Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 86 z 86

Wątek: Dylemat- 2 Stałki czy jeden Zoom

  1. #81
    | OlyJedi Awatar Sebu$
    Dołączył
    Mar 2008
    Mieszka w
    Miasteczko : Wieś : * *niepotrzebne skreślić
    Posty
    527
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Matthi18 Zobacz posta
    Wydaje mi się że do całkowitego spełnienia się w systemie brakują mi własnie te 3 szkła którym poświęciliśmy ten wątek puszki jak na razie OK poza tym lepiej być nie może chyba że olek szybko wypuści E-5 :P co do szkieł to dylematem nie jest to które wybrać a które odrzucić:P to bardziej dylemat " co najpierw" . Co do samego systemu to szkoda że 90-250 mm i 300 mm są takie drogie i szkoda że Sigma swojej 300 nie robi pod 4/3 bo naprawdę takie szkło by sie przydało na mecze teraz będzie 35-100 a ze zwrotu jaki dają(500zł) kupię używane 25mm a potem sie nazbiera jakoś na 50f1.4 i będzie super
    23.03.2009 napisałeś że :

    "wow ale kłótnia się zrobiła... tak miałem na myśli sigmę 300 mm f2.8 APO HSM do Olympusa 4/3. Rinaldo sam mi ją zaproponował zamiast tej z Olympusa a skoro on( człowiek z dojściami chyba do samego właściciela Sigmy) twierdzi że jest takie mocowanie w tym obiektywie i jeszcze mi załatwi ten obiektyw to nie mam nic przeciwko;p mało tego pamiętam jak w październiku ubiegłego roku kiedy odebrałem sigme 70-200 Apo DG MACRO HSM II to nikt mi nie wierzył że takie szkło mam bo większość osób nie wiedziała że ten obiektyw zaczęli produkować z mocowaniem 4/3 może z tą 300 jest tak samo;p a co do ceny to proszę mi nie zarzucać że pracuje w fotolandzie albo coś w ten deseń bo tak nie jest, zniżki daje mi Rinaldo wedle jego uznania jak mi chce dać więcej niż 30% to jego sprawa;p mi to odpowiada"


    22.03.2009 podałeś nawet jej cene dla Ciebie

    "tak panowie;P sigma odebrana i naprawiona za free teraz główny dylemat też chyba mi się rozwiał mianowicie 300 olka czy Sigmy.. no cóż na sigme dostałem fenomenalną ofertę mianowicie 5500 za nówkę a na olkową niestety tylko 23 tys więc patrząc na cenę raczej wezmę Sigmę 300mm F2.8 EX APO DG HSM "




    to jak to w końcu jest czy jej nie ma ?


    .
    pozdrawiam serdecznie, Sebu$

  2. #82
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar Tommy_G
    Dołączył
    Dec 2007
    Mieszka w
    Vevey, Szwajcaria
    Posty
    639
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Matthi18 Zobacz posta
    akurat ten jest Niemiecki ;D ze Stuttgartu ;P
    extra wątek, już wiemy że masz cały arsenał olympusa i będziesz miał super merola (zapewne kombi) żeby przewozić cały ten mega sprzęt

    Zapodaj jakieś teraz jakieś dobre foty np. ze ślubów bo ciekaw jestem jak wykorzystujesz te cykadła
    E-3, 8, 9-18, 12-60, 30, 50, 70-300, metz 58AF-1
    Mój wątek
    Mój blog

  3. #83
    | OlyJedi Awatar Ronin
    Dołączył
    Feb 2009
    Mieszka w
    w Polsce
    Posty
    25
    Siła reputacji
    16
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Tommy_G Zobacz posta
    extra wątek, już wiemy że masz cały arsenał olympusa i będziesz miał super merola (zapewne kombi) żeby przewozić cały ten mega sprzęt

    Zapodaj jakieś teraz jakieś dobre foty np. ze ślubów bo ciekaw jestem jak wykorzystujesz te cykadła
    będzie miał busa

    a do ślubów Sigma 300 się nadaje jak znalazł bo z chóru będzie fotki strzelał

    Cytat Zamieszczone przez Sebu$ Zobacz posta
    23.03.2009 napisałeś że :

    "wow ale kłótnia się zrobiła... tak miałem na myśli sigmę 300 mm f2.8 APO HSM do Olympusa 4/3. Rinaldo sam mi ją zaproponował zamiast tej z Olympusa a skoro on( człowiek z dojściami chyba do samego właściciela Sigmy) twierdzi że jest takie mocowanie w tym obiektywie i jeszcze mi załatwi ten obiektyw to nie mam nic przeciwko;p mało tego pamiętam jak w październiku ubiegłego roku kiedy odebrałem sigme 70-200 Apo DG MACRO HSM II to nikt mi nie wierzył że takie szkło mam bo większość osób nie wiedziała że ten obiektyw zaczęli produkować z mocowaniem 4/3 może z tą 300 jest tak samo;p a co do ceny to proszę mi nie zarzucać że pracuje w fotolandzie albo coś w ten deseń bo tak nie jest, zniżki daje mi Rinaldo wedle jego uznania jak mi chce dać więcej niż 30% to jego sprawa;p mi to odpowiada"


