Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 111

Wątek: system 4/3 a FF/BF

  1. #21
    Zwycięzca OlyRulez Awatar Jeronimo
    Dołączył
    Feb 2003
    Mieszka w
    wielkopolska
    Posty
    3.045
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria
    wyslales body + obiektyw zeby dostroili wszytko razem? czy wystarczy tylko obiektyw
    List ten dedykuje wszystkim tym, którym jest dany przywilej służenia innym pomocą w osiągnięciu celu i tym, którzy ucząc się wzbogacają wszystko przez podjęcie wyzwania do postępu i stawania się tym wszystkim, czym mogą się stać

  2. #22
    ADM Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    2.986
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Jeronimo
    wyslales body + obiektyw zeby dostroili wszytko razem? czy wystarczy tylko obiektyw
    wystarczy body - podobno to wina body
    było sobie życie

  3. #23
    Zwycięzca OlyRulez Awatar Jeronimo
    Dołączył
    Feb 2003
    Mieszka w
    wielkopolska
    Posty
    3.045
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria
    hmm... tak myslalem no to teraz niech mi ktos odpowie na pytanie. Co bedzie z innymi obiektywami gdy "dostroja" body do obiektywu ZD 14-54mm? No bo 3 inne obiektywy Zuiko chodza mi dobrze... jak przestroja body to z innymi obiektywami bedzie zle chodzic, dobrze mowie?
    List ten dedykuje wszystkim tym, którym jest dany przywilej służenia innym pomocą w osiągnięciu celu i tym, którzy ucząc się wzbogacają wszystko przez podjęcie wyzwania do postępu i stawania się tym wszystkim, czym mogą się stać

  4. #24
    ADM Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    2.986
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Jeronimo
    hmm... tak myslalem no to teraz niech mi ktos odpowie na pytanie. Co bedzie z innymi obiektywami gdy "dostroja" body do obiektywu ZD 14-54mm? No bo 3 inne obiektywy Zuiko chodza mi dobrze... jak przestroja body to z innymi obiektywami bedzie zle chodzic, dobrze mowie?
    a no bajer polega na tym że z jednymi działa dobrze a z innymi nie :/ i bądź tu mądry czego to wina :/ - a już z kilku źródeł słyszałem że body. Paranoja
    było sobie życie

  5. #25
    Zwycięzca OlyRulez Awatar Jeronimo
    Dołączył
    Feb 2003
    Mieszka w
    wielkopolska
    Posty
    3.045
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria
    jutro robie porzadne testy... mam nadzieje ze nie mam BF/FF, a cala ta dyskusja ktora 'obudzilem' bedzie tylko gdybanie teoretycznym. W przeciwnym wypadku chyba sie pochlastam ... po to wydalem kupe siana zeby miec wkoncu spokoj, a nie problemy (zreszta to byl tez argument przy kupnie olympus'a ze raczej FF/BF nie wystepuje)...
    List ten dedykuje wszystkim tym, którym jest dany przywilej służenia innym pomocą w osiągnięciu celu i tym, którzy ucząc się wzbogacają wszystko przez podjęcie wyzwania do postępu i stawania się tym wszystkim, czym mogą się stać

  6. #26
    ADM Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    2.986
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Jeronimo
    jutro robie porzadne testy... mam nadzieje ze nie mam BF/FF, a cala ta dyskusja ktora 'obudzilem' bedzie tylko gdybanie teoretycznym. W przeciwnym wypadku chyba sie pochlastam ... po to wydalem kupe siana zeby miec wkoncu spokoj, a nie problemy (zreszta to byl tez argument przy kupnie olympus'a ze raczej FF/BF nie wystepuje)...
    spokojnie błędy AF się zdarzają i nic na to się nie poradzi . Sprawdź swoje szkiełko, daj znac co i jak.

    Poprostu postaw prostopadle do szkiełka książkę zrób zdjęcie, podostrz MF bliżej dalej(Po tym jak zmierzy AF) zrób kolejne zdjęcia, wszystko będzie jasne.
    było sobie życie

  7. #27

    Dołączył
    May 2006
    Mieszka w
    z lasu
    Posty
    73
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez krzwoj
    Czesc,

    system 4/3, a wiec zarowno Oly E-1 jak i E-300 sa wolne od bledow BF/FF. Ta sprawa w tych lustrzankach po prostu nie wystepuje, ten system m.in.wlasnie tym sie charakteryzuje.
    Niezłe kolega głupoty wypisuje. Proponuje prześledzić wątki o FF/BF w E-500 forumowiczów Gregoriusa, Komarusa i moje. U mnie FF serwis naprawił za drugim razem. Koledzy których wymieniłem walczą nadal.
    E-500, E-1, ZD 50mm, ZD 14-54mm, ZD 14-150mm, FL-36, OMZ 50mm/1:1.8, EX-25

  8. #28

    Dołączył
    Oct 2006
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    13
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    wystepuje i to jak gdzies juz na forum zamieszczalem wyniki testu w przypadku mojego e500 jest tragicznie... pomalu wysylam aparat do serwisu... problem polega na tym ze mam niewypelnione gwarancje i nie wiem czy mi to uznaja... ktos sie orietuje ile w razie czego kosztuje naprawa FF???

  9. #29
    Awatar fugas
    Dołączył
    Jun 2006
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    22
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez k0marus
    ... pomalu wysylam aparat do serwisu... problem polega na tym ze mam niewypelnione gwarancje i nie wiem czy mi to uznaja... ktos sie orietuje ile w razie czego kosztuje naprawa FF???
    Na stronie OLUMPUS POLSKA masz cennik napraw

    www2.olympus.pl/consumer/images/cennik_napraw.pdf

    Niestety cena jest zryczałtowana i z kosmosu!!!
    JPEG - ulubiony format gospodyń domowych

  10. #30

    Dołączył
    Oct 2006
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    13
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fugas
    Cytat Zamieszczone przez k0marus
    ... pomalu wysylam aparat do serwisu... problem polega na tym ze mam niewypelnione gwarancje i nie wiem czy mi to uznaja... ktos sie orietuje ile w razie czego kosztuje naprawa FF???
    Na stronie OLUMPUS POLSKA masz cennik napraw

    www2.olympus.pl/consumer/images/cennik_napraw.pdf

    Niestety cena jest zryczałtowana i z kosmosu!!!
    widzialem ten cennik i nie jest fajny mam rozumiec ze nie ma innej opcji naprawy? tzn za usuniecie faktycznej ustrki bez przegladow itd?

Podobne wątki

  1. Adapter OM E-System
    By Draxan in forum E-System
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 24.11.08, 13:48
  2. E-1 system.Warto wydac prawie 5 tysięcy?
    By Avalon in forum E-System
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 21.01.05, 23:43
  3. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 1.09.04, 18:53
  4. Olympus E10 - jaki system?
    By tjindy in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25.03.04, 18:21
  5. System fotometryczny?
    By kreda in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 11.01.04, 20:27

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.