Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Jakie klamoty możecie polecić

  1. #1
    | OlyJedi
    Dołączył
    Dec 2008
    Mieszka w
    Wadowice/manchester
    Posty
    255
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria

    Jakie klamoty możecie polecić

    Witam,
    zapisałem się na kurs fotograficzny, ponieważ nie znalazłem forumowego "nauczyciela" który chciałby mnie pouczyć
    Mamy na zadanko wybrać sobie jakiś temat, który będziemy chcieli przedstawić na zdjęciu i musimy zebrac do niego potrzebne klamoty.
    Tematem mojej grupy jest plaza. Wszystko co z tym związane. Bedziemy mieć muszle, jakies tło z palmą i plażą. Babki przyniosą jakies klamoty, ktore zabierają zazwyczaj na plaże tj. kapelusz, klapki etc.
    JA przynoszę tło, ale myślę tez o piasku. Czy coś jeszcze Wam się nasuwa? Co mozna przyniesć by zrobić fajny klimat plażowy?
    Proszę nie pisac o lezakach ponieważ nie będzie na nie miejsca
    Raczej mniejsze rzeczy.
    pozdrówka

  2. #2
    | OlyJedi Awatar rodia
    Dołączył
    Oct 2006
    Mieszka w
    Koszalin
    Posty
    883
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Konieczna będzie plażowiczka wzięta z plaży nudystów.

  3. #3
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Posty
    10.884
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez aikidudi Zobacz posta
    Witam,
    zapisałem się na kurs fotograficzny, ponieważ nie znalazłem forumowego "nauczyciela" który chciałby mnie pouczyć
    Mamy na zadanko wybrać sobie jakiś temat, który będziemy chcieli przedstawić na zdjęciu i musimy zebrac do niego potrzebne klamoty.
    Tematem mojej grupy jest plaza. Wszystko co z tym związane. Bedziemy mieć muszle, jakies tło z palmą i plażą. Babki przyniosą jakies klamoty, ktore zabierają zazwyczaj na plaże tj. kapelusz, klapki etc.
    JA przynoszę tło, ale myślę tez o piasku. Czy coś jeszcze Wam się nasuwa? Co mozna przyniesć by zrobić fajny klimat plażowy?
    Proszę nie pisac o lezakach ponieważ nie będzie na nie miejsca
    Raczej mniejsze rzeczy.
    pozdrówka
    kolorowa blyszczaca pilka plazowa-taka plastikowa dmuchana.I dobrze ja oswieccie.

  4. #4
    diabolique
    Gość
    Lody na patyku, stare radio a antenką, materac dmuchany, lornetka, okulary przeciwsłoneczne, deska surfingowa, koło dmuchane z kaczuszką, płetwy, krem do opalania, ręcznik, chustka z materiału (do zawiązania na głowie), przyklejane tatuaże, jaaagodzianki jagodoweeeee, złoty kajdan na szyję, książka lub krzyżówka, ringo, kapok, gwizdek ratownika, piwo, koszulki z głupimi napisami...
    Tyle na szybko przyszło mi do głowy.

  5. #5
    | OlyJedi Awatar voovoo2
    Dołączył
    May 2006
    Mieszka w
    Olsztyn
    Posty
    2.638
    Siła reputacji
    121
    Moja galeria
    Jezeli w kursie biorą udział osoby starsze to nie zapomnij o małosolnych.......to tak w uzupełnieniu listy diaboliqa

  6. #6
    | OlyJedi
    Dołączył
    Dec 2008
    Mieszka w
    Wadowice/manchester
    Posty
    255
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    dziekuje za odpowiedzi/podpowiedzi. Faktycznie niektore pomysly mozna wykorzystac. Kilka rzeczy bede musial kupic, ale co tam.Pewnie deski serfingowej nie kupie chociaz bylaby niezla. Mam 1starsza murzynke w grupie i pewnie ma ona troche inne skojarzenia ze smakolykami

    Mam jeszcze pytanko co do kompozycji. Mysle nad kilkoma motywami plazowymi. Najbardziej jednak chodzi mi po glowie temat sladow odbitych na plazy. Doradzcie mi czy lepiej jest odbic je na mokrym czy suchym piasku? ile takich sladow zrobic by nie bylo zbyt malo lub zbyt duzo?(wiem ze to lamerskie pytanie,ale jestem lama wiec pytam)
    pozdrawiam serdecznie i dziekuje za odpowiedzi.
    p.s. sorki za brak polskich liter, ale pisze z pracy.

  7. #7
    | OlyJedi Awatar herbie_mp
    Dołączył
    Jun 2008
    Mieszka w
    Mysłowice, woj.Śląskie
    Posty
    665
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez aikidudi Zobacz posta
    ...Najbardziej jednak chodzi mi po glowie temat sladow odbitych na plazy. Doradzcie mi czy lepiej jest odbic je na mokrym czy suchym piasku? ile takich sladow zrobic by nie bylo zbyt malo lub zbyt duzo?(wiem ze to lamerskie pytanie,ale jestem lama wiec pytam)...
    Najlepiej oczywiście na mokrym. Na suchym się obsypią i będą niewyraźne
    Mokry piasek musi też być odpowiednio ubity. Najlepiej go zalać wodą, odlać nadmiar i pozwolić piaskowi wchłonąć wodę (lub lekko odparować nadmiar wody - jak kto woli ) I potem tylko postawić zdecydowane kroki...

    A ile... Hmmm... To zależy od ujęcia, kompozycji... Jeśli będziesz je focił "z góry", to wystarczą dwa, może trzy. Jeśli to mają być "kroki w dal", to powinny być IMHO "aż po horyzont"
    "Fotografując staraj się pokazać to, czego bez ciebie nikt by nie zobaczył." Robert Bresson

  8. #8
    | OlyJedi
    Dołączył
    Dec 2008
    Mieszka w
    Wadowice/manchester
    Posty
    255
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Dzięki wielkie,
    piasek kupiony, tło mam, dmuchane koło na wodę też mam.
    Faktycznie z tym piaskiem masz rację-przetestowałem
    Rozglądam się za radyjkiem-może od kogoś pożyczę.
    Wezmę również okulary przeciwsłoneczne oraz krem do opalania.
    Jeśli będziecie chcieć to efekty Wam pokaże
    Kurs mam we wtorek, więc foty będa późnym wieczorem gotowe( o ile wyjdą ).
    pozdrawiam serdecznie

  9. #9
    | OlyJedi Awatar kurokial
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    755
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    Z przyjemnością obejrzę efekty.
    zZz

  10. #10
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Peter1976
    Dołączył
    Sep 2006
    Mieszka w
    okolice Przemyśla
    Posty
    649
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    Pozostaje czekać na wyniki nauki

    Powodzenia!!

    Peter

Podobne wątki

  1. myśle ze warto polecic ten blog
    By Tomashhh in forum Ciekawe strony www
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25.07.10, 00:26
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24.08.06, 20:06
  3. Co polecić znajomemu?
    By sebastan in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 11.05.05, 00:58
  4. Tutaj możecie zamieścić swoje zdjęcia
    By fotografowanie.tk in forum Ciekawe strony www
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16.08.04, 13:03

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.