Oj, niestety nie. Jeżeli pracujesz w przestrzeni roboczej monitora to jest to jednoznaczne z wyłączeniem zarządzania kolorami. Nawet photoshop o tym ostrzega (patrz w załącznik).
Powinieneś pracować w przestrzeni SRGB, a photoshop znając profil monitora wie jak należy zmienić kolory żeby to co widzisz na monitorze było możliwie bliskie temu jak wygląda to zdjęcie na idealnym monitorze który ma przestrzeń barw SRGB. Z tego co rozumiem zarządzanie kolorami to tak to właśnie działa
Alternatywnie, kompletnie wyłączasz zarządzanie kolorami, poprawiasz kolory tak, żeby wyglądały dobrze na Twoim monitorze i do każdego zdjęcia które chcesz odbić w labie dołączasz profil kolorów swojego monitora. Profil można traktować jako swego rodzaju słownik z przestrzeni monitora na SRGB - tj. co oznacza kolor X dla tego urządzenia i jak go można wyrazić w przestrzeni SRGB.
Jeżeli lab jest dobry to będzie respektował profil załączony do zdjęcia i sam dokona odpowiednich korekcji kolorystycznych przed wydrukowaniem zdjęcia. Uważam jednak że to jest gorszy wybór, bo jeżeli masz wszystko w SRGB to jest prościej - fotolab może olać profil kolorów, a Ty nie musisz ręcznie poprawiać dobrego zdjęcia w SRGB po to żeby dobrze wyglądało na Twoim nieskorygowanym monitorze, a lab nie musi potem używać profilu kolorów zawartego w zdjęciu do odwrócenia zmian które wprowadziłeś.