Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Nowe torby fotograficzne Olympus E-System

  1. #1
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    3.228
    Siła reputacji
    45
    Moja galeria

    Nowe torby fotograficzne Olympus E-System



    Kompaktowa torba E-System SBC-1 II


    • Pokrowiec do przechowywania i transportu
    • Dla wszystkich aparatów Olympus E-System
    • Torba mieści: 1 korpus cyfrowej lustrzanki, 4 obiektywy, inne akcesoria.
    • Wymiary: 34x21x19cm

    Systemowa torba fotograficzna zapewnia bezpieczny i wygodny transport sprzętu. Regulowana przestrzeń w głównej komorze, 2 boczne kieszenie oraz mocny, wyściełany pasek na ramię z dodatkowym paskiem na rękę zapewniają dużą wszechstronność i wygodę użytkowania. W torbie i jej licznych dodatkowych przegródkach można nosić korpus cyfrowej lustrzanki, 4 obiektywy oraz inne potrzebne fotografowi akcesoria.



    E-System DZK Case II

    • Nowo zaprojektowana kompaktowa torba do przechowywania i transportu fotograficznego sprzętu
    • Dla zestawu Olympus E-System z pojedynczym oraz podwójnym zoomem
    • Torba mieści: 1 korpus cyfrowej lustrzanki, 3 obiektywy, dodatkowe akcesoria.
    • Wymiary: 27x15x37cm.

    Ta nowo opracowana torba dla zestawu z podwójnym zoomem wyróżnia się perfekcyjnie dobranym rozmiarem i ciekawym wzornictwem. Wygodne małe kieszenie zapewnią wystarczająco dużo miejsca dla dodatkowych akcesoriów.




    Torba fotograficzna E-System II


    • Pokrowiec do przechowywania i transportu
    • Dla wszystkich aparatów Olympus E-System
    • Torba mieści: 1 korpus cyfrowej lustrzanki, 3 obiektywy, inne akcesoria.
    • Wymiary: 28x16x21cm

    Mniejszy brat modelu E-System SBC-1 jest bardziej kompaktowy, ale nadal w przedniej komorze mieści korpus aparatu fotograficznego, trzy obiektywy i inne akcesoria. Wnętrze oferuje możliwość swobodnego kształtowania przestrzeni dzięki przestawianym, wyściełanym przekładkom.




    E-System Backpack II


    • Szybki dostęp do aparatu
    • Dla wszystkich aparatów Olympus E-System
    • Plecak mieści: 1 korpus cyfrowej lustrzanki, 4-5 obiektywów, System lampy błyskowej, inne akcesoria.
    • Wymiary: 28x18x31cm

    Plecak fotograficzny E-System Backpack II zmieści twoją cyfrową lustrzankę wraz z wyposażeniem i posiada regulowane wewnętrzne sekcje oraz wygodne kieszenie zapewniające szybki dostęp do obiektywów i akcesoriów. Ponadto można nosić go jako plecak lub torbę na ramię, a do wnętrza dostajemy się poprzez dwa niezawodne zamki błyskawiczne.

  2. #2
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Posty
    10.884
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Kijanka Zobacz posta
    Niekoniecznie trzeba kupować torbę, czy plecak przeznaczoną specjalnie dla Olympusa. Ciekawie prezentują się też te: Case Logic Profesjonalna torba na lustrzankę SLRC3, CASE LOGIC Profesjonalna torba na aparat/kamerę SLCC1, Torba CaseLogic DCB5 czy inne uniwersalne torby prezentowane przez Winmar. Macie którąś z takich "wszechstronnych" toreb ?
    Fajnie ze napisalas.Jednak te co wymieniasz to torby profesjonalne na profesjonalne lustrzanki.Ja mam zwykla amatorska lustrzanke i raczej po torbe profesjonalna nie siegne,wole juz te od olka.
    A odpowiadajac na Twoje pytanie -mam torbe taka za 10€, sobie kupilem.Tamrac czy jakos tak jej jest na imie.

  3. #3
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Posty
    10.884
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Kijanka Zobacz posta
    Nom tak, to prawda... a co myślisz o tych torbach? Warto w nie zainwestować?
    W co?.W torbe?Torba jest konieczna do przenoszenia sprzetu.To nie zadna inwestycja tylko zakup niezbedny.
    Chyba,ze myslisz o zakupie 1000 sztuk i zarabianiu na tym.Ale to nie to forum.

  4. #4
    Awatar brjs
    Dołączył
    Apr 2009
    Mieszka w
    L-wo
    Posty
    37
    Siła reputacji
    15
    Moja galeria
    Ja ostatnio nabyłem sobie ( drogą kupna ) taki plecaczek
    Plecak godny polecenia. Starannie wykonany, praktyczny i wogóle super.
    Mam tylko jedno "ale" - jest za duży na moją "500"-tkę i dwa szkła. Zapakowałem nawet do niego i kamerę i... wciąż mam masę miejsca.
    Także plecak jest git ale jako rozwojowy albo dla kogoś z dużą ilością sprzętu.
    E-500+ZD 14-54 + ZD 40-150
    Somewhere, between the sacred silence and sleep,
    DISORDER

Podobne wątki

  1. [Fotografuj.pl] Olympus PEN - to już system...
    By RSSBot in forum Co w sieci piszczy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23.12.10, 17:40
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18.08.10, 10:40
  3. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 29.04.09, 15:54

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.