Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47

Wątek: Miejska geometria - wystawa K@czego

  1. #41
    OR | Honorowa wystawa Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar k@czy
    Dołączył
    Jan 2007
    Mieszka w
    38° 59' 1.46" -94° 44' 16.274"
    Posty
    4.169
    Siła reputacji
    156
    Moja galeria
    eee tam co tu pisac o sobie
    jak wyjezdzalismy z polski z zona i synem w torbie (brzuchu) to mielismy nadzieje na przygode. w co wdepnelismy okazuje sie teraz
    w polsce stracilem prace i przy 24% bezrobociu i ofercie pracy z drugiego konca polski wygralismy zielona karte (ciocia nas meczyla, wiec na odczepnego wyslalismy zgloszenie ostatniego dnia i zapomnielismy o calej sprawie). wiec jak mielismy sie przeprowadzac tak czy tak, to wybralismy troche dalej czy wrocimy? hmmm jeszcze trzy lata temu mowilem, ze za 20-30 lat na pewno ale teraz to zobaczymy. ten rok bedzie decydujacy-obywatelstwo, mam pomysl na biznes, ogolna sytuacja ekonomiczna.
    ten kryzys nie dotknal nas az tak bardzo, bo mieszkamy na wsi prawie-kansas city to wiocha wszystko dociera z opoznieniem. juz trzy lata temu przepowiedzialem ten balagan-wiec niejako ze swiadomoscia tu jestesmy. podobne sygnaly byly w polsce, wiec polakom chyba troche latwiej to przejsc i rozpoznac co sie dzieje. jestesmy bardziej zaradni
    pracuje w firmie, ktora z szybkich i mocnych samochodow robi jeszcze szybsze i mocniejsze dosyc duza firma i najlepsza w stanach-jestesmy liderem. dosyc ciekawa praca, nie narzekam. troche doswiadczenia z branzy samochodowej z polski sie przydalo-chociaz tam siedzialem za biurkiem, a tu jestem technikiem.

    no i najgorsze-ciagle mi sie teskni za polandia ale mowia, ze tylko pierwsze 5 lat. wlasnie sie konczy piaty rok-zobaczymy ale jak wroce, to kto wam bedzie pokazywal te wszystkie ksztalty
    jeszcze raz dziekuje za dobre slowo i pozdrawiam
    Upierdliwiec Forumowy nr 4142 | OR + + + + | Zlotowicz:0 | Poprawka:0 | DITL ++ | Autoban+| Honorowa Wystawa+ | Oplacone Skladki TWA+++++++

  2. #42
    rocco
    Gość
    Fajną masz pracę.
    Gdybyś chciał jednak wrócić, to z doświadczeniem i odrobiną ( ) środków na początek dałoby się chyba załozyć małą firmę w tej branży.
    Oczywiście jak już kryzys przetrwamy.
    Na tuning chyba byli, są i będa chętni.

  3. #43
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar wujek.samo.h
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Lublin, Poland, Poland
    Posty
    1.131
    Siła reputacji
    41
    Moja galeria
    Gratuluję pięknej wystawy!

    Czy w życiu codziennym też jesteś tak dokładny i precyzyjny? Czy Twoje zdjęcia są odbicem Twojego sposobu bycia, czy też przeciwnie - są jego zaprzeczeniem?
    MK

  4. #44
    | OlyJedi Awatar suchar
    Dołączył
    Oct 2006
    Mieszka w
    Wa-wa
    Posty
    3.192
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria
    k@czy, a może powinieneś spróbować tak, jak to robi Todd Hido? W jego nocnych zdjęciach właśnie kolory grają niesamowitą rolę i podobno nie da się ich robić poza Ameryką Daję pomocny filmik

    PS. Tylko on robi na filmie, ale na cyfrze rozjeżdżanie się kolorów spowodowane długimi ekspozycjami na pewno da się zasymulować
    Ostatnio edytowane przez suchar ; 19.02.09 o 21:11
    Strona WŁASNA | Blog Portret Ulicy
    "Fotografujemy rzeczy, by usunąć je z umysłu" - Franz Kafka

