Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: chyba będę płakał:(((

  1. #1

    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    oj źle:(((

    mam problem z kartą, a raczej z aparatem. Porobiłem sporo zdjęć i one jakoś dziwnym sposobem zmniejszyły swój rozmiar. Są trochę większe od wyświetlacza telefonu. Nie wiem co się stało. Zgrałem te zdjęcia do komputera, ale nie wszystkie, bo nie mógł mi je program do olympusa odczytać więc tylko połowę i były duże. A teraz gdy je zgrałem wszystkie są małe, a te które były niedostępne są widoczne. Aparat w pewnym momencie nie mogłem załączyć. Pokazał mi komunikat wyczyść kartę. Zrobiłem to, ale już nic z tego. Duże zdjęcia wcięło(
    A są to zdjęcia ze ślubu mojego kumpla( dodam, że było dosyć zimno na dworze
    Karta jest firmy Toshiba
    Moja maszynka to oli 570
    proszę o porady
    Ostatnio edytowane przez elfabiano ; 25.01.09 o 01:59

  2. #2
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Posty
    10.884
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria
    Rescure Pro-pogogluj.Powinienes odzyskac z karty.Raczej nie rob nowych zdjec na karcie dopuki nie przepuscisz przez ten program.Jak to dziala to nie bede Ci pisac,bo aplikacja jest banalnie prosta.

  3. #3
    | OlyJedi Awatar Largo
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Słupca
    Posty
    151
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria
    Jeszcze raz tylko tym razem spróbuj po polsku... "[...]były duże. A teraz gdy je zgrałem wszystkie są małe, a te które były niedostępne są widoczne [...]"
    Zdjęcia doradzam zgrywać przez czytnik kart i otwierać jako dodatkowy dysk z mojego komputera. Spróbuj tak, a nie przez jakieś programy...
    Amator martwi się o sprzęt, profesjonalista martwi się o kasę, a mistrz martwi się o światło...
    www.adamkrol.com

  4. #4

    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    dziękuje za podpowiedź. Ale chyba jest gorzej, bo sformatowałem kartę i coś czuję bo kościach, że teraz to se mogę nadmuchać. To żem zaszalał. Najgorsze jest to, że są to zdjęcia ze ślubu((( Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

  5. #5
      | OlyJedi Awatar grizz
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    12.859
    Siła reputacji
    162
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez elfabiano Zobacz posta
    dziękuje za podpowiedź. Ale chyba jest gorzej, bo sformatowałem kartę i coś czuję bo kościach, że teraz to se mogę nadmuchać. To żem zaszalał. Najgorsze jest to, że są to zdjęcia ze ślubu((( Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
    jedno formatowanie to nic strasznego...

  6. #6

    Dołączył
    Mar 2008
    Mieszka w
    D-Ś
    Posty
    17
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Osobiście spotykam się dość często z podobnymi przypadkami, utraty danych na dyskach, kartach i innych nośnikach danych, jeżeli to są naprawdę znaczące zdjęcia, a nie wiesz jak sobie z problemem poradzić, to mogę zaoferować swoją pomoc. W końcu dość często się tym zajmuję.

  7. #7
    | OlyJedi Awatar NightCrawler
    Dołączył
    Jul 2008
    Mieszka w
    Katowice
    Posty
    1.542
    Siła reputacji
    27
    Moja galeria
    czytnik + dowolny program do odzyskiwania.
    ja ostatnio odzyskiwalem 8 gb zdjec z dysku ktory zostal sformatowany a dodatkowo w polowie na nowo zapisany danymi...
    z 8 gb odzyskalme 7,6gb zdjec (zeby nie sklamac 128 sztuk bylo albo wogole nie dostepnych albo w polowie sie ucinaly i byly ciemne) - cala reszta super (zarowno w jpg jak i raw).
    ...ciiii - bo cenzura się obudzi...to forum a nie miejsce do rozmów...
    Moje próby i Moja strona
    PAJACYK

  8. #8
    | OlyJedi Awatar chmielus
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    7
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    PC Inspector File Recovery google, albo daj mail to Ci podeślę.
    E-410 + ZD 14-42, ZD 70-300
    Some things will never change ...

  9. #9
    Awatar robertt
    Dołączył
    Dec 2008
    Mieszka w
    Warszawa / Polska
    Posty
    73
    Siła reputacji
    16
    Moja galeria
    Ja jakiś czas temu również straciłem zdjęcia i stwierdziłem, że kupię zapasową kartę xD i będę najwyżej wymieniał co chwilę, by mieć przynajmniej pewność, że jak jedna zacznie szwankować to będę mógł spokojnie korzystać z drugiej. Dodam, że ja korzystam z karty Olympusa.

    Ja próbowałem programem do odzyskiwania danych przywrócić zdjęcia - jednak nie za bardzo mi się to udało.

  10. #10
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Posty
    10.884
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria
    Jest wiele programow do odzyskiwania danych.Proponuje dodac sobie te stronke do ulubionych.Nigdy nic nie wiadomo,a przydac sie moze.

    http://www.akte.com.pl/strony/download.php

Podobne wątki

  1. zanim będę starą Cyganką
    By robin102 in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 21.11.06, 13:35
  2. Będę tu wrzucał moje gniotki :):) Od czasu do czasu :)
    By Dudi_ in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 30.08.06, 23:44

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.