Strona 3 z 62 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 616

Wątek: Zdjęcia Muzykanta

  1. #21
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    2.223
    Siła reputacji
    60
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Kurcze, zdjęcia jakichś samych krzaków, a wyglądają, jakby były trójwymiarowe. Ciekawe, jak osiągasz taki efekt. To ta tajemnicza metoda wyostrzania?
    Chyba wyostrzania w drugą stronę
    Trzeba a) znaleźć plany w miarę rozłączne dynamicznie i/lub kolorystycznie, b) poprawić trochę ową rozłączność przy obróbce c) zlikwidować nadmiar szczegółów dyfuzją światła i rozmyciem.,

  2. #22
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Janko Muzykant Zobacz posta
    Trzeba a) znaleźć plany w miarę rozłączne dynamicznie i/lub kolorystycznie, b) poprawić trochę ową rozłączność przy obróbce c) zlikwidować nadmiar szczegółów dyfuzją światła i rozmyciem.,
    I wszystko jasne...
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  3. #23
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Apr 2006
    Mieszka w
    opolskie
    Posty
    4.338
    Siła reputacji
    148
    Moja galeria
    Ciekawy kolor dodający jakby magii miejsca na pierwszych dwóch. Płotek w zaroślach sugerujący zapomniane miejsce i domek do którego prowadzi łąka kaczeńców. ładne z odrobiną nostalgi zdjęcia. Ostatni przekaz bardziej też podoba mi się od poprzedniego bo- większe zdjęcia i brak muzyki.
    pozdrawiam Wiejo

  4. #24
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    2.223
    Siła reputacji
    60
    Moja galeria
    I znowu las z wczoraj, zapraszam:
    http://www.ckmedia.pl/~jankomuzykant/09/27/1.htm

  5. #25
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar wanilia
    Dołączył
    May 2008
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    2.836
    Siła reputacji
    32
    Moja galeria
    Pierwszy pokaz dla mnie najlepszy.
    Dwa pozostałe zyskuję głównie dzięki temu, ze stanowią jakąś serię. Jednak z osobna większość to dość pospolite kadry. Nie przekonuje mnie osobiście taka obróbka i zbyt mało jak dla mnie światła i jego gry.
    Ale "jeszcze się taki nie urodził coby każdemu ...."
    To mój indywidualny odbior. Z ciekawością śledzę wątek. Pozdrawiam
    Kobieta jest bezbronna tak długo , jak długo schnie jej lakier na paznokciach...
    zapraszam do mojej galerii: http://www.beatabanach.cdx.pl/

  6. #26
    EuroLiberty
    Gość
    Wystawię się na ostrzał, ale taki już jestem. Nie nawidzę obłudy.

    Zdjęcia niczym, zupełnie niczym nie przykuwające wzroku. Pstryki jakich masa. Nie widzę tego, co niektórzy. Magii, trójwymiarowości.

    Gdybym ja wystawił te fotografie i poddał je ocenie klubowiczów oceny byłyby jednakie. Słabo. Ja jednak nie piszę tak expercko jak Ty i nie lubią mnie jak Ciebie Sam nie wiem czego bardziej zazdroszczę Chyba fachowego języka, bo co to za koledzy, którzy oszukują

    Pozdrawiam serdecznie
    k@mil
    Ostatnio edytowane przez EuroLiberty ; 13.09.09 o 13:45

  7. #27
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    2.223
    Siła reputacji
    60
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez EuroLiberty Zobacz posta
    Zdjęcia niczym, zupełnie niczym nie przykuwające wzroku. Pstryki jakich masa. Nie widzę tego, co niektórzy. Magii, trójwymiarowości.

    Gdybym ja wystawił te fotografie i poddał je ocenie klubowiczów oceny byłyby jednakie. Słabo. Ja jednak nie piszę tak expercko jak Ty i nie lubią mnie jak Ciebie Sam nie wiem czego bardziej zazdroszczę Chyba fachowego języka, bo co to za koledzy, którzy oszukują
    No ale ja się nie wystawiam do oceny tylko żeby kto chce, popatrzył sobie na świat jaki widzę. A jak się to komuś podoba to miło. Zresztą od dawna unikam jakichkolwiek punktowanych galerii, bo raz - podobają mi się zwykle zdjęcia oceniane najniżej, dwa - przepis na bycie na topie jest prosty i częściowo uprawiam go zawodowo (w fotografii reklamowej). Fotografii niekomercyjnej nie można oceniać punktami, podobnie jak poezji, malarstwa itd.
    Natomiast co do ''expertościowości'' - fotografia to naprawdę wiedza jednej, nie za grubej książki plus nieco intuicji. Niewiele tu trzeba, żeby być fachowcem więc i nie specjalnie czuję się dumny jeśli tak mnie postrzegają. Gdybym zaś się znał dobrze na kilku innych rzeczach, które od lat zgłębiam, to byłoby naprawdę fajnie...

  8. #28
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    1.937
    Siła reputacji
    26
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Janko Muzykant Zobacz posta
    żeby kto chce, popatrzył sobie na świat jaki widzę. A jak się to komuś podoba to miło.
    Dzieki, pierwsze zdjecia - Kazimierz - swietnie sie ogladaly.

    Cytat Zamieszczone przez Janko Muzykant Zobacz posta
    podobają mi się zwykle zdjęcia oceniane najniżej, dwa - przepis na bycie na topie jest prosty [...] Fotografii niekomercyjnej nie można oceniać punktami, podobnie jak poezji, malarstwa itd.
    Dzis na warsztatach Cyfrowe.PL (W-Wa) doradzalem dwom kolegom ktore foty dac do konkursu i dlaczego. Obie dostaly sie do wyroznionej dziesiatki, jedno nawet na pudlo (chyba drugie miejscie). A zdjecie, ktore zajelo pierwsze miejsce - dla mnie nic w sobie nie mialo... Niektore z nizszych - nie powiem - ciekawe. Tak to juz jest

  9. #29
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    2.223
    Siła reputacji
    60
    Moja galeria
    I następnych kilka zdjęć z dziś, trasa bez szlaków i w większości jakichkolwiek dróg: Chabówka-Piątkowa-Rdzawka-Świńska-Sołtysi Turbacz-Maciejowa-Rabka:
    http://www.ckmedia.pl/~jankomuzykant/09/28/1.htm
    Muszę przyznać, że ep1 ma rewelacyjną dynamikę użyteczną, niech się chowają Canony

  10. #30
    Moderatorka Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Ania_
    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Posty
    3.693
    Siła reputacji
    74
    Moja galeria
    Przyjemne, jedna uwaga - trochę za duże, muszę scrollować, aby obejrzeć w całości.
    15 lat na forum. Dawniej jako Mysikrólik. Zawodowo jestem tu i tu.

Podobne wątki

  1. Moje pierwsze zdjecia na forum ;) : zdjecia makro
    By Jonc in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 21.09.04, 20:00

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.