Strona 5 z 15 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 142

Wątek: Szkolenie fotopstryk kościelny

  1. #41
    | OlyJedi Awatar rafrog
    Dołączył
    Apr 2005
    Mieszka w
    lubelskie
    Posty
    1.421
    Siła reputacji
    31
    Moja galeria
    Kurde, Radek nie mogłeś wcześniej tego napisać?

    Właśnie kupiłem E-3 z myślą o kotlecie
    jedna fotografia jest więcej warta niż tysiąc słów...
    BLOG

  2. #42
    Banned Zwycięzca OlyRulez Awatar RadioErewan
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Łódź/Warszawa
    Posty
    5.394
    Siła reputacji
    39
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez rafrog Zobacz posta
    Kurde, Radek nie mogłeś wcześniej tego napisać?

    Właśnie kupiłem E-3 z myślą o kotlecie
    Wydaje mi się, że powtarzam to w kółko. E-3 - świetna puszka, tylko konkurencja będzie miała puszkę do tego celu świetniejszą. Jest moda na światło zastane, ktoś z d700 czy 5d z jasnym zoomem będzie miał lepsze efekty, zdjęcia nieporuszone, albo gładsze.
    Już się przyzwyczaiłem, ze ludzie czytają to co chcą, a nie to co się pisze.

    Pozdrawiam
    Radosław "Radio Erewan" Przybył
    http://www.fototv.pl Pierwsza w Polsce Internetowa telewizja o fotografii
    * Nigdy nie próbuj przekonywać ludzi, którzy wiedzą, że mają rację. ~Leto

  3. #43
    | OlyJedi Awatar rafrog
    Dołączył
    Apr 2005
    Mieszka w
    lubelskie
    Posty
    1.421
    Siła reputacji
    31
    Moja galeria
    Spoko, żartowałem tylko

    Zdaję sobie sprawę z wad i zalet E-3 w konfrontacji z D700 czy 5d. Kupiłem go świadomie, bo nie stać mnie obecnie na zmianę systemu. Chociaż o mały włos nie uległem namowom mariusha. Niestety przesiadka trochę kosztuje, a to nie jest dobry czas na takie zmiany.

    No i przywiązałem się do marki
    jedna fotografia jest więcej warta niż tysiąc słów...
    BLOG

  4. #44
    Banned Zwycięzca OlyRulez Awatar RadioErewan
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Łódź/Warszawa
    Posty
    5.394
    Siła reputacji
    39
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez rafrog Zobacz posta
    Spoko, żartowałem tylko

    Zdaję sobie sprawę z wad i zalet E-3 w konfrontacji z D700 czy 5d. Kupiłem go świadomie, bo nie stać mnie obecnie na zmianę systemu. Chociaż o mały włos nie uległem namowom mariusha. Niestety przesiadka trochę kosztuje, a to nie jest dobry czas na takie zmiany.

    No i przywiązałem się do marki
    Branża ślubna jest chyba najcięższym kawałkiem chleba. Jest tysiące fotografów. Klient ma niewyrobiony smak. Nie jest to sztuka, tylko rzemiosło. Chcesz się od konkurencji różnić, a przynajmniej nie odstawać. Dlatego kotleciarze najczęściej zmieniają sprzęt. Nie są wierni marce. 5d dawał bardzo dobrą jakość fotek w wysokich czułościach, i zgarnął 90% poslkiego rynku kotleta. Miał jednak średni autofocus. Kiedy pojawił się d700 wiara hurtowo porzucała 5d na korzyść d700/d3, bo AF w Nikonie był lepszy. Jak Canon zrobi nowy aparat, który będzie lepszy w ISO 12800 + i będzie miał dobry AF oraz cenę 1000$ - wszyscy rzucą się do kupowania tej puszki... Taka karma.

    Pozdrawiam
    Radosław "Radio Erewan" Przybył
    http://www.fototv.pl Pierwsza w Polsce Internetowa telewizja o fotografii
    * Nigdy nie próbuj przekonywać ludzi, którzy wiedzą, że mają rację. ~Leto

  5. #45
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2005
    Mieszka w
    Toruń
    Posty
    1.869
    Siła reputacji
    36
    Moja galeria
    28 marca podobny kurs organizowany jest w Koszalinie. Jeden dzień - sobota, od 10 do 16tej, koszt - 70 zł. Zdjęcie legitymacyjne i zaświadczenie od księdza wymagane. Wystawiona będzie licencja bezterminowa na cała Polskę.
    Ja prawdopodobnie (acz niechętnie...) tam się pojawię.



