Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: Do tych co chca E-300

  1. #1
    | OlyJedi
    Dołączył
    Dec 2003
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    798
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria

    Do tych co chca E-300

    no prosze co juz sie pojawilo
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=44408011

    nie mam nic z tego nie reklamuje nic i zadna firme poprostu pokazuje oferte ktora jest naprawde Ciekawa a wiem ze pare osob na forum przymierza sie do zakupu E300

    powodzonka

    ps na targach w lodzi mozna go pomacac dosc dokladnie i nawet cos wytlumacza spece z olka

  2. #2
    Awatar Kregon
    Dołączył
    Aug 2004
    Mieszka w
    Leszno/Poznań
    Posty
    241
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    csss... DraXan... csss.. cicho!

    Bo wykupia zanim hajs uzbieram...
    Kregon
    Olympus C-765 UZ + 512MB + tuleja + UV + soczewki +1D, +2D, +4D + polar + statyw
    Moje PL Foto - ZAPRASZAM

  3. #3

    Dołączył
    Mar 2005
    Posty
    7
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Dobra cena i to z gwarancją Olympusa!
    Dziś oglądałem najnowszy "Foto Kurier" - jest w środku broszura reklamowa z oficjalnymi cenami Olympus PL:
    E-300 podwójny KIT (14-45 i 40-150) - za 3999
    E-1 KIT (14-54) promocja studencka - za 4444

    Takie ceny wyznaczają poziom max jak sądzę. Jak widać można już upolować taniej

    Chciałem dziś porobić kilka zdjęć E-300 na swojej karcie, ale miałem pecha: w każdym z 3 miejsc gdzie był dostępny, bateria była wyczerpana - a nie mogłem czekać na naładowanie.Szkoda...

    --
    pileus

  4. #4
    | OlyJedi Awatar (A)rturo
    Dołączył
    Dec 2002
    Mieszka w
    Bełchatów
    Posty
    801
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    pileus: a widziale sfotki z naszej www?

  5. #5

    Dołączył
    Mar 2005
    Posty
    7
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    (A)rturo: nadrabiam zaległości - właśnie oglądam

    --
    pileus

  6. #6
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2004
    Posty
    5.023
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria
    no i to mnie cieszy że cany spadają, bo też mam chrapkę na niego. Ale dopiero tak koło czerwca, wiec myślę, że jeszcze spadną.
    Moje fotografie: www.beluch.pl | Grupa dyskusyjna M43 Polska

  7. #7
    Zwycięzca OlyRulez Awatar Jeronimo
    Dołączył
    Feb 2003
    Mieszka w
    wielkopolska
    Posty
    3.045
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria
    jest fajny ale mnie odrzuca to ze nie bede mogl tanio kupic do niego obiektywow

    BTW ceny spadaja ... warto poczekac w hurtowniach jest po 3.3tys z dopiskiem ze cena spada
    List ten dedykuje wszystkim tym, którym jest dany przywilej służenia innym pomocą w osiągnięciu celu i tym, którzy ucząc się wzbogacają wszystko przez podjęcie wyzwania do postępu i stawania się tym wszystkim, czym mogą się stać

  8. #8

    Dołączył
    Apr 2004
    Mieszka w
    BD
    Posty
    39
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    Kredyt w trakcie załatwiania , a zestaw zmówiłem tu http://www.allegro.pl/show_item.php?item=45454564
    za 3550 zł poza allegro , a poza tym jeszcze : OLYMPUS FL36 , CF KINKSTON HS 1024 , akumulator BLM-1 1900 mAh - to zamiennik , FILTR UV HOYA SHMC , a wszystko to na koszt firmy DHL’em ma do mnie przyjechać . To taki mały zestaw za niecałe 5000 zł ( 2 lata wyrzeczeń ). Już nie mogę się doczekać tej paczki .
    OLYPUS E-1 , ZD 14-54 , ZD 50-200 , 2 x OLYPUS FL-50R , E-300 , E - 420 , OLYPUS FL-36 , ZD 14-45 , ZD 40-150, PEN E-PL3 , MZD 14-42, Sigma 50 DG EX HSM

  9. #9
    | OlyJedi
    Dołączył
    Dec 2003
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    798
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    @muerte gratuluje zakupu

    ja pod koniec miesiaca powinienem miec 50-200mm i 150mm (albo macro), sam nie wiem co wziasc, (mowie o obiektywach) zamierzam wyskoczyc z nimi do Zakopanego i porobic jakies ciekawe zdjecia


    @Jeronimo
    14-45 i 40-150 masz dwa obiektywy masz od 14-150 czyli 28-300mm nie wystarcza Ci takie dwa obiektywy to jak w cyfrakach z 10x zoomem btw masz do tego za friko adapter OM i obiektywy za grosze wiec nie rozumie co Cie tak odstrasza.

    chyba jednie tylko bzdurne txt gosci ktorzy wogole tym aparatem sie nie bawili

  10. #10
    | OlyJedi Awatar (A)rturo
    Dołączył
    Dec 2002
    Mieszka w
    Bełchatów
    Posty
    801
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    tez bym sobei fundna takiego e300.
    Moze znajde sponsora?
    A oferta ciekawa fakt. Draxan moze przygotujesz liste obiektywow pod adapter OM? - takich dosc popularnych latwych do kupienia np. na Allegro

Podobne wątki

  1. Dla tych którzy chca robic zdjęcia
    By geo in forum Ciekawe strony www
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 12.02.09, 14:26
  2. Czy chcą mnie okantowac za naprawę Oly C-740 UZ ??
    By Adam Fenistil in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 8.08.04, 18:47

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.