Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32

Wątek: Jaki program do prezentacji zdjęć

  1. #11
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2008
    Mieszka w
    krk
    Posty
    197
    Siła reputacji
    16
    Moja galeria
    za rafrogiem - ProShow Gold jest swietny. Sprawdz trial'a
    posiadam pełną wersje proShow gold 4.0 , ale szukam zamiennika dla tego programu


    dlatego pytam na forum
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P7180090.JPG
Wyświetleń:	261
Rozmiar:	190,7 KB
ID:	20981  

  2. #12
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2008
    Mieszka w
    krk
    Posty
    197
    Siła reputacji
    16
    Moja galeria
    Wątek do zamknięcia dzięki za wszystkie podpowiedzi , wybrałem magix-a

    pozdrawiam

  3. #13
    | OlyJedi Awatar Quentin35
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Żagań
    Posty
    529
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    Odkopię wątek bo pora wakacyjno-urlopowa więc fotek z wojaży dużo i pochwalić się przed rodziną czy znajomymi czasami trzeba Szukając jakiegoś innego, niż te najbardziej znane programy, narzędzia do tworzenia prezentacji natknąłem się na muvee reveal. Program nie nowy ale wcześniej nie spotkałem się z nim. Pierwsze próby trialem wyszły całkiem fajnie ze względu na prosty i intuicyjny sposób tworzenia prezentacji. W 3 szybkich krokach można stworzyć całkiem ciekawy "film" z naszych zdjęć a także filmików. Do wyboru mamy różne style uatrakcyjniające pokaz i oczywiście możliwość dodania muzyki. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość łatwego i szybkiego wysłania produkcji na np. Facebooka czy YouTube. Może komuś przypadnie do gustu Strona producenta http://www.muvee.com/en/products/reveal a tu krótki pokaz:

  4. #14
    | OlyJedi Awatar NightCrawler
    Dołączył
    Jul 2008
    Mieszka w
    Katowice
    Posty
    1.542
    Siła reputacji
    27
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Quentin35 Zobacz posta
    Odkopię wątek bo pora wakacyjno-urlopowa więc fotek z wojaży dużo i pochwalić się przed rodziną czy znajomymi czasami trzeba Szukając jakiegoś innego, niż te najbardziej znane programy, narzędzia do tworzenia prezentacji natknąłem się na muvee reveal. Program nie nowy ale wcześniej nie spotkałem się z nim. Pierwsze próby trialem wyszły całkiem fajnie ze względu na prosty i intuicyjny sposób tworzenia prezentacji. W 3 szybkich krokach można stworzyć całkiem ciekawy "film" z naszych zdjęć a także filmików. Do wyboru mamy różne style uatrakcyjniające pokaz i oczywiście możliwość dodania muzyki. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość łatwego i szybkiego wysłania produkcji na np. Facebooka czy YouTube. Może komuś przypadnie do gustu Strona producenta http://www.muvee.com/en/products/reveal a tu krótki pokaz: YouTube- muvee Reveal
    Ten filmik to bardziej reklama nvidii niż pokazanie możliwości programu
    ...ciiii - bo cenzura się obudzi...to forum a nie miejsce do rozmów...
    Moje próby i Moja strona
    PAJACYK

  5. #15
    | OlyJedi Awatar Quentin35
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Żagań
    Posty
    529
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez NightCrawler Zobacz posta
    Ten filmik to bardziej reklama nvidii niż pokazanie możliwości programu
    Też, ale jest krótki i pokazuje jak szybko tworzy się pokaz. Program sam dopasowuje szybkość pokazu do długości muzyki i tak naprawdę jeśli nie chcemy bardzo angażować w sposób prezentacji to błyskawicznie mamy efekt finalny

  6. #16

    Dołączył
    Jan 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    4
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    Reveal

    Witam serdecznie. Mam na imię Jacek. To mój pierwszy post. Również szukam jakiegoś dobrego profesjonalnego programu do prezentacji. Znalazłem kilka fajnych gotowych prezentacji na youtube i szukam programu który zrobi coś podobnego co w poniższym linku:


    Ściagnąłem Revala 15-dniowego, ale nie pokazuje mi podglądu przy projektowaniu prozentacji. Nie wiecie dlaczego? Co ewentualnie polecicie innego z podobnymi efektami jak w linku?

    Pozdrawiam
    Jacek

  7. #17
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Posty
    10.884
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    Nie wiecie dlaczego? Co ewentualnie polecicie innego z podobnymi efektami jak w linku?

    Pozdrawiam
    Jacek
    Zobacz czy opcja przelaczenia na pelen ekran nie pomoze.
    Z takich prostrzych to PowerDirector od Cyber Link

  8. #18

    Dołączył
    Jan 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    4
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Witam,

    faktycznie na pełen ekran pomaga. Gdzie jest więc problem? U mnie w kompie coś nie tak?
    Jest jeszcze jeden problem. Program nie chce mi zapisać prezentacji na dysk. Zatrzymuje siena 5% i stoi. Komp nie jest najgorszy bo procek dwurdzeniowy i pamięć 4 GB. W czym może być problem i o co chodzi w ogóle z tymi niedziałającymi funkcjami programu? To trial 15 dniowy ze strony producenta.
    Ostatnio edytowane przez Jaco ; 5.01.11 o 21:02 Powód: Automatyczne scalenie postów

  9. #19

    Dołączył
    Jan 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    4
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Witam, jeszcze raz. Moze ktoś sięorientuje czy ten program ma możliwość tworzenia prezentacji również ze zdjeć pionowych? niestety poziome mi się wyświtlają a pionowe nie. We wszystkich demówkach na stronie producenta tez są tylko zdjecia poziome. Czy ten program nie obsługuje pionowych fotek?

  10. #20
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Posty
    10.884
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria
    Mi robi i pionowe i poziome.Zobacz czy w gorszej jakosci Ci zapisze.Jesli dajesz zapis na max. jakosci to pamieci troche to potrzebuje.Tez mam troche tych rdzeni i 12 mega ramu.Moze jakies .exe Ci dzialaja o ktorych nie wiesz i pamiec zabieraja

Podobne wątki

  1. Jaki program do obróbki RAW
    By dziulas in forum System micro 4/3
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 3.08.10, 14:39
  2. Jaki program do odzyskania zdjęć z karty ??
    By rabit89 in forum Cyfrowa ciemnia
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 24.10.09, 22:02
  3. Jaki darmowy program do obróbki zdjęć?
    By PAYAC in forum Cyfrowa ciemnia
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 10.05.05, 22:47
  4. Jaki program do zdjec
    By tidia in forum Cyfrowa ciemnia
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 9.03.05, 02:40
  5. Program do prezentacji zdjęć ? Power Point ? Inny ?
    By Bartek1 in forum Cyfrowa ciemnia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 1.11.04, 09:38

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.