Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9171819
Pokaż wyniki od 181 do 188 z 188

Wątek: Czy są jeszcze użytkownicy E-1

  1. #181

    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    8
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Mi udalo sie rozruszac te baterie, naladowaly sie a mam dwie, jedna bylo kompletnie rozladowana, taka sama sytuacja w nikonie i juz nie ozyła, czytalem ze litowe jak padna to juz tylko do wyrzucenia.

  2. #182
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2004
    Posty
    5.023
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria
    Ja mam ta duza z gripa. Trzyma ciagle niezle. Od czasu do czasu ja laduje.
    Moje fotografie: www.beluch.pl | Grupa dyskusyjna M43 Polska

  3. #183
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar LubMich
    Dołączył
    Oct 2005
    Mieszka w
    Kraków/Gdańsk
    Posty
    231
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    Tylko to nie wina baterii... aparat wewnętrznie zaczyna pobierać prąd...

    Bateria wyciągnięta z aparaty nie przeładowuje się aż tak... I też mam tą wielką z gripa..

  4. #184
    Awatar Makromaniak
    Dołączył
    Jul 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    748
    Siła reputacji
    100
    Moja galeria
    Dla sentymentalnych NOWY E-1 na alle (od razu zaznaczam ze nie mój...) Faktycznie taki przebieg to rzadkość (72 zdjęcia)

    https://allegro.pl/oferta/olympus-e-...54c4701b8c0118

    cena też sentymentalna

  5. #185
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jan 2009
    Mieszka w
    Świętokrzyskie
    Posty
    432
    Siła reputacji
    41
    Moja galeria
    Nadal mam E-1 w stanie naprawdę jak dopiero co wyjęty z pudełka. Co jakiś czas zrobię nim kilka fotek, żeby rozruszać migawkę przebieg? nie sprawdzałem, ale może parę setek i za mniej niż ta cena z aukcji bym go nie sprzedał, chyba, że by mnie sytuacja zmusiła.
    Nie wiem czy to kwestia zdjęć na tej aukcji, ale mi ten aparat na taki znowu nowy nie wygląda. Z tego co wiem Jedynkom zdarzało się czasem wyzerować licznik i ciekawe czy to nie taki przypadek. Nie mówię, że tak musiało być w tym przypadku , ale jakoś nie wierzę w tak niskie przebiegi i sprzęt leżący w szafie i w ogóle nie używany przez dekadę, albo i dłużej.
    Ostatnio edytowane przez arhtus ; 30.01.20 o 19:44

  6. #186
    | OlyJedi Awatar NimnuL
    Dołączył
    Sep 2005
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    335
    Siła reputacji
    37
    Moja galeria
    Zakupiony w połowie 2007 roku nadal działa: E-1, grip, 14-54, 40-150, 50-200, 50/2, dwie lampy ... baterie oryginalne, nie widzę spadku w ich mocy ...
    Migawka strzeliła 25k zdjęć. Póki co bez problemów.
    This is my camera. There are many like it, but this one is mine. My camera is my best friend. Without my camera I am useless. Without me, my camera is useless. I must fire my camera true. And I will!

  7. #187
    | OlyJedi Awatar NimnuL
    Dołączył
    Sep 2005
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    335
    Siła reputacji
    37
    Moja galeria
    Poprawka do powyższego - nowy sprzęt zakupiony w połowie 2005 za równe 5020zł (korpus, grip, 14-54, 40-150). Znalazłem papiery i pudełka przy okazji szukania pokrowca na obiektyw. Akcesoria i pozostałe obiektywy wchodziły wraz z nowymi zleceniami na reportaże ślubne, wówczas było łatwiej - bardzo mała konkurencja, zdobycie zlecenia nie było trudne, a nowe zakupy zwracały się dość szybko...
    This is my camera. There are many like it, but this one is mine. My camera is my best friend. Without my camera I am useless. Without me, my camera is useless. I must fire my camera true. And I will!

  8. #188

    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    8
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    20 lat minelo, i dalej robimy zdjecia

Podobne wątki

  1. byli uzytkownicy C4000 laczcie sie ;)
    By qwerty in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 13.07.09, 00:07
  2. Użytkownicy Olympusa C150 zaglądnijce tu...
    By Black in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 27.11.04, 13:22
  3. Jeszcze raz o DPI
    By Kwera in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 15.10.04, 00:15

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.