Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35

Wątek: E-500 Problem :\

  1. #11

    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    12
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez tao Zobacz posta
    bateria na conajmniej 24h out i karta inna na próbę
    może jak się body zresetuje to wruci do normy miałem tak kiedyś ale tylko raz
    U kolegi jak byłem kilka dni temu to próbowałem na jego karcie zrobić zdjęcie, nic to samo.
    Wyjąłem baterie na około 25h.Nic z tego. Jakieś inne pomysły ??

  2. #12
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar tao
    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    Świnoujście
    Posty
    246
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    sprawdź jaką masz wersje softa w body. jak jest dostępna nowsza na stronie olympusa to ją zainstaluj. zainstalować ją można tylko przez 2 programy:
    olympus master i studio. zapewne niemasz żadnego z nich ale mastera można pobrać ze strony olymp. za friko
    JEDNO ŻYCIE JEDEN CEL, JEŹDZIĆ HONDA CBR

  3. #13
    diabolique
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez P@B!O =] Zobacz posta
    U kolegi jak byłem kilka dni temu to próbowałem na jego karcie zrobić zdjęcie, nic to samo.
    Wyjąłem baterie na około 25h.Nic z tego. Jakieś inne pomysły ??
    Pożycz od kogoś akumulator i sprawdź.

    Mnie aparat robił zwiechy jak kupiłem nieoryginalny zamiennik na allegro. Też zachodziłem w głowę w czym rzecz. Objawy były podobne, z tym, że u mnie zawieszał się po dwóch-trzech strzałach (pewnie dlatego, że był jeszcze nowy).
    Podróbę wyrzuciłem, problem nie powtórzył się nigdy na oryginalnym akumulatorze Olympusa.

  4. #14
    Banned Zwycięzca OlyRulez Awatar RadioErewan
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Łódź/Warszawa
    Posty
    5.394
    Siła reputacji
    39
    Moja galeria
    A ja bym jeszcze polecił przestawienie aparatu na tryb M, ustawienie czasu ekspozycji 1/200 sekundy i zrobienie zdjęcia. Jak jednak klepnie migawką, przy następnym zdjęciu w trybie A, S lub P zdjąć dekiel z obiektywu.
    I nie robię se jajec, uprzedzając ewentualne komentarze.

    Pozdrawiam
    Radosław "Radio Erewan" Przybył
    http://www.fototv.pl Pierwsza w Polsce Internetowa telewizja o fotografii
    * Nigdy nie próbuj przekonywać ludzi, którzy wiedzą, że mają rację. ~Leto

  5. #15

    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    12
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez tao Zobacz posta
    sprawdź jaką masz wersje softa w body. jak jest dostępna nowsza na stronie olympusa to ją zainstaluj. zainstalować ją można tylko przez 2 programy:
    olympus master i studio. zapewne niemasz żadnego z nich ale mastera można pobrać ze strony olymp. za friko
    Firmware:
    Doby 1.0
    Lens 1.0

    Już pobrałem kilka dni temu bo miałem zmieniać softa ale kabla nie miałem ale myślę ze jutro sobie załatwię i to w końcu zrobię :P

    Cytat Zamieszczone przez diabolique Zobacz posta
    Pożycz od kogoś akumulator i sprawdź.

    Mnie aparat robił zwiechy jak kupiłem nieoryginalny zamiennik na allegro. Też zachodziłem w głowę w czym rzecz. Objawy były podobne, z tym, że u mnie zawieszał się po dwóch-trzech strzałach (pewnie dlatego, że był jeszcze nowy).
    Podróbę wyrzuciłem, problem nie powtórzył się nigdy na oryginalnym akumulatorze Olympusa.
    W tym jest problem ze nikt nie ma takiego akuku. Ten co mam jest oryginalny.

  6. #16
    diabolique
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez P@B!O =] Zobacz posta
    W tym jest problem ze nikt nie ma takiego akuku. Ten co mam jest oryginalny.
    Skąd wiesz, że oryginalny?
    Idź do sklepu foto i powiedz jaki masz problem. Jak mają jakiegoś olka w gablocie, to poprosisz o sprawdzenie swojego sprzętu z ich akumulatorem.

    (pod warunkiem, że RadioErewan się myli)

  7. #17

    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    12
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez RadioErewan Zobacz posta
    A ja bym jeszcze polecił przestawienie aparatu na tryb M, ustawienie czasu ekspozycji 1/200 sekundy i zrobienie zdjęcia. Jak jednak klepnie migawką, przy następnym zdjęciu w trybie A, S lub P zdjąć dekiel z obiektywu.
    I nie robię se jajec, uprzedzając ewentualne komentarze.

    Pozdrawiam
    Oj ja nie wiem czy jest coś takiego największe tego typu to widziałem 1/180 (ϟX-SYNC od 1/60 do 1/180 domyślnie ustawione 1/180)
    ϟ- to miałbyć piorun taki znaczek

  8. #18
    Banned Zwycięzca OlyRulez Awatar RadioErewan
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Łódź/Warszawa
    Posty
    5.394
    Siła reputacji
    39
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez P@B!O =] Zobacz posta
    Oj ja nie wiem czy jest coś takiego największe tego typu to widziałem 1/180 (ϟX-SYNC od 1/60 do 1/180 domyślnie ustawione 1/180)
    ϟ- to miałbyć piorun taki znaczek
    Ustaw cokolwiek poniżej sekundy. Chyba nie łapiesz, dlaczego to polecam. Jak masz aparat w trybie A, P, S lub siakimś auto, to przy zakrytym obiektywie ustawia ci czasy z sufitu, które możesz brać za zawieszenie się aparatu.

    Pozdrawiam
    Radosław "Radio Erewan" Przybył
    http://www.fototv.pl Pierwsza w Polsce Internetowa telewizja o fotografii
    * Nigdy nie próbuj przekonywać ludzi, którzy wiedzą, że mają rację. ~Leto

  9. #19
    diabolique
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez P@B!O =] Zobacz posta
    Oj ja nie wiem czy jest coś takiego największe tego typu to widziałem 1/180 (ϟX-SYNC od 1/60 do 1/180 domyślnie ustawione 1/180)
    ϟ- to miałbyć piorun taki znaczek
    RadioErewan chylę czoła i daję po reputacji

  10. #20

    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    12
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez diabolique Zobacz posta
    Skąd wiesz, że oryginalny?
    Idź do sklepu foto i powiedz jaki masz problem. Jak mają jakiegoś olka w gablocie, to poprosisz o sprawdzenie swojego sprzętu z ich akumulatorem.

    (pod warunkiem, że RadioErewan się myli)
    No nie jestem pewien czy org ale tak mi sie wydaje dla pewności wrzucam wam fotkę.




    W sumie poddałeś bardzo dobry pomysł :P
    _______________________ (automatyczne scalenie)_____________________
    Cytat Zamieszczone przez RadioErewan Zobacz posta
    Ustaw cokolwiek poniżej sekundy. Chyba nie łapiesz, dlaczego to polecam. Jak masz aparat w trybie A, P, S lub siakimś auto, to przy zakrytym obiektywie ustawia ci czasy z sufitu, które możesz brać za zawieszenie się aparatu.

    Pozdrawiam
    Aha. Wybacz ale dopiero zaczynam przygodę z aparatami :P
    Niestety ale nic to nie dało Ale dzięki.
    Ostatnio edytowane przez P@B!O =] ; 1.03.09 o 15:48 Powód: Automatyczne scalenie postów

Podobne wątki

  1. Problem z 560UZ, w czym problem, ile to może kosztować?
    By damian81293 in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 4.02.10, 18:03

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.