    22.03.2009 podałeś nawet jej cene dla Ciebie

    "tak panowie;P sigma odebrana i naprawiona za free teraz główny dylemat też chyba mi się rozwiał mianowicie 300 olka czy Sigmy.. no cóż na sigme dostałem fenomenalną ofertę mianowicie 5500 za nówkę a na olkową niestety tylko 23 tys więc patrząc na cenę raczej wezmę Sigmę 300mm F2.8 EX APO DG HSM "




    to jak to w końcu jest czy jej nie ma ?


    .
    no jest

    wersja limitowana robiona specjalnie dla jednej osoby w cenie super promocyjnej
    Ronin__________

  4. #84
    | OlyJedi Awatar Matthi18
    Dołączył
    Aug 2008
    Mieszka w
    Chorzów
    Posty
    312
    Siła reputacji
    16
    Moja galeria
    ha ha ha ja nie bylem pewny co do tej Sigmy 300 mm ale wiem że jest możliwe ją zrobic!:P i najprawdopodobniej będzie to szkło robione jeszcze pod Sony i właśnie 4/3 a co do jej wykorzystania to nie do ślubów tylko do sportu. Wiem że trochę namieszałem z tym info o tej 300 ale to było wszystko to co zostało mi powiedziane przez pana R. co do auta to nie buss tylko myślałem o W124 CE albo o CLK :P ALL
    Jest: Nikon D7000, Nikon D50, Nikkor 50 f1.8, Nikkor 18-105 VR. W najbliższym planie Tamron 18-50 F2.8, Tamron 70-200 F2.8, Sigma 70-300, Sigma 50 F1.4, SB 700.

    Było: Olympus E-3 + Gripp, Fl-50R, Sigma 18-50 Macro F2.8, Sigma 70-200 Macro HSM II

  5. #85
    | OlyJedi Awatar Ronin
    Dołączył
    Feb 2009
    Mieszka w
    w Polsce
    Posty
    25
    Siła reputacji
    16
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Matthi18 Zobacz posta
    ha ha ha ja nie bylem pewny co do tej Sigmy 300 mm ale wiem że jest możliwe ją zrobic!:P i najprawdopodobniej będzie to szkło robione jeszcze pod Sony i właśnie 4/3 a co do jej wykorzystania to nie do ślubów tylko do sportu. Wiem że trochę namieszałem z tym info o tej 300 ale to było wszystko to co zostało mi powiedziane przez pana R. co do auta to nie buss tylko myślałem o W124 CE albo o CLK :P ALL

    spoko, spoko

    a co do Twoich zakupów to widzę że bardzo wysoko mierzysz

    ZD35-100, Mesio CLK lub trzykrotnie tańsze W124 coupe

    ale jak dasz rade finansowo to daj znać i się pochwal fotkami Mesia zrobionymi ZD 35-100
    Ronin__________

  6. #86
    | OlyJedi Awatar Matthi18
    Dołączył
    Aug 2008
    Mieszka w
    Chorzów
    Posty
    312
    Siła reputacji
    16
    Moja galeria
    heh OK
    _______________________ (automatyczne scalenie)_____________________
    jeszcze co do Mesia to już miałem jedno W124;P 300TD z 93roku:P a jak by było to CE to tylko i wyłącznie w benzynie a CLK w Dieslu ;P co do ZD 35-100 to to muszę naprawde przemyśleć bo to nie mały wydatek:P
    Ostatnio edytowane przez Matthi18 ; 6.10.09 o 13:27 Powód: Automatyczne scalenie postów
    Jest: Nikon D7000, Nikon D50, Nikkor 50 f1.8, Nikkor 18-105 VR. W najbliższym planie Tamron 18-50 F2.8, Tamron 70-200 F2.8, Sigma 70-300, Sigma 50 F1.4, SB 700.

    Było: Olympus E-3 + Gripp, Fl-50R, Sigma 18-50 Macro F2.8, Sigma 70-200 Macro HSM II

Podobne wątki

  1. Lustro, kompakt, super zoom, obiektyw - dylemat
    By lola1717 in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 5.08.11, 20:25
  2. Stałki 50mm - Legendy OM do E-500
    By buszm in forum E-System
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 13.12.06, 19:34
  3. Stałki do E-systemu
    By Archob in forum E-System
    Odpowiedzi: 131
    Ostatni post / autor: 17.02.06, 20:41
  4. Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 17.02.05, 22:49

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.