    BTW - E-3 byłby dobrym aparatem "kotletowym" gdyby miał używalne ISO > 800 (opinia użytkownika - nie skażona testami, cropami, wykresami i podobnymi).

  6. #46
    | OlyJedi Awatar adass1
    Dołączył
    Jun 2008
    Mieszka w
    Łazy/Śląskie
    Posty
    73
    Siła reputacji
    16
    Moja galeria
    W sumie różnie można rozumieć pojęcie w całej Polsce można focić w kościołach jak w diecezji sosnowieckiej kurs jest organizowany tylko z tego regionu cytat: W kursie mogą uczestniczyć wyłącznie mieszkańcy Diecezji Sosnowieckiej.
    link: http://www.diecezja.sosnowiec.pl/ind...333&Itemid=158
    Ciekawe w regionie Górny śląsk wysłałem w/w link i słusznie zauważył FORMAT że takie jaja dzieją się diecezji sosnowieckiej. Pozdrawiam
    OLYMPUSOWSKIE różne gadżety

  7. #47
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2005
    Mieszka w
    Toruń
    Posty
    1.869
    Siła reputacji
    36
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez adass1 Zobacz posta
    W sumie różnie można rozumieć pojęcie w całej Polsce można focić w kościołach jak w diecezji sosnowieckiej kurs jest organizowany tylko z tego regionu cytat: W kursie mogą uczestniczyć wyłącznie mieszkańcy Diecezji Sosnowieckiej.
    link: http://www.diecezja.sosnowiec.pl/ind...333&Itemid=158
    Ciekawe w regionie Górny śląsk wysłałem w/w link i słusznie zauważył FORMAT że takie jaja dzieją się diecezji sosnowieckiej. Pozdrawiam
    W Koszalinie nie ma takich ograniczeń, każdy może przyjechać, wszędzie może posługiwac się licencją (jesli trzeba - bo mi się jeszcze nie zdarzyło aby ksiądz o nią pytał).

  8. #48
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Dec 2008
    Mieszka w
    okolice P-ń
    Posty
    1.064
    Siła reputacji
    33
    Moja galeria
    Trzeba bedzie, bo w maju do obstrykania bede mial 2 komunie, w rodzinie.
    Rolleicord, Canon
    flickr

  9. #49
    Banned Zwycięzca OlyRulez Awatar RadioErewan
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Łódź/Warszawa
    Posty
    5.394
    Siła reputacji
    39
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez mariush Zobacz posta
    W Koszalinie nie ma takich ograniczeń, każdy może przyjechać, wszędzie może posługiwac się licencją (jesli trzeba - bo mi się jeszcze nie zdarzyło aby ksiądz o nią pytał).
    Mnie też się nie zdarzyło, a fotografowałem i w Warszawie, Krakowie, Łodzi i nawet w Lądku Zdroju. Ale krąży plotka, że teraz będą wymagać tych bekstejdży. Niezły kwasik, jak się proboszcz sprzeciwi fotografowaniu bez tej przepustki...

    Pozdrawiam
    Radosław "Radio Erewan" Przybył
    http://www.fototv.pl Pierwsza w Polsce Internetowa telewizja o fotografii
    * Nigdy nie próbuj przekonywać ludzi, którzy wiedzą, że mają rację. ~Leto

  10. #50
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2005
    Mieszka w
    Toruń
    Posty
    1.869
    Siła reputacji
    36
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez RadioErewan Zobacz posta
    Mnie też się nie zdarzyło, a fotografowałem i w Warszawie, Krakowie, Łodzi i nawet w Lądku Zdroju. Ale krąży plotka, że teraz będą wymagać tych bekstejdży. Niezły kwasik, jak się proboszcz sprzeciwi fotografowaniu bez tej przepustki...
    Dokładnie... niektórzy księża pewnie skuszą się ofiarą na dach merced..., eee, kościoła - ale nie każdy.

Podobne wątki

  1. [Fotografuj.pl] Szkolenie szyte na miarę PEN-a
    By RSSBot in forum Co w sieci piszczy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 4.10.10, 10:40
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 1.10.10, 15:00

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.