Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: "[Lustrzanki] Którą i dlaczego woleli byscie kupić??&qu

  1. #11

    Dołączył
    Apr 2004
    Mieszka w
    pomorskie
    Posty
    123
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    Osobiście wybrałbym zdecydowanie 300D.

  2. #12
    Awatar milo
    Dołączył
    Dec 2004
    Mieszka w
    łódź
    Posty
    499
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    no tak ale 300d to juz jedynie manual wchodzi w gre... nie wiem do jakich zastosowan ma byc aparat... ale na auto w cannonie nie mozna liczyc....
    pozdrawiam

  3. #13

    Dołączył
    Feb 2004
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    193
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez milo
    . ale na auto w cannonie nie mozna liczyc....
    Dzieki Bogu proszą od czasu do czasu mnie, bym sfotografował jakieś wesele :P

    Wiec do tej pory lecialem na Minolcie Dynaxie 4 i olku 750 ...

    A można by to połączyć do jednego .....


    Niestety cena nie jest aż tak rewelacyjnie niska jak bym oczekiwał ....

    A zresztą można się zaraz doczepić - przeciez E1 jest lepszy od strarej 300d .... fakt, ale chyba już olympusowi powiem Nie.

    Zresztą jak dziś sie bawilem A2 to ten model jest jakby 99,99% odzwierciedleniem Lustrzanki ... nawet ten regulowany za pomoca obrotu obiektyw.
    hmm rozmażyłem się :P:P:P
    Krzysiek 3-miasto

  4. #14
    | OlyJedi
    Dołączył
    Dec 2003
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    798
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    zapomniales o jednym by cokolwiek bylo lustrzanka to milo by bylo zeby jeszcze mialo zmienny obiektyw

    Juz od paru pierwszych postow pytasz by ludzie Ci polecili A2, to sie da z tresci wyczytac, skoro sie uprales na A2 zakup ja a nie szukaj potwierdzenia u ludzi na forum olympusa, by doskonale wiedzieli o A2

    Ja Ci polecam E-1 idz do sklepu i pobaw sie tym modelem, Olympus calkiem inaczej podchodzi to tego modelu w servisie, nie mialem doczynienia, ale wiem jak traktuja ludzi ktorzy maja ten aparat, nie mowie ze gorzej traktuja innych, ale musza sie starac, moze sam naskoczyles na nich a to sa tylko ludzie i nie lubia jak ktos cwaniakuje, jak sie usmiechasz i zalatwiasz wszystko z uprzejmoscia to masz to moment i jeszcze serwisant podziekuje Ci za wspolprace, a jak ktos dzwoni odrazu z pretensjami to sie odechciewa pracowac, wiem bo sam pracuje w brazy uslugowej.

    Ps. Nie mam nic wspolneto z Olym oprocz tego ze mam E-1
    Nie jestem ich pracownikiem i takie tam :P

  5. #15

    Dołączył
    Feb 2004
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    193
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    Draxan..
    Powiem Ci jedno

    Tak jak jak jestem bezkonflikowym i ugodowym człowiekiem to innego ze świecą szukac.

    A jak zadzwonisz do Pana Jacka kowalczyka do Serwisu Olympusa, to On ci przedstawi cała moją karte choroby.

    Ja po porstu juz mam dośc błagania jego by mi pomóg....

    Zrobił własciwie wszystko co mógł z Polski, bo Olki są napawainae za granicą, a tam spitolili sprawę.



    Jeżeli chodzi o E-1 to dla mnie za droga impreza.
    A że nie estm profesjonalista to wole coś KOMERCYJNEGO kupic
    A jezeli popatrzeć na 8080 i A2 to stawiam na A2 choć starsze.

    Masz racje, co do minolty, ze od kilku postów pisze, ze mi sie podoba i ble ble bel...
    Ale skoro od kilku lat mam dynaxa 4 i mialem też akcej z serwisem, który wywiazała się w czas i naprawił to możesz soebie wyobrazić ze wole tą firme jak olka...

    Ja lubie ludzi szczerych a nie Tych co mi mówią jendo (jak słyszłem z serwisu olympusa) a czynia drugie.

    Pozdrawiam

    Ps:

    Nie podniecja się tak.
    Przeciez jak tu nikogo nie karce, a tylko prosze o troche dyskusji, która kazdemu sie przyda w normalnym życiu.
    Krzysiek 3-miasto

  6. #16
    | OlyJedi
    Dołączył
    Dec 2003
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    798
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    Nie podniecam sie, poprostu pomagam Ci podjac decyzje, ktora uwazasz za jedyna i sluszna.

    Ciesze sie niezmiernie ze lubisz ludzi szczerych, napisalem Ci szczerze co o tym sadze, czyli mam rozumiec ze mnie lubisz.

    Mowisz o serwisie i dynax`ie a nie napisales jakie byly uszkodzenia jednego i drugiego, Pan J. Kowalczyk i serwis od Eurocoloru, juz tego nie ma, teraz jest Olympus Polska i całkiem inaczej podchodza do klienta.

  7. #17

    Dołączył
    Feb 2004
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    193
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    Jacek Kowalczyk to szef serwisu Olympus Polska.

    W minolcie uszkodzeniu uległ automat otwierajacy lampę błyskową - zacinał się.
    Jendna naprawa i teraz po następnym roku eksploatacji nic się nie dzieje.

    Ps:

    Co do lubienia .... a co flaszke pilismy

    Pozdrawiam
    Krzysiek 3-miasto

  8. #18
    Awatar Avalon
    Dołączył
    Aug 2004
    Mieszka w
    Mazowsze
    Posty
    119
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Jesli sie upierasz to A2.( albo E1 )
    Minoltę A2 ma mój kierownik z pracy.Nie powiem jest ok ale obsługa Minolty jak dla mnie jest do bani. Miałem ja ze trzy dni w domu i za każdym razem zastanawiałem sie gdzie szukać potrzebnej funkcji.Porażka....Olka znacznie łatwiej obsłużyć.Byc może dlatego że to prawdziwy, porządny sprzęt a nie "szwajcarski scyzoryk" z milionem zbytecznych bajerów.
    Zdjęcia z Minolty tez ustępują jakością "E jedynce". Robiliśmy te same ujęcia z tego samego statywu.

    Co do serwisów to sie nie wypowiadam bo ŻADEN OLYMPUS NIGDY MNIE NIE ZAWIÓDŁ !!!

    W klasie zaawansowanych kompaktów stawiam na C8080
    E3 + Kawasaki ZR7-S to juz przeszłość...
    E-M5 + Honda CBF 1000, bo trzeba naprzód iść

Podobne wątki

  1. Nie "co" ale GDZIE kupić?
    By Marx07 in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 25.07.11, 08:56
  2. Co kupić do "kamerowania" ?
    By mariush in forum Porady audio/video
    Odpowiedzi: 108
    Ostatni post / autor: 6.07.11, 13:54
  3. Dodatkowy aparat "małpka" do lustrzanki
    By absolon in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 12.09.08, 21:45
  4. "Card Error" - nie wiadomo dlaczego
    By sahib in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 25.08.04, 19:47

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.