Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba Ci się ta inicjatywa?

Głosujących
39. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    24 61,54%
  • Nie

    7 17,95%
  • Jest mi to obojętne

    8 20,51%
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Po co ten dział?

  1. #1
    Moderatorka Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Ania_
    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Posty
    3.693
    Siła reputacji
    74
    Moja galeria

    Po co ten dział?

    Witam serdecznie. Jak widzicie, powstał na forum nowy dział - fotograficzne wieczory. Jest to moja autorska inicjatywa, poparta głosami reszty moderatorów. Idea jest bardzo prosta - ponieważ nie zawsze wszyscy się spotykamy osobiście i nie każdy ma czas na pogaduchy na IRCu, powstaje to miejsce do rzeczowej dyskusji o fotografii. Raz w tygodniu będzie się tutaj pojawiał temat z zakresu historii fotografii itp. Jest to miejsce dla wszystkich, którzy chcą podyskutować o innym wymiarze zdjęć niż tylko "jaki aparat", czy inny setny raz o pupie Maryni.
    Kilka prostych zasad:
    - nowe tematy można proponować w odpowiednim wątku lub do mnie na priv
    - nie można samemu zakładać nowych tematów (zabezpieczenie przed zasyfieniem)
    - staramy się rzeczowo pogadać o różnym wymiarze fotografii

    Jeśli ta inicjatywa się nie przyjmie, to dział zostanie usunięty oczywiście, bo nie będziemy Was uszczęśliwiać na siłę.


    Życzę miłej zabawy i chętnie posłucham na ten temat Waszych opinii.

    PS Dodałam ankietę, ale wolałabym, aby obyło się bez bezsensownego klikania tak/nie, tylko do wypowiedzi. Klawiatura nie parzy.
    Ostatnio edytowane przez Ania_ ; 4.10.09 o 14:41
    15 lat na forum. Dawniej jako Mysikrólik. Zawodowo jestem tu i tu.

  2. #2
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Posty
    10.884
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria
    Chyba sie nie przyjmie.Bo.Czy na forum czy na ircu to kwestia klikniecia myszka i jestem albo tu albo tam.Druga sprawa to tzw zasyfianie.Kto sie podejme segrgacji i na jakiej podstawie?Jesli juz Ty decydujesz o temacie dyskusji to wrzuc na poczatek pare nie zasyfionych tematow i sie zobaczy jaka bedzie odezwa.Co zrobisz jak w pierwszych propozycjach znajdziesz juz takie tematy ,ktore uznasz za nie warte dyskusji?

  3. #3
    Moderatorka Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Ania_
    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Posty
    3.693
    Siła reputacji
    74
    Moja galeria
    Segregacja jest prosta - po prostu nie ma możliwości zakładania nowych wątków. Same wypowiedzi nie będą przecież cenzurowane. Chodzi jedynie o to, aby pojawiał się jeden nowy wątek na tydzień, a nie 10 czy 20. W ten sposób każdy będzie mógł się wypowiedzieć w czasie, kiedy może.

    Ja nie będę wybierać - padnie temat to i będzie. Wyjątkiem będą tematy typu "Czy e-3 ble ble". Są osoby, które się pławią w wątkach porównawczych itp. Ja mam takich wątków dość. Wiem, że są też userzy, którym brakuje tego, aby poczytać coś innego niż wieczne przepychanki lub offtopiki.

    IRC to inna bajka, ale przyznasz, że wymaga siedzenia np godzinę non-stop, aby rozmawiać. Nie każdy ma ten komfort. No i na IRCu jest przekrój różnych tematów, tutaj chciałabym pogadać o fotografii.
    15 lat na forum. Dawniej jako Mysikrólik. Zawodowo jestem tu i tu.

  4. #4
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar aga_piet
    Dołączył
    Sep 2006
    Mieszka w
    Tczew
    Posty
    7.334
    Siła reputacji
    202
    Moja galeria
    Na razie trudno mi odpowiedzieć na pytania z ankiety. Brak opcji "nie wiem". Bo nie wiem Mysi, JAKICH tematów oczekujesz. Bo jeśli nie "Jaki aparat" (czyli nie technicznie) i nie o ***** maryni (czyli nie offtopicznie), to o czym? Piszesz coś o historii fotografii, czyli coś bardziej... artystycznie? Sporo takich tematów w Hyde Parku. I można je zakładać samemu
    Czym ten dział będzie się różnił od Hyde Parku?

  5. #5
    kowalikster
    Gość
    Na IRCu gadamy tylko o fotografii.

  6. #6
    Moderatorka Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Ania_
    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Posty
    3.693
    Siła reputacji
    74
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez kowalikster Zobacz posta
    Na IRCu gadamy tylko o fotografii.
    Nieprawda. Swojego czasu, kiedy mogłam tam bywać, gadało się o wszystkim. Alleg dawał mi przepis na kuraka z KFC. Chyba, że coś się zmieniło?

    Aga - właśnie chodzi o Hydepark, dla mnie takie wątki to perełki. Póki co wiem, że wielu osobom na pewno nie "podchodzi" fakt, że wątki są zablokowane. Tylko niech mi ktoś powie, jaka jest gwarancja, że faktycznie da się to uporządkować?

    Wiem, że było wiele inicjatyw, które umarły szybciej niż powstały. Jednak jak nie spróbuję, to się nie dowiem. Za często wchodziłam na to forum i nie miałam komu odpisać. I wiem, że nie ja jedna mam takie odczucia, tylko, że szczerze powiem o tym wprost. Jasne, że fajnie jest sobie pogadać o pierdółkach itp., ale chciałabym też mieć miejsce, gdzie porozmawiam bardziej poważnie. No może dziwna jestem.
    15 lat na forum. Dawniej jako Mysikrólik. Zawodowo jestem tu i tu.

  7. #7
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar aga_piet
    Dołączył
    Sep 2006
    Mieszka w
    Tczew
    Posty
    7.334
    Siła reputacji
    202
    Moja galeria
    Mysi, rozumiem Twoją ideę, nie rozumiem jednak czym różnić się będzie ten dział od naszego Hyde Parku? Czy tylko tym, że w "Fotograficznych Wieczorach" będzie na poważnie, a w Hyde Parku i na poważnie, i na wesoło?

    Chcesz po prostu mieć dział ze ściśle określonymi tematami, węższy i bardziej hermetyczny niż Hyde Park?

  8. #8
    Moderatorka Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Ania_
    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Posty
    3.693
    Siła reputacji
    74
    Moja galeria
    Nie rozumiemy się. Na Hydeparku jest wszystko. Osobiście dla mnie to jest prawie, że śmietnik. Jeśli jest jakiś ciekawy fotograficzny temat to owszem tam trafia, bo nie ma gdzie. potem ginie zaś w natłoku postów od zakupu kuchenki mikrofalowej po problem z linieniem kota. I tu jest pies pogrzebany. Ale tak jak mówię - to moje zdanie - nie spodoba się to wyleci. Spróbować chcę, bo może znajdę osoby, które mają zamiar powymieniać poglądy.
    15 lat na forum. Dawniej jako Mysikrólik. Zawodowo jestem tu i tu.

  9. #9
    OR | Honorowa wystawa Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar k@czy
    Dołączył
    Jan 2007
    Mieszka w
    38° 59' 1.46" -94° 44' 16.274"
    Posty
    4.169
    Siła reputacji
    156
    Moja galeria
    zamist czystych dywagacji, wolalbym propozycje jakiegos konkretengo tematu na ten tydzien...
    _______________________ (automatyczne scalenie)_____________________
    aaaa, juz jest-przegapilem przepraszam, nie zdanżam
    _______________________ (automatyczne scalenie)_____________________
    eee,ale mialo nie byc o sprzecie...?
    Ostatnio edytowane przez k@czy ; 4.10.09 o 15:42 Powód: Automatyczne scalenie postów
    Upierdliwiec Forumowy nr 4142 | OR + + + + | Zlotowicz:0 | Poprawka:0 | DITL ++ | Autoban+| Honorowa Wystawa+ | Oplacone Skladki TWA+++++++

  10. #10
      | OlyJedi Awatar grizz
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    12.859
    Siła reputacji
    162
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Mysikrolik Zobacz posta
    Nie rozumiemy się. Na Hydeparku jest wszystko. Osobiście dla mnie to jest prawie, że śmietnik. Jeśli jest jakiś ciekawy fotograficzny temat to owszem tam trafia, bo nie ma gdzie. potem ginie zaś w natłoku postów od zakupu kuchenki mikrofalowej po problem z linieniem kota.
    Kilka razy mówiłem, zeby zrobidź dział do pogadania o fotografii, a nie ładiować tego do HP. Radek i fotomic, jakoś nie widzieli potrzeby - bij ich

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.