Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: zwis E-1

  1. #1
    darkelf
    Gość

    zwis E-1

    Podczas robienia zdjęć nagle aparat się zawiesił, ekran był chyba czarny, cały czas mrugała czerwona lampka. Myślałem, że padła karta. W końcu wyłączyłem aparat, ale lampka ciągle mrugała. Dopiero wyjęcie baterii pomogło. Po włączeniu aparat działał normalnie. Spotkaliście się z czymś takim?

  2. #2
    Awatar historikus
    Dołączył
    Sep 2006
    Mieszka w
    mazowiecka wieś
    Posty
    65
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez darkelf Zobacz posta
    Podczas robienia zdjęć nagle aparat się zawiesił, ekran był chyba czarny, cały czas mrugała czerwona lampka. Myślałem, że padła karta. W końcu wyłączyłem aparat, ale lampka ciągle mrugała. Dopiero wyjęcie baterii pomogło. Po włączeniu aparat działał normalnie. Spotkaliście się z czymś takim?
    Miałem raz taką sytuację. Więcej się nie powtórzyła. Zrobiłem tak jak Ty. O ile pamiętam to w wątkach o E-1 użytkownicy pisali o "zawiechach" zdarzających się co jakiś czas.
    Pzdr
    H.

  3. #3
    Moderator Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar dobas
    Dołączył
    May 2006
    Mieszka w
    Kiełpin / Karkonosze
    Posty
    2.756
    Siła reputacji
    86
    Moja galeria
    pare razy się tak mi tez zdarzyło.
    był na gwarancji to poslałem do serwisu cos tam zrobili i było ok

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.