  5. #45
    | OlyJedi Awatar kasprzyk
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Wielkopolska
    Posty
    3.715
    Siła reputacji
    87
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez k@czy Zobacz posta
    pracuje w firmie, ktora z szybkich i mocnych samochodow robi jeszcze szybsze i mocniejsze dosyc duza firma i najlepsza w stanach-jestesmy liderem. dosyc ciekawa praca, nie narzekam. troche doswiadczenia z branzy samochodowej z polski sie przydalo-chociaz tam siedzialem za biurkiem, a tu jestem technikiem.
    wpadłeś .. gdzie fotki tuningowanych aut ?
    Olympus C-7070, E3, ZD 14-42 i 70-300

  6. #46
    OR | Honorowa wystawa Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar k@czy
    Dołączył
    Jan 2007
    Mieszka w
    38° 59' 1.46" -94° 44' 16.274"
    Posty
    4.169
    Siła reputacji
    156
    Moja galeria
    rocco: tylko tak naprawde to ja jestem z innej bajki... przez pare lat mialem sklep komputerowy, pozniej marketing, controlling, doradztwo finansowe itp, itd - to mnie raczej pociaga (stan na dzien dzisiejszy-fotografia-moze zawodowo)

    wujek- chyba raczej zaprzeczeniem staram sie zapanowac nad calym tym balaganem, ale z reguly to ja wnosze element chaosu w nasz rodzinny zwiazek ale chaos to przeciez najwyzsza forma porzadku, nie?

    suchar-z dzika przyjemnoscia,ale czas... to jest problem ale obiecuje sobie i tobie, ze jak tylko zrobi sie troche cieplej, to zrobie wypad na miacho w nocy a kolorki tak rozjade, ze sie nawet mariush nie pozna

    kasprzyk-firma zajmuje sie tuningiem, ale takim troche mniej na pokaz. nie przyklejamy spoilerow, nie naklejamy owiewek itp
    my z corvetty, ktora ma z fabryki 400KM robimy corvette, ktora ma 650KM i to bez modyfikacji silnika (oprocz drobnych zmian w ukladzie paliwowym i zasilaniu powietrzem). jak sie uprzesz, to bez problemow podlaczysz do tego NOS'a i masz rakiete, a nie samochod to samo z jakims mustangiem -do 650KM, a jak zechce ci sie zainwestowac i poprawic silnik, to wycisniesz z niego 900KM wtedy sobie mozesz latac dragstery na torach (te wyscigi jeden na jednego) czesto-gesto smigaja na naszych zabawkach z niektorych silnikow mozemy wycisnac drugie tyle mocy...
    jesli tylko znajda sie zainteresowani, to postaram sie popstrykac jakies ciekawe furki, bo zdaza sie, ze mamy samochody na hamowni przed ogolnokrajowymi premierami. najczesciej nie wolno, ale po starej znajomosci cos sie pomysli ostatnio nawet za harleye sie wzielismy, bo klienci chca... to juz zboczenie, ale czego sie nie robi ...
    Upierdliwiec Forumowy nr 4142 | OR + + + + | Zlotowicz:0 | Poprawka:0 | DITL ++ | Autoban+| Honorowa Wystawa+ | Oplacone Skladki TWA+++++++

  7. #47
    | OlyJedi Awatar kasprzyk
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Wielkopolska
    Posty
    3.715
    Siła reputacji
    87
    Moja galeria
    Masz ciekawą pracę. Kiedyś zakładałem alarm w warsztacie samochodowym, tak się złożyło, że ktoś postawił Corvettę do naprawy - łapała nagar czy coś.. - nie wiem, w każdym razie jeden mechanik był w aucie i przygazowywał, drugi "pod maską" a trzeci stał w ciągłej gotowości z gaśnicą...
    Pamiętam ten dźwięk, ten brum silnika i co jakiś czas eksplozja - wrażenia niesamowite

    Pzdr
    Olympus C-7070, E3, ZD 14-42 i 70-300

Podobne wątki

  1. Od czego zacząć?
    By majeczek78 in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 25.09.09, 18:57
  2. e410 - czego mi brakuje...
    By pol189 in forum E-System
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 28.10.07, 17:15
  3. Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 25.07.07, 22:58
  4. Czego używacie do RAW z E-1
    By wierzba in forum E-System
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 10.11.05, 00:03

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.