Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Jaki Model na pierwsza Lustrzanke

  1. #11
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    325
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    pierwsza lustrzanka....zenith, potem practica, następnie canon, a ostatnio e-400, e-410, e-510, aby w końcu e-3...

    pytasz o fajną w dobrej cenie... e-510 to będzie całkiem niezły wybór - tzw "full wypas" na dobry początek - używane body + dual kit -cena 1xxx zł - to chyba niewiele jak na początek przygody ( jesli uznasz po jakims czasie że to jednak nie jest zabawa dla Ciebie, bez bólu powiesz "dzięki")

    Body ma duże mozliwości, które z czasem będą Ci sie przydawać co raz bardziej, natomiast obiektywy kit - owe , przy swojej cenie sa naprawdę kapitalne.

    Zerknij sobie w galerię zdjęć forumowych kolegów - sam oceń efekty działania tego aparatu i szkieł...

    pozdrawiam

  2. #12

    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    5
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    Podziekowania

    Dzięki wszystkim wypowiadającym sie w moim poście, poszperałem trochę na forum pochodziłem po sklepach oraz wysłuchałem waszych opinii które były priorytetem w wybieraniu aparatu i doszedłem do wniosku ,że wybiorę Olympusa e510 . Po kupnie odezwę sie i przedstawię swoje wrażenia odnośnie kupionego aparatu. Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam

  3. #13
    | OlyJedi Awatar Ramzes_II
    Dołączył
    May 2008
    Mieszka w
    Dębica
    Posty
    789
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez andrzej1991 Zobacz posta
    Dzięki wszystkim wypowiadającym sie w moim poście, poszperałem trochę na forum pochodziłem po sklepach oraz wysłuchałem waszych opinii które były priorytetem w wybieraniu aparatu i doszedłem do wniosku ,że wybiorę Olympusa e510 . Po kupnie odezwę sie i przedstawię swoje wrażenia odnośnie kupionego aparatu. Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam
    nie ma sprawy
    Potem Twój kolejny zakup to
    12-60 SWD
    Metz 58
    Grip
    Duuza torba
    itp itd.
    Skarbonkę (lustrzankę ) czas zacząć
    Powodzonka
    E-510 + ME-1 + grip + matówka klin z mikrorastrem / Zuiko ED 12-60 SWD / OM 50-1.4 / Metz Mecablitz 58 AF-1 / Hama Defender 220 Pro.

  4. #14
    | OlyJedi Awatar Matthi18
    Dołączył
    Aug 2008
    Mieszka w
    Chorzów
    Posty
    312
    Siła reputacji
    16
    Moja galeria
    Ja zaczynałem od Canona EOSa 350D z kitem + białe tele 70-200 sprzedałem i kupiłem olka E-400 w dual kicie+ sigme 135-400APO DG. POLECAM E-410/E-420 w dual kicie albo Nikona D80 bo nowy jest tani jak barszcz a idzie z niego sporo wyciągnąć zarówno dobry dla amatora jak i pół profesionalisty
    Jest: Nikon D7000, Nikon D50, Nikkor 50 f1.8, Nikkor 18-105 VR. W najbliższym planie Tamron 18-50 F2.8, Tamron 70-200 F2.8, Sigma 70-300, Sigma 50 F1.4, SB 700.

    Było: Olympus E-3 + Gripp, Fl-50R, Sigma 18-50 Macro F2.8, Sigma 70-200 Macro HSM II

  5. #15

    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    5
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    Udany Zakup

    Dziś kupiłem Olka e-510 i jak narazie jestem zadowolony mimo tego ze jeszcze go nie włączyłem, ponieważ formatuje baterię .

  6. #16
    | OlyJedi Awatar kateb
    Dołączył
    Jul 2008
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    491
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    czyli ładujesz?

  7. #17
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    325
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    no to pewnie poświęcisz troszke czasu na instrukcje, dobrze, że noc długa...

    gratulacje i powodzenia z nowa zabawką

  8. #18

    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    5
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    Owszem

    Tak ładuję a co ??

    Nie no , nie planuje zarywać nocy czytając instrukcje obsługi. Ale dzisiaj sie za nią zabiorę.

  9. #19
    | OlyJedi Awatar kateb
    Dołączył
    Jul 2008
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    491
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    Napisałeś że "formatujesz" i nie bardzo wiedziałem o co ci chodzi. Dlatego pytam czy tylko ładujesz (może to moje pytanie niepotrzebne było). Bo to trwa jakieś 5 godzin, i dosyć szybko można zacząć zabawę z aparatem.
    Przed użyciem wystarczy tylko naładować, a bateria uformuje się po jakimś czasie używania, pod warunkiem że wypstrykasz ją do końca i naładujesz do pełna (po którymś cyklu uzyska 100% pojemności).

    Dziś to już chyba zabawa na całego. BTW: kupiłeś e510 kit czy dual-kit?

Podobne wątki

  1. Jaki model wybrać i czy to prawda że...
    By Andy_lupus in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 25.12.10, 19:57
  2. Jaki to model ??
    By Yasmine in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 30.05.09, 18:22
  3. fotografia przyrodnicza w akwarium - jaki model?
    By Piotr Baszucki in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10.09.05, 19:37
  4. Jaki model Olypusa wybrac...
    By Krzysztof Pakulski in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 7.05.04, 01:46

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.