Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34

Wątek: e-3 - Padł wyświetlacz w wizjerze

  1. #1
    | OlyJedi Awatar alastor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    219
    Siła reputacji
    26
    Moja galeria

    e-3 - Padł wyświetlacz w wizjerze

    Witam

    Nie chce zakładać nowego wątku, a mam pytanie do właścicieli e3. Czy w jakikolwiek sposób można wyłączyć wyświetlacz w wizjerze aparatu ? Albo inaczej czy ktoś miał już taki kłopot, że wyświetlacz przestał pracować po dwudniowym używaniu nowego aparatu ? Z góry dzięki za pomoc. Dodam tylko, że aparat nie zdążył upść, nie był zalany wodą, krótko mówiąc eksploatacja była poprawna.

    Pozdrawiam

  2. #2
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar tao
    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    Świnoujście
    Posty
    246
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    wył. się nie da. coś musiało się sypnąć i w tej sytuacji to tylko chyba serwis pozostaje. Ale spróbuj wyjąć baterie i zostaw go tak przynajmniej na 1 dzień.
    A ewentualnym zalaniem to bym sie nie martwił bo 3 jest naprawde solidnie uszczelniona
    JEDNO ŻYCIE JEDEN CEL, JEŹDZIĆ HONDA CBR

  3. #3
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar black_bird
    Dołączył
    Apr 2005
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    830
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez tao Zobacz posta
    wył. się nie da. coś musiało się sypnąć i w tej sytuacji to tylko chyba serwis pozostaje. Ale spróbuj wyjąć baterie i zostaw go tak przynajmniej na 1 dzień.
    A ewentualnym zalaniem to bym sie nie martwił bo 3 jest naprawde solidnie uszczelniona
    Jak zaczniemy takie glupoty pisac tutaj, to zejdziemy na psy ... Oczywiscie, ze e3 ma taką funkcje. Zrobie wyjatek i nie odesle do instrukcji -> menu -> na dole zakladka 2 i na 2 str -> PODGĄD-> wył lub auto, 1 sek 2 sek itp.
    Inna rzecz czy -> wcisnięcie podglądu inicjuje wyswietlacz? Jesli nie, to jest problem.
    Ostatnio edytowane przez black_bird ; 30.11.08 o 10:24

  4. #4
    | OlyJedi Awatar Szogo
    Dołączył
    Apr 2008
    Mieszka w
    Wisznia Mała
    Posty
    213
    Siła reputacji
    16
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez black_bird Zobacz posta
    Jak zaczniemy takie glupoty pisac tutaj, to zejdziemy na psy ... Oczywiscie, ze e3 ma taką funkcje. Zrobie wyjatek i nie odesle do instrukcji -> menu -> na dole zakladka 2 i na 2 str -> PODGĄD-> wył lub auto, 1 sek 2 sek itp.
    Inna rzecz czy -> wcisnięcie podglądu inicjuje wyswietlacz? Jesli nie, to jest problem.
    Wyjątkowo nie napiszę czytaj ze zrozumieniem... albo co mi tam napiszę.

    Cytat Zamieszczone przez alastor Zobacz posta
    Witam

    Nie chce zakładać nowego wątku, a mam pytanie do właścicieli e3. Czy w jakikolwiek sposób można wyłączyć wyświetlacz w wizjerze aparatu ? Albo inaczej czy ktoś miał już taki kłopot, że wyświetlacz przestał pracować po dwudniowym używaniu nowego aparatu ? Z góry dzięki za pomoc. Dodam tylko, że aparat nie zdążył upść, nie był zalany wodą, krótko mówiąc eksploatacja była poprawna.

    Pozdrawiam
    "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

  5. #5
    | OlyJedi
    Dołączył
    Dec 2005
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    106
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    A co ma wizjer do funkcji podgladu zdjecia? I co ma przycisk info, majacy wplyw na wyswietlacz LCD, do wizjera? Juz zeszlismy na psy jak takie rzeczy wypisujemy
    Tak na powaznie to kazdy moze sie pomylic, nie doczytal i wyszedl kwiatek Wielka mi rzecz

  6. #6
    | OlyJedi Awatar Szogo
    Dołączył
    Apr 2008
    Mieszka w
    Wisznia Mała
    Posty
    213
    Siła reputacji
    16
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez boomer Zobacz posta
    A co ma wizjer do funkcji podgladu zdjecia? I co ma przycisk info, majacy wplyw na wyswietlacz LCD, do wizjera? Juz zeszlismy na psy jak takie rzeczy wypisujemy
    Tak na powaznie to kazdy moze sie pomylic, nie doczytal i wyszedl kwiatek Wielka mi rzecz
    Tylko jak się po kimś jedzie i się go krytykuje wmawiając, że poziom na psy schodzi to wypadało by doczytać upewnić się czy na pewno ma się rację.

    p.s. Jako że to OT to za przykładem innego kolegi z forum sam się zaraportuję.
    "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

  7. #7
    | OlyJedi Awatar alastor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    219
    Siła reputacji
    26
    Moja galeria
    Troszkę burzliwy OT się zrobił. Szkoda. Niestety aparat na dniach zostanie wysłany do serwisu.

    Pozdrawiam

  8. #8
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Karol
    Dołączył
    May 2004
    Mieszka w
    las pod TARNOWem...
    Posty
    5.346
    Siła reputacji
    170
    Moja galeria
    wyświetlacz przestał pracować po dwudniowym używaniu nowego aparatu
    Skoro tak to nie lepiej wymienić na nowy w sklepie, niż bujać się z serwisem, czekać na aparat i mieć potem aparat serwisowany zamiast nowego?
    zmiana nicka: ktotek -> Karol
    Polska B - wątek ze zdjęciami
    Facebook

  9. #9
    | OlyJedi Awatar alastor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    219
    Siła reputacji
    26
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez ktotek Zobacz posta
    Skoro tak to nie lepiej wymienić na nowy w sklepie, niż bujać się z serwisem, czekać na aparat i mieć potem aparat serwisowany zamiast nowego?
    Aparat był kupiony 12 listopada w sklepie internetowym. W swoje ręce dostałem go 27 listopada. Czyli okres (chyba) 10 dni na zwrot minął. Jak to mówią czami oszczędzanie się mści. W tym wypadku chodzi o zakup w PL (aparat sporo tańszy niż w Irlandii).

  10. #10
    | OlyJedi Awatar Szogo
    Dołączył
    Apr 2008
    Mieszka w
    Wisznia Mała
    Posty
    213
    Siła reputacji
    16
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez alastor Zobacz posta
    Aparat był kupiony 12 listopada w sklepie internetowym. W swoje ręce dostałem go 27 listopada. Czyli okres (chyba) 10 dni na zwrot minął. Jak to mówią czami oszczędzanie się mści. W tym wypadku chodzi o zakup w PL (aparat sporo tańszy niż w Irlandii).
    chyba nie?
    http://allegro.pl/phorum/read.php?f=343&i=6510&t=6510
    nie wiem na ile to prawda ale liczy się podobno data doręczenia.
    "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

Podobne wątki

  1. E-510 Padł wyświetlacz w wizjerze
    By droplet in forum Korpusy 4/3
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 3.08.09, 12:27
  2. C-350 padł
    By atpaw in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 8.05.06, 11:37
  3. Padł C-5050
    By kaptain in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 20.06.05, 22:24

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.