Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Wątek: Obiektyw na ślub

  1. #31
    rodzyn
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Darekw1967 Zobacz posta
    Witam !

    Zuiko 14-54 dobrze sie sprawdzi.
    Wysoka jakosc optyczna i bardzo uzyteczny zakres
    ogniskowych.



    Pozdrawiam
    Dokłądnie!

  2. #32
    zonkinho
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Eddie Zobacz posta
    Zonkinho, tak z ciekawości, jaki rodzaj ludzi nazywasz "gawiedzią"?
    Chodzi mi o zwykłych ludzi, którzy nie mają bzika na punkcie fotografii jak my tutaj. Ludzi, którzy zadowolą się zdjęciami byle było ich dobrze widać na zdjęciu i nie wyszli na nim niekorzystnie. Ludzi, którzy nie mają wyrobionego takiego gustu fotograficznego pod względem artyzmu i technicznej strony zdjęć.

    Zwykły odbiorca jest w stanie przełknąć wiele i to jeszcze z zadowoleniem, tymczasem my sami będziemy kręcić pod nosem z niezadowolenia z własnej pracy.

  3. #33
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Eddie
    Dołączył
    May 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    3.747
    Siła reputacji
    90
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez zonkinho Zobacz posta
    Chodzi mi o zwykłych ludzi, którzy nie mają bzika na punkcie fotografii jak my tutaj. Ludzi, którzy zadowolą się zdjęciami byle było ich dobrze widać na zdjęciu i nie wyszli na nim niekorzystnie. Ludzi, którzy nie mają wyrobionego takiego gustu fotograficznego pod względem artyzmu i technicznej strony zdjęć.

    Zwykły odbiorca jest w stanie przełknąć wiele i to jeszcze z zadowoleniem, tymczasem my sami będziemy kręcić pod nosem z niezadowolenia z własnej pracy.
    Zaskoczyłeś mnie, nie spodziewałem się tak konkretnej odpowiedzi. Szacun.

    Caymer, czytałem cały wątek, od początku aż do teraz.
    Wg Karola najlepsza stopka na OC: Canonizacja św. Bernarda z Olympu AD 2011

    [...]Nie patrzę na to jak na efekt pracy z aparatem cyfrowym i oprogramowaniem, dzięki któremu wszystko mogę idealnie wyczyścić i obrabiając zdjęcie też nie myślę w ten sposób, że skoro mam takie narzędzia, to powinienem wszystko doprowadzić do stanu sterylnego.[...]

    BernArt - Moje zdjęcia

  4. #34
    | OlyJedi Awatar caymer
    Dołączył
    Mar 2007
    Mieszka w
    Lesko
    Posty
    450
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Eddie Zobacz posta
    Caymer, czytałem cały wątek, od początku aż do teraz.
    W pierwszym zdaniu odpowiedziałem że ja wybrałbym 14-54 z opcji jakie pytający sam zaproponował. On chce zainwestować w coś, nie pyta się czy inwestować.
    W kolejnych dlaczego nie polecam mu stałki.
    A na koniec po za tematem, że dwie puszki z dwoma obiektywami to ciekawe i fajne rozwiązanie, co nie oznacza że ma od razu w to inwestować. Inwestycja ma być tylko w jeden obiektyw z trzech z pytania i taka odpowiedź padła.

  5. #35

    Dołączył
    Nov 2008
    Mieszka w
    Brzeszcze
    Posty
    9
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Krótko, zwięźle i na temat. Wielkie dziękuję dla wszystkich za pomoc !!
    Nie ważne co, nie ważne jak, nie ważne gdzie ... WAŻNE, że z Olkiem w ręce !

  6. #36
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Eddie
    Dołączył
    May 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    3.747
    Siła reputacji
    90
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez caymer Zobacz posta
    W pierwszym zdaniu odpowiedziałem że ja wybrałbym 14-54 z opcji jakie pytający sam zaproponował. On chce zainwestować w coś, nie pyta się czy inwestować.
    W kolejnych dlaczego nie polecam mu stałki.
    A na koniec po za tematem, że dwie puszki z dwoma obiektywami to ciekawe i fajne rozwiązanie, co nie oznacza że ma od razu w to inwestować. Inwestycja ma być tylko w jeden obiektyw z trzech z pytania i taka odpowiedź padła.
    Caymer, ale ja się nie odnoszę jakoś konkretnie do Ciebie, raczej ogólnie do całości, tak więc nie ma o co drewna kruszyć.
    Ostatnio edytowane przez Eddie ; 25.10.09 o 21:39
    Wg Karola najlepsza stopka na OC: Canonizacja św. Bernarda z Olympu AD 2011

    [...]Nie patrzę na to jak na efekt pracy z aparatem cyfrowym i oprogramowaniem, dzięki któremu wszystko mogę idealnie wyczyścić i obrabiając zdjęcie też nie myślę w ten sposób, że skoro mam takie narzędzia, to powinienem wszystko doprowadzić do stanu sterylnego.[...]

    BernArt - Moje zdjęcia

Podobne wątki

  1. na ślub z E-500
    By kika in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 27.07.09, 18:23
  2. Ślub by rafrog
    By rafrog in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 15.08.07, 19:16
  3. Ślub
    By luc4s in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 5.08.07, 00:51

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.