Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: Dla potomności - o dziale i medalach

| OlyJedi Awatar grizz
    Mieszka w
    Kraków
    Siła reputacji
    161
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez nipo80 Zobacz posta
    Mała luźna sugestia:
    A może by mały jakiś ranking, konkurs, medale lub punktacja która zachęciła by amatorów do przejścia stopień wyżej i pokazać się wśród profi.
    Czasem brak tego kopa w górę.
    Rozwiń.

| OlyJedi Awatar nipo80
    Mieszka w
    Orle k. Wejherowa
    Siła reputacji
    76
    Moja galeria
    Hmm...
    Jak by to napisać.
    Chodzi o to aby jakoś popchnąć osoby, po których widać że zrobiły postępy. Ich wątki lub nowy wątek powinien po czasie znaleźć się troszkę wyżej, czyli w ocenie zdjęć.

Tam zdjęcia są już ocenianie troszkę inaczej, udzielane są inne uwagi i więcej osób tam zagląda.
    Nie każdy jest na tyle śmiały aby samemu tam przejść i siedzi tu, gdzie więcej jest uwag dla początkujących (i więcej początkujących tu zagląda), nie robi za dużych postępów lub jego postępy są spowalniane małą ilością konkretnych uwag.

Było by to swojego rodzaju wyróżnienie i zachętę do dalszego rozwoju dla takiej osoby i świadczyło by o tym, że można się tu dużo nauczyć i warto tu zaglądać.

Nie chciał bym żeby to potem było odebrane jako to że taka osoba jest traktowana jako jakiś super fotograf czy też artysta i nadaję się za super fotografa. Po prostu świadczyło by to o zrobionych postępach i tym ile ktoś włożył wysiłku w swój rozwój.

Banned Zwycięzca OlyRulez Awatar RadioErewan
    Mieszka w
    Łódź/Warszawa
    Siła reputacji
    37
    Moja galeria
    Hmm...
    Jak by to napisać.
    Chodzi o to aby jakoś popchnąć osoby, po których widać że zrobiły postępy. Ich wątki lub nowy wątek powinien po czasie znaleźć się troszkę wyżej, czyli w ocenie zdjęć.

Tam zdjęcia są już ocenianie troszkę inaczej, udzielane są inne uwagi i więcej osób tam zagląda.
    Nie każdy jest na tyle śmiały aby samemu tam przejść i siedzi tu, gdzie więcej jest uwag dla początkujących (i więcej początkujących tu zagląda), nie robi za dużych postępów lub jego postępy są spowalniane małą ilością konkretnych uwag.

Było by to swojego rodzaju wyróżnienie i zachętę do dalszego rozwoju dla takiej osoby i świadczyło by o tym, że można się tu dużo nauczyć i warto tu zaglądać.

Nie chciał bym żeby to potem było odebrane jako to że taka osoba jest traktowana jako jakiś super fotograf czy też artysta i nadaję się za super fotografa. Po prostu świadczyło by to o zrobionych postępach i tym ile ktoś włożył wysiłku w swój rozwój.
    Ostatnio ktoś "awansował" dzięki "raportuj post/wątek". Każdy może zaproponować tą metodą działanie administracji.
    Radosław "Radio Erewan" Przybył
    http://www.fototv.pl Pierwsza w Polsce Internetowa telewizja o fotografii
    * Nigdy nie próbuj przekonywać ludzi, którzy wiedzą, że mają rację. ~Leto

| OlyJedi
    Mieszka w
    Mazowiecka Wioska
    Siła reputacji
    16
    Moja galeria
    Ja bym skromnie zasugerował wątek coś na zasadzie „Pokonany przez fotograficzny temat” W miejscu tym osoby z doświadczeniem aby nie pisać zawodowcy mogłyby pokazać zdjęcia w temacie jak wyżej i opisać dlaczego uważają je za porażkę. Stawiający pierwsze kroki mogliby ocenić dystans dzielący ich nie od „szpic klasy” ale od porażki i dzięki opisowi może by łyknęli trochę wiedzy. Oczywiście jeśli ktoś się potrafi przyznać do wtopy.

Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar helmuth
    Mieszka w
    Szczecin
    Siła reputacji
    344
    Moja galeria
    Hmm...
    Jak by to napisać.

Można pójść dalej, jak w szkole. Każdy "nowy", zaczynałby od I klasy, po jakimś czasie uzyskiwałby promocję do następnej klasy
    Tylko jeszcze trzeba ustalić po jakim czasie i kto decyduje o promocji
    A poważnie.
    Ostatnio, kilka osób poprosiło administrację i zostali przeniesieni. Jeśli administracja sama nie zauważy postępów, zauważą to inni bardziej doświadczeni userzy i zasugerują zwrócenie się z prośbą do modów
    To działa!
    Ostatnio edytowane przez helmuth ; 14.09.09 o 14:38
    Lubię wertykalne piony i horyzontalne poziomy
    W moim wątku, można "grzebać" w moich zdjęciach.
    Główny Prostownik TWA

Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Siła reputacji
    177
    Moja galeria
    Gorzej jak zauwazaja to Ci co sami maja watek dla poczatkujacych,lub tylko dlatego,ze Ci poczatkujacy pisza ochy i achy w watkach tych co zauwazaja.

Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar helmuth
    Mieszka w
    Szczecin
    Siła reputacji
    344
    Moja galeria
    Przecież administracja nie musi się do prośby przychylić
    Lubię wertykalne piony i horyzontalne poziomy
    W moim wątku, można "grzebać" w moich zdjęciach.
    Główny Prostownik TWA

| OlyJedi Awatar nipo80
    Mieszka w
    Orle k. Wejherowa
    Siła reputacji
    76
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez RadioErewan Zobacz posta
    Ostatnio ktoś "awansował" dzięki "raportuj post/wątek". Każdy może zaproponować tą metodą działanie administracji.
    Jeżeli tak to działa i takie rzeczy się zdarzają to OK.
    Jestem krótko na forum, lub byt mało intensywnie przeglądam forum, ale skoro mówicie że w ten sposób to się odbywa to OK.

Fajnie że zależy administratorom i innym użytkownikom na rozwoju kolegów/koleżanek mniej doświadczonych i czuwają nad ich rozwojem.

Banned Zwycięzca OlyRulez Awatar RadioErewan
    Mieszka w
    Łódź/Warszawa
    Siła reputacji
    37
    Moja galeria
    Jeżeli tak to działa i takie rzeczy się zdarzają to OK.
    Jestem krótko na forum, lub byt mało intensywnie przeglądam forum, ale skoro mówicie że w ten sposób to się odbywa to OK.

Fajnie że zależy administratorom i innym użytkownikom na rozwoju kolegów/koleżanek mniej doświadczonych i czuwają nad ich rozwojem.
    Z tym czuwaniem to nie przesadzajmy. Ale fakt, że takie przenosiny się zdarzały.
    Radosław "Radio Erewan" Przybył
    http://www.fototv.pl Pierwsza w Polsce Internetowa telewizja o fotografii
    * Nigdy nie próbuj przekonywać ludzi, którzy wiedzą, że mają rację. ~Leto

OR | Honorowa wystawa Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar k@czy
    Mieszka w
    38° 59' 1.46" -94° 44' 16.274"
    Siła reputacji
    154
    Moja galeria
    oczywiscie, ze sie zdazaja. sam dwa tygodnie temu zaproponowalem przenosiny dwoch userow. a pamietam, ze ktos kiedys tez proponowal przenosiny do normalnego watku innym poczatkujacym.
    Czlonek najgorszego, najstraszniejszego, najokropniejszego, najwiekszego, najgrozniejszego, najpaskudniejszego, najbrzydszego, najdluzszego Forumowego TWA jakie mozesz sobie tylko wyobrazic !!!! A po godzinach: Spammer Spicell Kommando Foken Wulf Destrojer.
    Upierdliwiec Forumowy nr 4142 | OR + + + + | Zlotowicz:0 | Poprawka:0 | DITL ++ | Autoban+| Honorowa Wystawa+ | Oplacone Skladki TWA+++++++

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów