Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Co sie stało z Olkiem c-750UZ?

  1. #21

    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    22
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    to w koncu ten pilot działa normalnie czy tak jak wg sebastiana?


    rick

    ten c-770 kosztuje 1470 zł

  2. #22

    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    209
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez błękitny
    to w koncu ten pilot działa normalnie czy tak jak wg sebastiana?
    pilot działa normalnie, Sebastianowi chodziło o to, że aparat robi zdjęcia przez obiektyw a nie przez pilota, co nie wyklucza tego, że można nim sterować za pomocą pilota

  3. #23

    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    22
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    ach, zamścił się sebastian

    sebastian, ZA POMOCĄ pilota.

    Już dobrze chłopczyku? no już już, papu i do łózia

  4. #24
    Awatar milo
    Dołączył
    Dec 2004
    Mieszka w
    łódź
    Posty
    499
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    heh, cos wydaje mi sie ze powtorzy sie sytuacja ktora niedawn miala miejsce... chyba wszyscy pamietaja co sie z cinexem stalo...
    pozdrawiam

  5. #25

    Dołączył
    Aug 2004
    Mieszka w
    Piła
    Posty
    382
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    Kolejny raz zauważyłem błekitny kolego, że fakty które nie wpisują sie w Twoją koncepcję zmieniasz lub omijasz. Otóż napisałem "przy użyciu" a nie "przy pomocy".
    Ponadto moje posty są merytoryczne, pomimo sposobu wypowiedzi. Po prostu wskazują i wyjaśniają Twoje błędy. Inna sprawa, że Ci się to nie podoba. Jeśli czegoś nie wiesz, tak jak wielu z nas to zapytaj, a wiedzę uzyskaną w ten sposób albo wykorzystaj, albo nie.

    Ostatni akapit Twojego posta był zwyczajnie chamski i jakoś pasuje mi do Ciebie. Jako wyraz bezradności na przykład.
    Z szacunku dla pozostałych również tego wątku nie będę kontynuował, bez względu na to co mi tu wymyślisz.
    C-760, tulejka, UV Hama 390 HTMC, Hama Skylight, Velbon DF-40, lampa Soligor DG-280

  6. #26

    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    22
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    o rany

    "Kolejny raz zauważyłem błekitny kolego, że fakty które nie wpisują sie w Twoją koncepcję zmieniasz lub omijasz. Otóż napisałem "przy użyciu" a nie "przy pomocy". "

    toż człowieku ja napisałem o tym bo wlasnie myslalem ze to TY zwracasz mi uwagę odnosnie jezyka polskiego, ja napisałem "przez pilota robić zdjęcia" i myslalem ze ukąsliwie zwracasz mi uwage ze powinno byc napisane PRZEZ pilota.

    KPW?


    no i uwielbiam błendy przeciez przez błendy człowiek uczy się ich więcej nie popełniać

Podobne wątki

  1. Co się stało z tym zdjęciem ?
    By lepmity in forum E-System
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 21.11.05, 08:45

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.