Na pewno chciał zakosić moją E-3![]()
Dive now - Work later
Blondynka z aparatem: http://forum.olympusclub.pl/showthread.php?t=15793
Podróże małe i duże: http://www.globtroteria.pl
E-510 + ME-1 + grip + matówka klin z mikrorastrem / Zuiko ED 12-60 SWD / OM 50-1.4 / Metz Mecablitz 58 AF-1 / Hama Defender 220 Pro.
kawał ciekawego świata pokazujesz
nie dość że przyjemnie się ogląda to dodatkowo wiele ciekawostek przekazujesz oglądającym na temat miejsc które odwiedzasz, więc chwała ci za toa z ostatnich - chłopaki na medal
Tata twierdzi, że E-3 była testowana w walce wręcz z nosorożcami. W sumie dlatego mi ją dał na wyjazd do Azji, żebym miała się czym bronić w razie czego![]()
W sumie nie było okazji osobiście stestować, ale na pewno jest to aparat typu heavy-duty - ani deszcz ani piasek nie są mu straszneNa wyjazdy mój fawort
![]()
Dive now - Work later
Blondynka z aparatem: http://forum.olympusclub.pl/showthread.php?t=15793
Podróże małe i duże: http://www.globtroteria.pl
Zdjęcie wioski przeniosło mnie do filmu Rambobardzo mi się widzi.
pzdr
Olympus C-7070, E3, ZD 14-42 i 70-300
Ponownie bardzo ciekawy fragment zupełnie odmiennego świata. Podoba mi się to zdjęcie charakterystyczną uprawą, wijacą się drogą i chałupami w tle.
pozdrawiam Wiejo
Znów spory kawałek egzotyki, ostatnie dwie foty dzieciaków i widoczek na pole ryżowe z wioską w tle - kapitalne...
Pozdrawiam
Zapraszam do mojego wątku ze zdjęciami: Poszukiwania