Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: KONKURS fotograficzny - WYNIKI

  1. #21
    Awatar Rick van Dyke
    Dołączył
    Sep 2004
    Mieszka w
    Szczecin
    Posty
    436
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Dobre pytanie Też chciałbym wiedzieć
    Jaki rodziaj oświtlenia? Ile lampek (i czy wogole), flash? O wszystkie szczegóły prosze :P
    Olympus D-560Z
    Nikon D50 | 18-55 | 55-200| 50/1.8D

  2. #22
    Awatar zazula
    Dołączył
    Jun 2004
    Mieszka w
    Rzeszów
    Posty
    35
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Witam

    Dziekuje za oddanie glosow na moje zdjecie. To chyba pierwszy konkurs foto, w ktorym wygralam

    Co do wykonania zdjecia: jak wszystkie wykonane przeze mnie autoportrety, robilam je z reki. Dlatego tez widac na nich tylko twarz a nie postac. Staram sie robic w dzien przy biurku [na ktorym moge oprzec rece]. Swiatlo w tym przypadku dzienne [siedze prawie przy samym oknie] bez dodatkowych lamp. Tryb supermacro. Balans bieli ustawiony na swiatlo dzienne pochmurnie. ISO 100. -0.7 EV. Reszta to automat. Aha i pomiar ostarosci punktowo.
    Do tego ok 20 ujec i wybranie najfajniejszego Jesli interesuje Was jak udaja mi sie autoportrety to zapraszam na plfoto pod tym nickiem.

    Pozdrawiam
    Zazula

    Ps. Mam pytanko - a jak wyglada sprawa konta ftp - kto je dostanie?
    Sprzedam NOWY Olympus FE-140.

  3. #23
    Awatar No-shadow Kick
    Dołączył
    Jun 2004
    Mieszka w
    Gdańsk Zawsze Wietrzny
    Posty
    905
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Szkoda tylko, że osoby robiące wspaniałe zdjęcia i mające do tego talent, w tym zwycięzcy konkursu, nie dzielą się na tym forum swoją wiedzą, która byłaby przydatna innym pasjonatom fotografii. Może teraz się to zmieni
    To tylko takie moje przemyślenia świąteczne

    Pozdrawiam
    Olympus C-765UZ + parę dodatków
    Zapraszam do Galerii

  4. #24
    Awatar zazula
    Dołączył
    Jun 2004
    Mieszka w
    Rzeszów
    Posty
    35
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Ja sie moge dzielic wiedza ale jest ona niewielka i odkryta eksperymentalnie Dawniej dziubalam cos z Zenitem, bo mam to w genach. Ale dpiero rok temu jak kupilam Olympusa C4000 zaczelam zastanawiac sie bardzo co chce pstrykac.

    Pozdrawiam
    Zazula
    Sprzedam NOWY Olympus FE-140.

  5. #25
    | OlyJedi Awatar (A)rturo
    Dołączył
    Dec 2002
    Mieszka w
    Bełchatów
    Posty
    801
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    Zuza: no to teraz mam nadzieje ze staniesz sie bardziej udzielajaca sie klubowiczka i bedziesz zabierala glos w wiekszosci tematow na forum

  6. #26
    Awatar Rick van Dyke
    Dołączył
    Sep 2004
    Mieszka w
    Szczecin
    Posty
    436
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Hmm w zasadzie ta metoda fotografowania portretów nie różni się od mojej Z tym, że u mnie oświetlenie to lampka biurkowa (świetlówka), która uniemożliwia zrobienie dobrej fotki w kolorze, ale monochromy wychodzą całkiem nieźle NIestety nie pochwale się swoimi osiągnieciami. Służe w agencji wywiadu Jej Królewkiej Mości, więc nie moge ujawnić swojego wizerunku
    Olympus D-560Z
    Nikon D50 | 18-55 | 55-200| 50/1.8D

  7. #27
    Awatar negros
    Dołączył
    Jun 2004
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    19
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    witam,

    I ja przyłączę się do gratulacji przede wszystkim dla zwycięzców, jak również dla wszystkich uczestników za odwagę.
    Na moje zdjęcia głosowała jedna osoba, a i tak byłem cholernie szczęśliwy że ktoś je dostrzegł! Dzięki!

    I DOMAGAM SIĘ!!! ujawniania autorów wszystkich zdjęć a nie tylko zwycięskich!
    Olympus C-745 UZ + xD 256 MB + statyw stołowy; moje GG:504560

  8. #28
    | OlyJedi Awatar (A)rturo
    Dołączył
    Dec 2002
    Mieszka w
    Bełchatów
    Posty
    801
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    Domagac sie mozesz - ale i tak nei otrzymasz :P
    Nie widze takiego sensu..

  9. #29

    Dołączył
    Aug 2004
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    29
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Generalnie szkoda, że te zdjęcia zniknęły z sieci - chciałem komuś pokazać cały plon konkursu a tu już nic nie ma.
    C 4000Z

Podobne wątki

  1. Jesienny konkurs fotograficzny
    By (A)rturo in forum Konkursy fotograficzne
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 4.11.05, 17:37

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.