalem, patrzac na twoja galerie az strach pomyslec iz zadales takie pytanie. No ale czlowiek jest omylny. Pozdrawiam i skonczmy juz ta dyspute.

  8. #8

    Dołączył
    Jun 2005
    Posty
    10
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Nie mowie, ze mi nie pomogles... przyczytaj uwaznie poprzednia odpowiedz. Wcale sie do Ciebie nie przyczepiam - wyrazilem poprostu swoje zdanie. No nic... "było miło".

  9. #9
    | OlyJedi
    Dołączył
    Dec 2003
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    798
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    A tak naszlo mnie dalej gdzies po stanach przegrzebalem FL50 1300zl

    Jesli chcesz sie zajac slubami, radze na powaznie zastanowic sie nad zakupem FL50 niekiedy ta moc sie przydaje, oczywiscie to zalezy od zasobnosci portfela, ja bym jeszcze sie zastanawial nat HighPowerSupply czy jak sie to pisze niekiedy na duzym/mocnym blysku sie dlugo laduje, jesli ktos nie ma doswiadczenia moze byc problemem zrobienie "serii" fotek gdy lampa ma swoj czas zaladowania na 4xAA
    Z tego co pamiec mnie nie myli FL36 ma 2xAA nie mialem i nie wiem jak sie zachowuje.

    Za to mnie bylo bardzo milo i jak to mowia chce wiecej konstruktywnej rozmowy

  10. #10
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    polska północna
    Posty
    2.514
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria
    grizz:

    dobry tekst, krótko i na temat


    DraXan:

    FL-36 jest mała, świetna i szybko się ładuje. Z tym cackiem wychodzą zupełnie inne fotki, niż z wbudowaną. Ma też wbudowany, wysuwany dyfuzor, czyli odpada kolejny wydatek.


    voogee:

    Twoje pytanie jest dziwne i wzbudza emocje z racji tego, że nie posiadasz małpki za 1k pln tylko sprzęt, który zobowiązuje.

    Idź gdzieś do sklepu i zrób parę fotek z wbudowaną i parę z FL-36. Porównaj wyniki a otrzymasz odpowiedź (równomiernie oświetlony plan, brak przepaleń na twarzach, ciepłe kolorki, głębia)

    Tak w ogóle, to śluby kościelne można robić nawet bez lampy, ale warunkiem jest wysokie niezaszumione ISO i jasny obiektyw. Na pewnym forum można zobaczyć wybitny tego przykład (fotki Fatmana).

Podobne wątki

  1. C-5050 i jaka lampa
    By Sos in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 11.08.03, 13:03
  2. Lampa blyskowa Olympus FL-20 (lub inna) i C5050Z
    By Xysiu in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18.07.03, 20:24
  3. [b]Lampa błyskowa w ciemności w c730[/b]
    By Pannoramix in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 1.06.03, 23:27
  4. Lampa do C-5050
    By Magda1 in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 10.04.03, 12:23

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.