Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Serwis Olympusa w Czechach

  1. #1
    | OlyJedi Awatar ZoltAn
    Dołączył
    Oct 2003
    Mieszka w
    Gliwice
    Posty
    33
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria

    Serwis Olympusa w Czechach

    A wiecie co, Chłopaki (a moze i Dziewczyna też się znajdzie wśrod nas ) zaczynam sie zastanawiac nad jednym: nad rozeznaniem możliwości serwisowania naszych gratów w ...CZECHACH

    Dlaczego?

    W Czechach jest oficjalne pełne przedstawicielstwo OLYMPUSA:
    www.olympus.cz

    - które jest pełnoprawna filią Olympusa a nie firmą dilerską działajacą na takiej zasadzie jak Eurocolor, która handluje wszystkim, z czego może być kasa...

    Ponieważ mam kontakty w Czechach postaram się "zasięgnąć języka" odnośnie kosztów i terminów napraw.

    Teraz naprawy nawet mogą okazać się tańsze (z wysyłką w Czechach czy zdeponowaniem - przekazaniem do naprawy w autoryzowanym sklepie) niż w Warszawie - przynajmniej dla nas, Ślązaków.

    W końcu Ostrawa jest oddalona 60 - 70 km od Gliwic i Katowic i są tam przynajmniej trzy "fotosklepy" (Zamecka, Pośtovna i Tesco w Ostrawie-Trzebowicach) przy których nasze to jak kioski z gazetami... ).

    Przy okazji inne fajne linki u Braci Czechów:

    http://www.digineff.cz/ b. ciekawa strona, fotograficzna i sprzętowa,

    http://www.digineff.cz/jakejeto/jakejeto.html - interesujące recenzje cyfraków!!! Nie zimne przeglądy z parametrami a gorace opinie o aparatch.

    Pozdrawiam. ZoltAn
    Nie zamierzam wstępować do PARTII, w której będą tytułować mnie CZŁONKIEM!!!

    Olympusy: C2100UZ, D490, D580 - a od dzisiaj C770UZ (czarny!

  2. #2

    Dołączył
    Jun 2004
    Mieszka w
    Lubiechowa, Jelenia Góra
    Posty
    192
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    He, he a myslisz że gdzie EUROCOLOR wysyła nasze aparaty? Tak, tak - do Czech! Pani w EUROCOLORZE wspomniała o Pradze - tam wysyłają "wyższe modele" olków - C740 w moim przypadku
    C-740 +tulejka +filtry +dekielek +[censored]

  3. #3
    Awatar dorami
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    22
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    Odp: Serwis Olympusa w Czechach

    Jestem zainteresowana naprawą w aparatu w Czechach
    jakich dokonać formalności
    proszę o pomoc
    a cennik można gdzieś znaleźć ??

  4. #4
    | OlyJedi
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    307
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria

    Odp: Serwis Olympusa w Czechach

    Tu znajdziesz wszystkie odpowiedzi:
    http://www2.olympus.pl/consumer/208_1562.htm

  5. #5
    | OlyJedi Awatar Weasly
    Dołączył
    May 2008
    Mieszka w
    Sandomierz
    Posty
    154
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria

    Odp: Serwis Olympusa w Czechach

    *** Widziałem rzeczy, w które, wy ludzie, nigdy byście nie uwierzyli. ***
    ++++++++++ http://www.flickr.com/photos/67569374@N05/ +++++++++++
    -------------------------------------------------------------------------------------

  6. #6
    Awatar dorami
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    22
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    Odp: Serwis Olympusa w Czechach

    Ja zapoznałam się z naprawą sprzętu w serwisie Olympusa w Polsce nawet rozmawiałam przez telefon .Wiem ,że naprawa mojego modelu to koszt 820 zł ryczałtowo. Chcę spróbować wysłać aparat do Czech może tam taniej .A na tej stronie nie widzę cennika usług w Czechach i jak mam go wysłać do Czech .No chyba że wyśle go Do Wólki a oni go przekierują do Czech . Sama nie wiem już czy to ma jakiś sens naprawy

  7. #7
    | OlyJedi Awatar marek7001
    Dołączył
    Sep 2009
    Mieszka w
    Ostrołęka
    Posty
    905
    Siła reputacji
    66
    Moja galeria

    Odp: Serwis Olympusa w Czechach

    Cytat Zamieszczone przez dorami Zobacz posta
    Ja zapoznałam się z naprawą sprzętu w serwisie Olympusa w Polsce nawet rozmawiałam przez telefon .Wiem ,że naprawa mojego modelu to koszt 820 zł ryczałtowo. Chcę spróbować wysłać aparat do Czech może tam taniej .A na tej stronie nie widzę cennika usług w Czechach i jak mam go wysłać do Czech .No chyba że wyśle go Do Wólki a oni go przekierują do Czech . Sama nie wiem już czy to ma jakiś sens naprawy
    dorami, wszystkie Olympusy są naprawiane w Czechach. Czy wyślesz sama, czy poprzez Olympus.pl cena będzie zawsze ta sama. Podaj więcej danych, czy aparat na gwarancji, czy nie / rozumiem, że nie /, jaki model. Poza gwarancją można czasami naprawić taniej w Polsce.
    Były: 3 Canony PS, 2 Lumixy FZ, 2 Olympusy E-System /14-54II, 40-150/, Nikon D5000 /18-105/, E-PL2, E-PL3, E-PL5 /14-42, 14-150,12-50, 40-150, 14/2.5, 20/1.7, 45/1.8, Nokia LUMIA 920, 930 GOLD, LG G4, G5,G6, G7, Huawei P30 Pro jest ​Huawei Mate 50 Pro
    Galeria Olympusclub: http://galeria.olympusclub.pl/index.php?cat=21795




  8. #8
    Awatar dorami
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    22
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    Odp: Serwis Olympusa w Czechach

    Aparat poza gwarancją .Model e-520 miałam go w punkcie niefirmowym Olympusa. szukałam gdzie taniej tu też koszt miał być od 300-500 zł .Ale nie naprawili . Niby płyta główna . Zależy mi na czasie . Ale jakby zleceniem wysłać bezpośrednio do Czech to przecież mają swoje ceny. Np mieszkasz w Czechach i zanosisz do serwisu Olympusa. Ja chce go wysłać chociażby kurierem (pominąć Polskę) słyszałam ,że koszty mniejsze ,ale nie wiem czy to prawda.

Podobne wątki

  1. Serwis Olympusa - C 5060
    By uplift in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 4.04.07, 20:18
  2. Ciekawostka - zestawy Olympusa w Czechach
    By Baltazar in forum Ciekawe strony www
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11.01.07, 16:01
  3. Serwis Olympusa - sprawdzony
    By (A)rturo in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 10.02.05, 22:47
  4. serwis olympusa w Krakowie?
    By Dziopal in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 4.05.04, 23:11

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.