Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 70

Wątek: Jaki Olek na początek?

  1. #61
    | OlyJedi Awatar romek1967
    Dołączył
    Nov 2008
    Mieszka w
    Bytom
    Posty
    4.776
    Siła reputacji
    157
    Moja galeria
    W Fotojokerze znalazłem E-520+14-42+40-150 za 2333,- a zestaw z 14-42 za chodzą po ok. 2000,-. Za 333,- nie kupisz nawet uzywanego 40-150 więc MSZ warto.
    The question is: What is a Mahna Mahna?

  2. #62
    | OlyJedi Awatar kdarek
    Dołączył
    Aug 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    161
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    jak dla mnie 520ma jedna przewagę - obudowa podwodna. Do 510 do dzis sie nie mogę doczekać. A kupowałem bo pierwsze LV w lustrzance na rynku pod wodą jak znalazł. Z żalu dokupiłem 14 -54 i 560 UZ pod wodę jako następcę wysłużonego 770uz
    Darek

    nad wodą: już nie e-510 i epl1 a omd m5; pod wodą: OMD M-5 + lampa olka

  3. #63
    | OlyJedi Awatar pschemo
    Dołączył
    Sep 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    55
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Nie wiem ile kosztuje samo body.
    Ale jeżeli zależy ci na nowym body a obiektywy mogą być używane to warto to rozważyć.

    Na allegro pojawiły się ostatnio całkiem tanio zestawy kitów (chyba koło 600zł). Więc może tak Ci wyjdzie taniej ?

    Ja mam podwójnego kita 520ki i jestem bardzo zadowolony (przesiadłem sie z C-8080).

  4. #64
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez kdarek Zobacz posta
    jak dla mnie 520ma jedna przewagę - obudowa podwodna. Do 510 do dzis sie nie mogę doczekać. A kupowałem bo pierwsze LV w lustrzance na rynku pod wodą jak znalazł. Z żalu dokupiłem 14 -54 i 560 UZ pod wodę jako następcę wysłużonego 770uz
    Przecież oba mają identyczny kształt. Obudowana powinna pasować zarówno do E-510, jak i E-520.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  5. #65

    Dołączył
    Jul 2008
    Mieszka w
    Szczecinek, Poland
    Posty
    121
    Siła reputacji
    16
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez zyziza Zobacz posta
    Nie zarzekaj się Kasiu ;-P
    Za jakiś czas jak nacieszysz sie posiadanymi możliwościami, nabierzesz smaku na jakiś nowy obiektyw
    Dokładnie - Ja też tak mówilem kupując swoją e-410kę z 14-42 jakieś 2 lata temu :P mi się wydaje ze ze sprzętem to tak jak z tatuażami... co jakiś czas chce sie miec coś nowego, bo to, co sie ma, robi "nie takie" zdjęcia jak byśmy się spodziewali Tak przez 2 lata u mnie pojawiła się jeszcze e-520, e-3, 12-60, 50ka, 70-300 i sigma 135-400 ze o fl-50r nie wspomne... no ale kazdy zakupuje wg potrzeb i funduszy... Ja ostatnio napaliłem się na ZD 35-100 ale sie okazało ze ceny ze sklepów internetowych oscylujące ok 8000 zł są baaaaardzo stare a szkło to kosztuje ok 11000 - tak więc zrezygnowałem

  6. #66

    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    9
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Pieciek Zobacz posta
    ... no ale kazdy zakupuje wg potrzeb i funduszy...
    No, jeśli nie jest na swoim utrzymaniu to zapewne żadna to chwała nakupić sprzętu za cudze pieniądze...

    ;]

  7. #67
    | OlyJedi Awatar kdarek
    Dołączył
    Aug 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    161
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Przecież oba mają identyczny kształt. Obudowana powinna pasować zarówno do E-510, jak i E-520.
    niestety nie mają 520 ma większy ekran i nieco poprzesuwane przez to przyciski funkcyjne. Konsultowałem to w olku. Do 510 pozostaje ikelite ktory ceni sie mocno
    Darek

    nad wodą: już nie e-510 i epl1 a omd m5; pod wodą: OMD M-5 + lampa olka

  8. #68

    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    9
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    No, po długim szukaniu w Internecie, kontaktowaniem się z wieloma sprzedawcami i dwukrotnym czekaniem na przesyłkę aparatu i karty nareszcie mogę rozpocząć pykanko. Zapłaciłam za E-520 mniej niż za E-510 - nówka sztuka nieśmigana (fart) Moje pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne. Jak na potrzeby takiej amatorki jak ja, spełnia wszystkie moje oczekiwania i to z nawiązką. I jeszcze za niewielkie stosunkowo pieniążki

  9. #69
    | OlyJedi Awatar romek1967
    Dołączył
    Nov 2008
    Mieszka w
    Bytom
    Posty
    4.776
    Siła reputacji
    157
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Kasia168 Zobacz posta
    No, po długim szukaniu w Internecie, kontaktowaniem się z wieloma sprzedawcami i dwukrotnym czekaniem na przesyłkę aparatu i karty nareszcie mogę rozpocząć pykanko. Zapłaciłam za E-520 mniej niż za E-510 - nówka sztuka nieśmigana (fart) Moje pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne. Jak na potrzeby takiej amatorki jak ja, spełnia wszystkie moje oczekiwania i to z nawiązką. I jeszcze za niewielkie stosunkowo pieniążki
    Bardzo gratulacje Dużo samozadowolenia z akupu zyczę
    The question is: What is a Mahna Mahna?

  10. #70
    | OlyJedi Awatar robasss
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    deszczowa Szkocja
    Posty
    80
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Kasia168 Zobacz posta
    No, po długim szukaniu w Internecie, kontaktowaniem się z wieloma sprzedawcami i dwukrotnym czekaniem na przesyłkę aparatu i karty nareszcie mogę rozpocząć pykanko. Zapłaciłam za E-520 mniej niż za E-510 - nówka sztuka nieśmigana (fart) Moje pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne. Jak na potrzeby takiej amatorki jak ja, spełnia wszystkie moje oczekiwania i to z nawiązką. I jeszcze za niewielkie stosunkowo pieniążki
    No to teraz czekamy na fotki
    pozdrawiam robasss

Podobne wątki

  1. No to początek
    By jurec in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 540
    Ostatni post / autor: 13.09.20, 19:49
  2. Jaki kolor tła na początek?
    By flaa in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 9.09.09, 15:29
  3. Początek
    By OKI in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 1.03.09, 11:15
  4. olek sp-510uz jaki sprzęt do niego
    By Tomasz20 in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16.03.08, 13:26
  5. Jaki Olek ma menu po polsku
    By ROBOTEK in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 16.08.05, 13:12

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.