Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: DCE AutoEnhance

  1. #1
    | OlyJedi
    Dołączył
    Aug 2003
    Mieszka w
    kielce
    Posty
    5
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    DCE AutoEnhance

    witam wszystkich zwoleników aparatów cyfrowych

    mam pytanie czy ktos zna adres strony lub ma opis (DCE AutoEnhance) tego programu chodzi mi o jego mozliwosci a nie skad pobrac co i jak nim mozna zrobic jesli ktos ma opis bardzo prosze o wysłanie na maila
    ja74@interia.pl a ajesli ktos zna adres gdzie cos moge poczytac to tez prosze
    Pozdrawiam

  2. #2
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2003
    Mieszka w
    Chorzów
    Posty
    61
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    No na stronie producenta.. poszukaj adres juz był na forum.!
    C5050 to jest to, co tygrysom pasuje najbardziej.!!!!!!

  3. #3
    | OlyJedi
    Dołączył
    Aug 2003
    Mieszka w
    kielce
    Posty
    5
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    wielkie dzieki Esperak ale strona producenta jest po angielsku a jesli bym znał angielski to bym nie szukał opisu do programu po polsku
    pozdrawiam

  4. #4
    | OlyJedi Awatar Arras
    Dołączył
    Jun 2003
    Mieszka w
    Rzeszów
    Posty
    311
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    Niechciałbym nikogo negować ale ten program ma tak mało napisów że wystarczy się domyśleć co do czego służy. Może ktoś mnie zaraz zbędzie, ale wydaje mi się że w wypadku tego progamu znajomośc j.angielskiego nie jest zbyt potrzebna. Bardziej chyba wiedza na temat cyfrowej obróbki zdjęć. A kiedyś się nie miało netu i dostępu do żadnego forum i trzeba było sobie radzić samemu... krok po kroku i po tygodniu kombinowania wiedziało się wszystko (no może prawie wszystko).
    C750&C720 + cla4/UV/sva-20/sm128/xD256 + wyzwalacz do C720/C725 + zasilacz

  5. #5
    | OlyJedi
    Dołączył
    Aug 2003
    Mieszka w
    kielce
    Posty
    5
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    wszystko sie zgadza ale jesli zyjemy w dobie internetu a ktos cos ma to moze sie podzieli i nie trzeba bedzie sie meczyc bo poto my istniejemy
    (pozatym zadna odpowiedz nie była odpowiedza a wiec przykro mi ze tak piszecie bez sensu czy chodzi o nabijanie postów sobie )
    Pozdrawiam

  6. #6
    | OlyJedi Awatar Radar
    Dołączył
    Jan 2003
    Mieszka w
    Częstochowa
    Posty
    15
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Podaj adres e-mail to ci prześlę Dce AutoEnhance do celów edukacyjnych.
    C4000

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.