Strona 4 z 19 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 188

Wątek: Czy są jeszcze użytkownicy E-1

  1. #31
      | OlyJedi Awatar grizz
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    12.859
    Siła reputacji
    162
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez arhtus Zobacz posta
    Już mam, wielkie dzięki grizz
    Troszkę to wg mnie niepotrzebnie skomplikowane ale jest.
    To jest zgodne z logiką obsługi całej e-1 - przycisk+pokrętło

  2. #32
    | OlyJedi
    Dołączył
    Aug 2006
    Mieszka w
    BRZÓZA
    Posty
    167
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Na jakie puszki przeskoczyliście po E-1?
    (M10, Samyang 7,5mm, 40-150mm, E-330, 35mm)

  3. #33
    | OlyJedi Awatar Bambus81
    Dołączył
    Mar 2008
    Mieszka w
    Raszyn
    Posty
    175
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Ja z powrotem na e-1 tylko że z gripem

  4. #34

    Dołączył
    Nov 2009
    Mieszka w
    UK
    Posty
    26
    Siła reputacji
    15
    Moja galeria
    Po tym jak utopiłem E-420, sprawiłem sobie E-1, po lekkim stresie związanym z aktualizacją i koniecznością wyostrzania Raw-ów w PS ogólnie rzecz biorąc chwalę sobie sprzęciora
    Olki: E-420/ E1/ ZD 40-150 / ZD 35/ siakieś szkła M42

  5. #35
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar icelander
    Dołączył
    Oct 2006
    Mieszka w
    Krakuf
    Posty
    999
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria
    Do "zadań specjalnych" mam korpus E-1. Najczęściej używam go z sigmą 30 mm. Inny słoik, który do niego jest przytwierdzany to 7-14.
    Kossuth Lajos azt üzente: Utepitesz regimente. Ha még egyszer ezt üzeni, Kupkerekesz hajtasz neni!

  6. #36
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2005
    Mieszka w
    Galicja
    Posty
    1.025
    Siła reputacji
    30
    Moja galeria
    A ja dokupilem drugi E1( troszke lezy sobie ma ze 4 tysiace klapniec) ale foce tym pierwszym glownie. Od marca mam Pentaxa Kx, bo mi sie spodobala jakosc fotek (najpierw kupilem synowi), jego uzywam w pomieszczeniach a w plenery wole E1. Pentax ma dziadowski uchwyt i mnie meczy jego trzymanie. W normalnych warunkach plenerowo- wycieczkowych fotki z Pentaxa nie sa szczegolnie lepsze od tych z E1 pomijajac rozdzielczosc oczywiscie. Mam na mysli ogladanie na 26" monitorze. I fotki na papierze tak 15/21 a nawet 20/30. Jak sie uprze.
    Czesc.Ch.

  7. #37

    Dołączył
    Dec 2009
    Mieszka w
    Opole
    Posty
    11
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    witam wszystkich
    po tym jak skradziono mi mój pierwszy aparat,E500 z kitowymi szkłami,kupiłem E510,mam go nadal,rzadko używam,bo przesiadłem sie na E1,czasem sie wpieniam,gdy cos prześwietli bądź niedoświetli,ale po chwili biorę jednak poprawkę na swoje umiejętności.Mam na stałe podpięty 14-54 mk1,miałem jeszcze sigmę 10-20 i zd 70-300,oba sprzedałem myśląc o zmianie systemu,ale nie potrafię sie zdecydowac,nie potrafię porzucic olympusa....Brakuje mi w E1 kilku udogodnień i funkcji,ale po prezentacji E5,znów mam o czym marzycMyślałem o eos 40d,ewentualnie 50d,ale poza mniejszymi szumami,większym wyborem między wcale nie lepszymi szkłami,nie mają mi dużo więcej do zaoferowania ponadto co jest mi tak naprawdę potrzebne do zrobienia tych kilku zdjęc od czasu do czasu.Pozostanę chyba z moim E1 do chwili gdy E5 trochę stanieje.A wtedy byc może wejde w posiadanie 14-35 f2, 50-200 swd,którejś sigmy macro i stałki i czegos o szerokim kącie,to będzie pełny komplet,który zadowoli mnie w wielu sytuacjach,a wtedy potężny wybór szkieł canona plus niezależnych producentów i jakiś wcale nie idealny eos 40d lub 50d czy nawet 60d nie będzie mi juz potrzebny....

  8. #38
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez edwardzik Zobacz posta
    Myślałem o eos 40d,ewentualnie 50d,ale poza mniejszymi szumami,większym wyborem między wcale nie lepszymi szkłami,nie mają mi dużo więcej do zaoferowania ponadto co jest mi tak naprawdę potrzebne do zrobienia tych kilku zdjęc od czasu do czasu.
    Jeśli robisz kilka zdjęć od czasu do czasu, to nie zmieniaj. Ewentualnie kup sobie PENa.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  9. #39

    Dołączył
    Dec 2009
    Mieszka w
    Opole
    Posty
    11
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    nie zmienię...ostatnio widziałem E1 na ebayu z jakims symbolicznym przebiegiem rzędu 2000 cos klapnięc za 150 funtów,a że często bywam w Brytanii rozważałem zakup.żrezygnowałem jednak,mój jest wciąż ok,przebieg też niewielki,wszystko śmiga jak powinno,jedynie czuję że luzuje się guma na uchwycie,ale wciąż przywiera,więc na razie nic sobie z tego nie robię.PEN nie dla mnie,nie jestem zwolennikiem miniaturyzacji....

  10. #40
    | OlyJedi Awatar mynameisnobody
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    980
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    jakoś tak się składa że mimo posiadania "lepszych" aparatów , głównie używam E-1 *
    Ponownie szukam PL25 którą jak gupi sprzedałem
    * -zapłaciłem nawet za przegląd ostatnio choć nic jej nie dolegało.
    Tak to już z tymi babami jest.
    Ostatnio edytowane przez mynameisnobody ; 28.12.10 o 17:12

Podobne wątki

  1. byli uzytkownicy C4000 laczcie sie ;)
    By qwerty in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 13.07.09, 00:07
  2. Użytkownicy Olympusa C150 zaglądnijce tu...
    By Black in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 27.11.04, 13:22
  3. Jeszcze raz o DPI
    By Kwera in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 15.10.04, 00:15

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.