Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Prosze o pomoc!!!

  1. #1
    Awatar Gwynet
    Dołączył
    Oct 2004
    Mieszka w
    Kluczbork
    Posty
    32
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria

    Prosze o pomoc!!!

    Mam taki problem i niewiem jak mam sobie z nim poradzic ponieważ mam zainstalowane na komputerze programy:
    Paint Shop 8.10
    Animation Shop 3.10
    Photoshop 7.01
    I do tego ściągnełam miedzy innymi z tej stronki spolszczenie Podam na przykładzie paint shopa i spolszczeniu.Painta mam zainstalowanego w takim katalogu: C:\Program Files\Jasc Software Inc\Paint Shop Pro 8 i włanczam aktualizator wpisuje ten adres C:\PROGRAM FILES\JASC SOFTWARE INC\PAINT SHOP PRO 8 i tu wyskakuje mi okienko :
    Aktualizator nie mógł zaktualizować istniejącej wersji programu Jasc Paint Shop Pro 8.10 + Animation 3.10 (PLv54) z powodu:
    Nieznana wersja pliku: C:\PROGRAM FILES\JASC SOFTWARE INC\PAINT SHOP PRO 8/Paint Shop Pro.exe.

    I to wszystko jeśli wiecie to prosze o pomoc opisałam to najprościej jak potrafie.Dzięki z góry

  2. #2
    | OlyJedi
    Dołączył
    Dec 2002
    Mieszka w
    Śląsk
    Posty
    1.053
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    witaj mam wrazenie ze to spolszczenie nie odpowiada tej wersji PSP... a nie jest ono przypadkiem do wersji 7.04?

  3. #3
    Awatar No-shadow Kick
    Dołączył
    Jun 2004
    Mieszka w
    Gdańsk Zawsze Wietrzny
    Posty
    905
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Albo potraktowano plik .exe jakimś crackiem i nie zgadza mu się rozmiar.

    Pozdrawiam
    Olympus C-765UZ + parę dodatków
    Zapraszam do Galerii

  4. #4
    Awatar Gwynet
    Dołączył
    Oct 2004
    Mieszka w
    Kluczbork
    Posty
    32
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Nie sprawdzałam 2 razy jest do wersji PSP 8.10 i AS 3.10

    Możliwe ale co w tym przypadku zrobić jakiegos cracka czy inne spolszczenie Dziekuje ze pomagacie

  5. #5
    Awatar No-shadow Kick
    Dołączył
    Jun 2004
    Mieszka w
    Gdańsk Zawsze Wietrzny
    Posty
    905
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Można by spróbować tak: odinstalować PSP, zainstalować jeszcze raz, spróbować spolszczyć. Jeśli przejdzie to wina leżała po stronie cracka, jeśli nie przejdzie to spolszczenie nie pasuje do tej wersji.
    No i na koniec ten tego znów użyć cracka (mam nadzieję że nikt z organów ścigania tego nie czyta ).

    Pozdrawiam
    Olympus C-765UZ + parę dodatków
    Zapraszam do Galerii

  6. #6
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2004
    Posty
    5.023
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria
    Jeżeli program był skrakowany to aktualizacja najparwdopodobniej nie pójdzie, można spóbować zainstalowac ponownie program, zaktualizować i wtedy scrakowac.
    Moje fotografie: www.beluch.pl | Grupa dyskusyjna M43 Polska

  7. #7
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2004
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    531
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Problem olega na tym, że crack nie ędzie działać już z zaktualizowanym programem, ponieważ crack jest zazwyczaj do danej wersji.
    Olek C-5060WZ, Canon EOS 400D, olek SP-320 i C-765
    GG 3520341, TLEN: nimizt1@tlen.pl
    www.michalmilde.pl

  8. #8
    | OlyJedi
    Dołączył
    Dec 2002
    Mieszka w
    Śląsk
    Posty
    1.053
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    fakt, często tak bywa ze albo jedno albo drugie... czyli albo crack albo spolszczenie Przynajmniej tak o tym piszą w literaturze

  9. #9
    Awatar Gwynet
    Dołączył
    Oct 2004
    Mieszka w
    Kluczbork
    Posty
    32
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Niestety po odinstalowaniu PSP i ponownym zainstalowaniu problem dalej sie pojawia Jeżeli nic się z tym nieda zrobic to moze ktoś z was wie skad ściągnąc Paint shopa lub photoshopa obojetnie w jakiej wersji po polsku lub z działającym spolszczeniem bede wdzieczna

  10. #10

    Dołączył
    Oct 2004
    Mieszka w
    Piekary Śląskie
    Posty
    5
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Z tego co przeczytałm zamierzasz dopiero kupić cyfraka a już problemy z progrmami użykowymi Nie mnie sądzić Twój wybór oprogramowań np. Paint Shop lub Photoshop...z tego co wiem to drogie...oj drogie aplikacje A może pomyśleć o alternatywnych programach i to darmowych polecam i sam używam Gimpa 2.0, PhotoFiltre, cam2pc. Troszkę inne zachowanie ale efekt ten sam....a i satysfakcja gwarantowana. Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. proszę o pomoc do c-370
    By piotrek991 in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13.10.05, 10:53
  2. Proszę o pomoc.
    By graba07 in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 11.10.04, 21:50
  3. C-745 PROSZE O POMOC !
    By NESQUIK in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 1.07.04, 18:42

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.