Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: dostepnosc manual adapter

  1. #1

    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    2
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    dostepnosc manual adapter

    Witam. Dostałem w prezencie wczoraj aparat Olympus Om 10, obiektyw Zuiko 50mm f1.4 oraz Tokina 35-105. Przeczytałem w internecie, iż wersja tego aparatu przeznaczona na rynek europejski nie posiada manual adaptera, którego oczywiście nie mam. bardzo mi zależy na trybie M, dlatego moje pytanie do Państwa brzmi : czy znają Państwo jakieś miejsce gdzie to cudo można kupić? z jakimi kosztami powinienem się liczyć ?
    pytanie drugie : co do pierwszego obiektywu to nie mam wątpliwości co do jakości, natomiast jak się sprawuje Tokina 35-105 ?
    pozdrawiam

  2. #2
    Banned Zwycięzca OlyRulez Awatar RadioErewan
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Łódź/Warszawa
    Posty
    5.394
    Siła reputacji
    39
    Moja galeria
    Radosław "Radio Erewan" Przybył
    http://www.fototv.pl Pierwsza w Polsce Internetowa telewizja o fotografii
    * Nigdy nie próbuj przekonywać ludzi, którzy wiedzą, że mają rację. ~Leto

  3. #3
    | OlyJedi Awatar HrabiaMiod
    Dołączył
    Jul 2006
    Mieszka w
    Kraków, Poland
    Posty
    1.152
    Siła reputacji
    27
    Moja galeria
    Obserwuj allegro, co jakiś czas się pojawiają, ewentualnie e-bay. Co do Tokiny - jeśli ją masz, możesz ją potestować i samemu sobie odpowiedzieć Aczkolwiek wiem, że Tokiny z serii AT-X są świetne, o innych nie wiem.

  4. #4

    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    2
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    szukam wlasnie cos innego od ebay, gdyz nei mam tam konta
    oczywiscie w razie gdy nie znajde nigdzie indziej to nie pozostanie mi nic innego anizeli zarejestrowanie sie w tym serwisie. nie ma zadnych sklepow internetowych oferujacych to ? najlepiej polskich
    na allegro szukalem i nie ma,ale czytalem wzmianki w internecie o tym, ze co jakis czas sie pojawiają
    ta tokina ma oznaczenie RMC
    oczywiscie bede testowal, tylko pierw chce kupic ten adapter, gdyz chce miec pelna kontrole nad aparatem. jakos korekta ekspozycji na plus czy minus mnie nie zadowala ...
    Ostatnio edytowane przez Brodie ; 7.03.09 o 23:28

  5. #5
    Banned Zwycięzca OlyRulez Awatar RadioErewan
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Łódź/Warszawa
    Posty
    5.394
    Siła reputacji
    39
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Brodie Zobacz posta
    szukam wlasnie cos innego od ebay, gdyz nei mam tam konta
    oczywiscie w razie gdy nie znajde nigdzie indziej to nie pozostanie mi nic innego anizeli zarejestrowanie sie w tym serwisie. nie ma zadnych sklepow internetowych oferujacych to ? najlepiej polskich
    na allegro szukalem i nie ma,ale czytalem wzmianki w internecie o tym, ze co jakis czas sie pojawiają
    ta tokina ma oznaczenie RMC
    oczywiscie bede testowal, tylko pierw chce kupic ten adapter, gdyz chce miec pelna kontrole nad aparatem. jakos korekta ekspozycji na plus czy minus mnie nie zadowala ...
    Stare klamoty kupisz tylko na ebayu. Tylko no paypal, no deal.

    Pozdrawiam
    Radosław "Radio Erewan" Przybył
    http://www.fototv.pl Pierwsza w Polsce Internetowa telewizja o fotografii
    * Nigdy nie próbuj przekonywać ludzi, którzy wiedzą, że mają rację. ~Leto

  6. #6
    OR | Honorowa wystawa Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar k@czy
    Dołączył
    Jan 2007
    Mieszka w
    38° 59' 1.46" -94° 44' 16.274"
    Posty
    4.169
    Siła reputacji
    156
    Moja galeria
    mam zbedny na polce-zostalo mi po OMce. aparat byl w stanie idealnym, oprocz klapy lustra. nie mam mozliwosci przetestowac, ale obiektyw i lampa sa w stanie idealnym, wiec podejrzewam, ze dziala na 99.99%. moge ci podeslac-jakos sie dogadamy. jak chcesz, to porobie zdjecia.
    pzdr
    Upierdliwiec Forumowy nr 4142 | OR + + + + | Zlotowicz:0 | Poprawka:0 | DITL ++ | Autoban+| Honorowa Wystawa+ | Oplacone Skladki TWA+++++++

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 29.03.08, 15:39

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.