Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Zuiko Digital 50-200mm

  1. #1
    | OlyJedi
    Dołączył
    Dec 2003
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    798
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria

    Zuiko Digital 50-200mm

    Dwie przykladowe fotki, bo pewien nudziarz na forum o nie nonstop prosi.

    1. 50mm


    2. 200mm

    do celu jakies 100 - 150m

  2. #2
    Awatar cinex
    Dołączył
    Feb 2005
    Mieszka w
    Police
    Posty
    108
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    i warto bylo nowy temat zakladac? ........ trzeba bylo wkleic do tamtego :P.....no i teraz widac co to potrafi........sikorki z 15m mozna pstrykac ale narciazy ze 150 to juz tak sobie..........no ale nie ma co marudzic tak czy siak trzeba sklo kupic
    DZIĘKI ZA KONKRETNE ODPOWIEDZI

  3. #3
    | OlyJedi
    Dołączył
    Dec 2003
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    798
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    Oczywiscie ze warto, w tamtym temacie prosze o ocene moich prac, a te zdjecia byly zrobione tylko po to by zobaczyc krancowe ogniskowe w Obiektywie.

    Tak samo by wyszla z tego powodu dyskusja ktora byla by zbedna i odbiegala od tematu tamtego dzialu jak i watku z moimi pracami.

    A tutaj mozemy wlasnie podyskutowac na temat zoom`u w tym obiektywie, nie sadze by sikorke z 15m tez sie tak dalo, raczej to wycinek cześci kadru.

  4. #4
    Awatar Pazurek
    Dołączył
    Apr 2004
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    198
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    To jeszcze ja bym poprosil cropa 100% tego narciarza.

  5. #5
    Awatar cinex
    Dołączył
    Feb 2005
    Mieszka w
    Police
    Posty
    108
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Fajnego mamy moda jak czlowiek go o cos prosi to zostaje nazwany nudziarzem ....chyba ci glowa za duza urosla od tego 50-200 panie moderator
    DZIĘKI ZA KONKRETNE ODPOWIEDZI

  6. #6
    | OlyJedi
    Dołączył
    Dec 2003
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    798
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    nie jednak popieram zdanie milo nie ma co z Toba dyskutowac, dla mnie jestes smiesznym gosciem.

  7. #7
    Awatar cinex
    Dołączył
    Feb 2005
    Mieszka w
    Police
    Posty
    108
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Wiesz ja to tak delikatnie do ciebie napisalem bo ja to odebralem jako obraze....ty dla mnie jestes smieszny i nudny bo jak narazie to w twoich pracach nic nie widze butelki gory i kaczuszki tak jak moja wiosne tak samo te tematy ma 95% formulowiczow w swoich zbiorach...........i kto ci dal tego moda? czlowiek cie o cos prosi to nazywasz go nudziarzem lub nie smiesz nawet odpisac....prosilem cie o instrukcje do fl-50 kilka razy to nawet niesmiales odpisac.....nie bede sie dalej rozpisywal......a ha i dopisz sobie w podpisie jeszcze ze masz sciereczke do czyszczenia obiektywu lub pen buhahahah
    Ps. człowiek cie prosil o cropa , ale zlewanie innych to u ciebie normalka lepiej popisac kilka bezwartosciowych postow......oh super moda ma ta strona szkoda ze naczelnym niezostales

    Ps. Pazurek popros jeszcze tydzien to moze cropa zobaczysz, tylko uwazaj zebys nudziarzem nie zostal
    DZIĘKI ZA KONKRETNE ODPOWIEDZI

  8. #8
    Awatar milo
    Dołączył
    Dec 2004
    Mieszka w
    łódź
    Posty
    499
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    heh... smieszne... panie Arturo czyzby pierwszy ban na forum?
    pozdrawiam

  9. #9
    Awatar cinex
    Dołączył
    Feb 2005
    Mieszka w
    Police
    Posty
    108
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    milo lizusie ty juz lepiej nie zaczynaj od nowa.........ja wiem ze najlepiej jak ludzie sobie w D... wchodza bez mydla i klepia sie po pleckach...ale ja do takich nienaleze i mowie co mysle a ty dalej plyn z pradem i wiesz co zastanawiam komu i w jakim celu tak bardzo chcesz sie przypodobac?

    Ps. smieszne to jest tu zachowanie nowego moderatora , no ale czekam na wypowiedz twego guru Arturo ....... zobaczymy wtedy kto tu do kolka adoracji nalezy jeszcze
    DZIĘKI ZA KONKRETNE ODPOWIEDZI

  10. #10
    | OlyJedi Awatar Setka
    Dołączył
    Sep 2003
    Mieszka w
    Kutno
    Posty
    107
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Widzisz cinex, bo to są profeSYJONaliści, a ty zawracasz im tylko te sianowne śtery litery, daj spokój, nie warto.Rób swoje (zdjęcia też), jeśli możesz to pomagaj innym( nie tylko na tym forum) i nie wzniecaj się tak łatwo. Jeżeli nie uzyskujesz pomocy na tym forum, zawsze możesz zapytać gdzie indziej. PANOWIE SZKODA NERWÓW NA KŁÓTNIE, DAJCIE SPOKÓJ Z TYMI BANAnaMI!!!sPOKÓJ , sPOKÓJ.........
    Nie ważne czym, ważne jak!!!
    E-3, E-1 (14-54,B+W UV MRR)+ FL 50

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30.06.11, 07:40
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30.06.11, 07:40
  3. Olympus Zuiko MF 200mm f/4.0 Auto-T OM
    By ootbak in forum Analogi Olympus i nie tylko
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12.05.09, 11:33
  4. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 15.01.09, 20:46
  5. Olympus ZUIKO DIGITAL ED 50-200mm/f 2.8-3.5
    By FoToFuN in forum E-System
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 27.12.05, 23:42

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.