Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Wątek: E-1 system.Warto wydac prawie 5 tysięcy?

  1. #1
    Awatar Avalon
    Dołączył
    Aug 2004
    Mieszka w
    Mazowsze
    Posty
    119
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria

    E-1 system.Warto wydac prawie 5 tysięcy?

    Witam. jak zapewne wiekszość już zauważyła, E1 mozna kupić za 4,9 Do tego trzeba trochę dodać na lampę (FL40-20-50). Pytanie zatem brzmi: Czy warto siE uzbroić w ten sprzęt? Może ktoś z Forumowiczów ma/miał luz używa/używał tego aparatu? Aktualnie mam 8080 i nie jestem pewien czy jakość otrzymanych zdjęć z E1 będzie wyższa. Bardzo będę wdzięczny za wszelkie uwagi bo co innego czytać testy, a co innego usłyszeć opinię uzytkowinków.
    E3 + Kawasaki ZR7-S to juz przeszłość...
    E-M5 + Honda CBF 1000, bo trzeba naprzód iść

  2. #2
    | OlyJedi Awatar (A)rturo
    Dołączył
    Dec 2002
    Mieszka w
    Bełchatów
    Posty
    801
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    E1? mamy tu fana E1 a jest nim draxan wiec niehc on zabierze glos

  3. #3
    | OlyJedi
    Dołączył
    Dec 2003
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    798
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    ha, warto i to bardzo i nawet mam do sprzedania jeden E-1 z 14-54 nie duzo uzywany taniej z gwarancja oczywiscie

    wiecej pytan zapraszam na pm chetnie odpowiem na pytania

    i sprzet warty wszystkiego ostatnio nawet pojawily sie adaptory do systemu nikon`a czy canon`a bedzie mozna podpinac obiektywy od niech

  4. #4
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2004
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    531
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Widziałem fotografie z E-1 i to już była bardzo wysoka jakość, w końcu to znakomita lustrzanka, nie mam do niej żadnych "ale", jakość obrazu była doskonała. Drogie są natomiast szkła do E-1, ale niebawem może się to zmienić za sprawą E-300
    Olek C-5060WZ, Canon EOS 400D, olek SP-320 i C-765
    GG 3520341, TLEN: nimizt1@tlen.pl
    www.michalmilde.pl

  5. #5
    | OlyJedi
    Dołączył
    Dec 2003
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    798
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    Akcesoria raczej pozostana drogie ale niebawem zmieni sie to przez innego producenta obiektywow jakim jest Sigma ktora juz wypuscila pare szkiel i to w dobrych cenach

    Kitwowski obiektyw do E-1 jest swietnym szklem tak naprawde nie kitowskim, sam obiektyw jest w cenie mniej wiecej 3000zl jesli by sie go chcialo kupic luzem

    Robiac promocje na na E-1 czy znacznie tansza cena na E-300 ktory ma miec kitowskie szklo troszku "gorsze" (czytac. ciemniejsze) Zuiko Digital 14-45mm f3.5-5.6, producent zacheca nas do zakupu systemu, ktory naprawde warto zakupic

  6. #6
    | OlyJedi
    Dołączył
    Dec 2003
    Mieszka w
    Jaworzyna Śląska
    Posty
    72
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    Bierz ! Toż to lustrzanka! Nie tyle liczy się liczba pikseli, a konstrukcja matrycy, a tą ma świetnie dopracowaną, w przeciwieństwie konsumenckiej 8080.

  7. #7
    | OlyJedi Awatar marecki
    Dołączył
    Aug 2004
    Mieszka w
    Kielce
    Posty
    1.766
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez mirkus
    Bierz ! Toż to lustrzanka! Nie tyle liczy się liczba pikseli, a konstrukcja matrycy, a tą ma świetnie dopracowaną, w przeciwieństwie konsumenckiej 8080.
    Czyli nie ważne która? Ważne że lustrzanka? No to trza znalesc najtansza i po sprawie,
    mente et malleo

  8. #8
    | OlyJedi
    Dołączył
    Dec 2003
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    798
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez marekfe
    Cytat Zamieszczone przez mirkus
    Bierz ! Toż to lustrzanka! Nie tyle liczy się liczba pikseli, a konstrukcja matrycy, a tą ma świetnie dopracowaną, w przeciwieństwie konsumenckiej 8080.
    Czyli nie ważne która? Ważne że lustrzanka? No to trza znalesc najtansza i po sprawie,
    mysle ze nie do konca o to chodzilo :P

    raczej autorowi chodzilo o to iz trafienie do klijenta profesjonalnego bo takie bylo zalozenie zreszta na poczatku 12000zl nie sadze ze to bylo dla zwyklego szaraczka

    swiadczy o zastosowaniu roznych rozwiazan technologicznych ktorych nie ma w aparatach dla zwyklego uzytkownika aparatow kompaktowych.

    a cena naprawde teraz jest konkurencyjna i warta ryzyka do konca grudnia bedzie po promocji i cena aparatu wroci na poziom 7999zl z czego sie ciesze az do konca 2005 gdzie pojawi sie E-3 (najprawdopodobniej) i jego cena ma byc cos kolo 2500$

    a na cene 4999zl wskoczy zapewne E-300 (lub cos kolo tego)

  9. #9
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2004
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    531
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez marekfe
    Cytat Zamieszczone przez mirkus
    Bierz ! Toż to lustrzanka! Nie tyle liczy się liczba pikseli, a konstrukcja matrycy, a tą ma świetnie dopracowaną, w przeciwieństwie konsumenckiej 8080.
    Czyli nie ważne która? Ważne że lustrzanka? No to trza znalesc najtansza i po sprawie,
    W tej chwili można powiedzieć, że każda lustrzanka. Najtańszą jest obecnie 300D, jednak obraz uzyskany z niej jest na bardzo wysokim poziomie. Więc nie ma taniej złej lustrzanki. Lub lustrzanki słabszej od jakiegokolwiek kompaktu.
    Olek C-5060WZ, Canon EOS 400D, olek SP-320 i C-765
    GG 3520341, TLEN: nimizt1@tlen.pl
    www.michalmilde.pl

  10. #10

    Dołączył
    Apr 2004
    Mieszka w
    pomorskie
    Posty
    123
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    E-300 ma podobno kosztować mniej od Canona 300D. Pożyjemy, zobaczymy.

    Pozdrawiam


    Artur

Podobne wątki

  1. Warto wydać do 120zł na filtr polaryzacyjny?
    By Arkadian in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 29.05.09, 21:55
  2. Odpowiedzi: 46
    Ostatni post / autor: 16.09.08, 22:20
  3. E-system KONTRA E-system - subiektywnie
    By robin102 in forum E-System
    Odpowiedzi: 77
    Ostatni post / autor: 16.05.06, 15:11
  4. aparat do 3 tysięcy
    By iza2313 in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 3.02.05, 20:50

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.