Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: gdzie dobry serwis w okolicach katowic, aby naprawić uszkodzony aparat???

  1. #1

    Dołączył
    Jul 2009
    Mieszka w
    Kobiór
    Posty
    2
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    gdzie dobry serwis w okolicach katowic, aby naprawić uszkodzony aparat???

    Witam.
    Bardzo proszę o radę. Będąc nad morzem upadł mi aparat na drewniane molo obiektywem. Uszkodzenia jako takkiego nie widać, lekko był tylko obiektyw wciśnięty do środka, ale odblokowałam to. Zdjęcia robi ale obiektyw się nie chowa (mam olympusa mju1010), tak jakby coś go dalej blokowało, tym samym nie robi zbliżeń.
    Czy może ktoś sie orientuje gdzie można znaleźć w pobliżu katowic sprawdzony serwis który by to naprawił???
    Czy ktoś obeznany orientuje się ile ewentualnie kosztuje wymiana obiektywu w serwisie???
    Z góry dziękuję za wszelkie rady.

  2. #2

    Dołączył
    Jan 2009
    Mieszka w
    Tychy
    Posty
    25
    Siła reputacji
    16
    Moja galeria
    Witaj, jakieś pół roku temu miałem podobny problem z kompaktem, polecono mi tego Pana: http://www.fotonaprawy.pl/
    Facet solidny i rzetelny, serwis ma w Chorzowie. Ja byłem zadowolony z jego usługi
    Nie wstawiamy spacji przed znakami interpunkcyjnymi: kropką, przecinkiem, wykrzyknikiem, znakiem zapytania, wielokropkiem, tak jak i po nawiasie otwierającym, oraz przed nawiasem zamykającym!

  3. #3
    | OlyJedi Awatar fotoamator2891
    Dołączył
    Oct 2008
    Mieszka w
    Nysa
    Posty
    205
    Siła reputacji
    16
    Moja galeria
    Autoryzowany serwis jest w Warszawie. http://www2.olympus.pl/consumer/208_1562.htm

    Jeśli masz aparat na gwarancji to nawet przesyłkę masz za darmo. Co do naprawy po gwarancyjnej to się nie orientuje, ponieważ wszystko zależy od tego co zostało uszkodzone. Ja korzystałem z naprawy gwarancyjnej i chociaż wysyłałem aparat 3x to i tak jestem bardzo zadowolony. Radzę poprosić Panią/a o kontakt do osoby, która sprawdza wszystko bezpośrednio.
    _______________________ (automatyczne scalenie)_____________________
    Dopiero teraz zauważyłem powyższy post i chyba rozwiązanie zaproponowane przez Junin będzie lepsze. Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez fotoamator2891 ; 25.07.09 o 15:07 Powód: Automatyczne scalenie postów
    PENTAX k-r
    http://tomaszpszonak.net/

    ---------------
    Pozdrawiam
    Tomek

  4. #4

    Dołączył
    Jul 2009
    Mieszka w
    Kobiór
    Posty
    2
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    dziękuję za informację, spróbuje tam naprawić

Podobne wątki

  1. Gdzie naprawić
    By kallafiorr in forum E-System
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 21.09.06, 18:35
  2. Gdzie serwis w okolicach Sosnowca??
    By Devil in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 21.07.06, 13:07

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.