Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37

Wątek: Wakacje / już wróciłem.

  1. #31
    Awatar No-shadow Kick
    Dołączył
    Jun 2004
    Mieszka w
    Gdańsk Zawsze Wietrzny
    Posty
    905
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Kolega wyraźnie się na wycieczce wyrobił i zdjęcia są naprawdę dobre technicznie Mam tylko też uwagę co do wyostrzenia zdjęć, szczególnie tych z wodą w tle. Otóż wydaje mi się, że woda nie powinna być wyostrzana, a jak już to tylko lekko. W innym wypadku wychodzi strasznie nienaturalnie.

    Pozdrawiam
    Olympus C-765UZ + parę dodatków
    Zapraszam do Galerii

  2. #32
    Awatar kondi
    Dołączył
    Jul 2004
    Mieszka w
    Travel world ;)
    Posty
    640
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez vodnik
    @kondi, ostatnie mi sie spodobalo, niby nic nie ustawiane (brak wplywu na wyspy, ludki, port) a wszystko bardzo sie ladnie komponuje - jest wszystko - horyzont, feagment londu na dole kadru - wszystko..
    Ciesze sie

    Cytat Zamieszczone przez vodnik
    Chyba rzeczywiscie moze zaoszczedzisz na kursie, no chyba ze kurs AKTU - poszukaj w pozostalych, ktos oferowal taki kurs w Krakowie .
    Chyba jednak nie odpuszcze kursu, bo dopadlo mnie male deja-vu Kiedys pisalem o snowboardzie, innymi slowy - jezdze szybko ale kiepsko technicznie, tak samo jest z fotografią. Zrobiłem sporo zdjec a pokazuje tylko nieliczne. Gdybym byl lepiej technicznie przygotowany w temacie, wiecej byloby fotek dobrych niz nie dobrych. Gdybym byl lepszy technicznie w snowboardzie, jezdzilbym szybciej

    Cytat Zamieszczone przez No-shadow Kick
    Kolega wyraźnie się na wycieczce wyrobił i zdjęcia są naprawdę dobre technicznie Mam tylko też uwagę co do wyostrzenia zdjęć, szczególnie tych z wodą w tle. Otóż wydaje mi się, że woda nie powinna być wyostrzana, a jak już to tylko lekko. W innym wypadku wychodzi strasznie nienaturalnie.

    Pozdrawiam
    Tutaj jest taka drobna sprawa...otoz pisalem nieraz, ze cos nieostre są moje zdjecia. Otoz to wina monitora, dopiero po wyostrzeniu po zmniejszeniu (+1), wygladaja w miare dobrze, ale widze ze u Was z kolei fotki sa zaostre. Teraz mam dylemat bowiem ostrze pod swoj monitor, wiec moze pominmy te kwestie

    Pozdrawiam
    Podróże Fotografia | SnowBoard

    -> Olympus c-4000 (był) / Fuji s6500fd (jest obecnie)

  3. #33
    Awatar kondi
    Dołączył
    Jul 2004
    Mieszka w
    Travel world ;)
    Posty
    640
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Kolejne do oceny

    Podróże Fotografia | SnowBoard

    -> Olympus c-4000 (był) / Fuji s6500fd (jest obecnie)

  4. #34
    | OlyJedi Awatar (A)rturo
    Dołączył
    Dec 2002
    Mieszka w
    Bełchatów
    Posty
    801
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    kondi ale brakuje twojej nimfy na tle tej wody w odpowiedim stroju na taka pogode
    To otstanie troche kiepskie.
    Armata nie doswietlona tak jakby sie wkradlo sporo szumu i horyzont leci w prawo.

  5. #35
    Awatar kondi
    Dołączył
    Jul 2004
    Mieszka w
    Travel world ;)
    Posty
    640
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Okey, moze lekki Off Topic

    Chorwacja / wyspa Hvar.

    Naszym zdaniem, bardzo atrakcyjne miejsce w Europie pod względem turystyki wypoczynkowej. To miejsce, gdzie śródziemnomorskie walory, zapachy i kształty występują z największą intensywnością, wywołujac tym samym niepowtarzalne wrażenie piękna natury. Jest to region, w którym spotkalismy długie plaże, sosnowe lasy, stare miasta i miasteczka. Wybrzeże chorwackie to jeden z najbardziej rozczłonkowanych brzegów na swiecie, z najliczniejszym archipelagiem na morzu sródziemnym. Stosunkowo nieduża odległosć od Polski, ciepłe i krustalicznie czyste morze, gwarantowane słońce, zdecydowały o wyborze drugich naszych wspólnych wakacji, na jednej z wysp chorwackich, wyspie Hvar. Wyspa ta jest w przeważajacej częsci pokryta górami urokliwie wynurzajacymi się z lazurowego morza. Panujacy na wyspie klimat jest bardzo łagodny. Hvar, to czwarta co do wielkosci wyspa Chorwacji po Krku i Cresie na północy Chorwacji i Braču w srodkowej Dalmacji. Jest najdłuższa (68 km długosci) oddalona od kontynentu o 6 km. Wyspa zwana jest również "lawendowa wyspa", gdyż to własnie tutaj znajduja się największe w Chorwacji uprawy lawendy. W maju i poczatkach czerwca cała wyspa pachnie kwitnaca lawenda oraz uprawianymi tu ziołami, tymiankiem, majerankiem, rozmarynem.

    Nasza podróż do Chorwacji wiodła przez Słowację, Węgry, Słowenię...[kliknij, aby zobaczyć pełną foto-relację]

    ZAPRASZAMY
    Podróże Fotografia | SnowBoard

    -> Olympus c-4000 (był) / Fuji s6500fd (jest obecnie)

  6. #36
    | OlyJedi
    Dołączył
    Dec 2002
    Mieszka w
    Śląsk
    Posty
    1.053
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    Wow! Gratulacje dla Was obojga Bardzo mi sie podoba Wasz strona i chyba będę tam często wpadał... zresztą sam duzo podróżuję i lubie przy kazdej okazji strzelac fotki - nawet jesli ich jakosc nie zawsze pozwala na zaprezentowanie surowemu jury w necie no ale zawsze wiąże sie z nimi niemały ładunek emocjonalny Powodzenia

  7. #37
    Awatar kondi
    Dołączył
    Jul 2004
    Mieszka w
    Travel world ;)
    Posty
    640
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    @qwerty - milo mi.

    Zapraszam wszystkich na strone -> www.k-a.prv.pl

    Fotki i Aplikacja...czekaja


    Pozdrowka.
    Podróże Fotografia | SnowBoard

    -> Olympus c-4000 (był) / Fuji s6500fd (jest obecnie)

Podobne wątki

  1. Wakacje 2008
    By filippohh in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 30.08.08, 21:32
  2. Co zabrać na wakacje !
    By witus in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19.07.08, 21:37
  3. Tydzień w Wiedniu. Byłem, wróciłem.
    By FotoAmator in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 7.05.08, 18:44
  4. wakacje
    By Pio 69 in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 16.07.05, 12:22

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.