Strona 46 z 48 PierwszyPierwszy ... 364445464748 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 460 z 474

Wątek: "Lucas_g" - fotki

  1. #451
    | OlyJedi
    Dołączył
    Mar 2012
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.612
    Siła reputacji
    275
    Moja galeria
    Ostatnie dwie wrzutki zdecydowanie określam jako "fotograficzną poezję".

  2. #452
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Apr 2006
    Mieszka w
    opolskie
    Posty
    4.338
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria
    Bardzo przyjemne dla oka barwą, motywem wody i łodzi. Opadłe na wodzie liście dodają swoistego jesiennego smaczku.
    pozdrawiam Wiejo

  3. #453
    | OlyJedi Awatar lucas_g
    Dołączył
    Aug 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    996
    Siła reputacji
    153
    Moja galeria
    Dziękuję Wam za odwiedziny. Tak pozytywne komentarze działają bardzo motywująco i zwiększają apetyt na kolejne wypady w teren.

  4. #454
    | OlyJedi Awatar lucas_g
    Dołączył
    Aug 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    996
    Siła reputacji
    153
    Moja galeria
    Na piątego grudnia zapowiadały się takie warunki pogodowe, o jakich marzy każdy fotograf krajobrazu. Długo zastanawiałem się nad wyborem miejsca, bo wiedziałem, że jak niebo zostanie podświetlone, to pięknie odbije się w tafli wody. Dlatego ilość miejscówek została ograniczona do wyjazdu nad Wisłę lub Bug. Ostatecznie wybór padł na wypad nad nadbużańskie starorzecze. Wyjeżdżając z osiedla już wiedziałem, że będzie spektakularnie. Niebo już na godzinę przed wschodem słońca mieniło się krwisto czerwoną barwą, a jej intensywność przybierała na sile z minuty na minutę. Po przybyciu na miejsce, okazało się, że będzie mi dane fotografować w towarzystwie jeszcze trzech osób z aparatami. Cały spektakl trwał ok. 20-25 minut, a każdy z nas fotografował w milczeniu, skupiając się na zastanych warunkach. Jak się później okazało, tego dnia każdy, kto wybrał się na wschód słońca na Mazowszu, wracał z pleneru z uśmiechem na twarzy...

    To był ostatni mój plener w 2020 roku. Od 17 dni na Mazowszu jest szaro, a do tego do końca roku przebywam na kwarantannie.

    Wszystkim odwiedzającym mój wątek składam życzenia Zdrowych, Wesołych i Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz spełnienia marzeń i planów w nadchodzącym 2021 roku.

    166.



    167.


  5. #455
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.234
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria
    Fakt przepiękne warunki, podoba się zwłaszcza ta wersja bardziej ascetycznago krajobrazu, bez łodzi.
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

  6. #456
    Moderator Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Muminek
    Dołączył
    Sep 2008
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Posty
    4.025
    Siła reputacji
    330
    Moja galeria
    Warunki dopisały...przepiękne kadry.
    E-M1, E-3, E-30, TG-2, Stylus XZ-2, E-PL2, C-2100 UZ, ZD 8, ZD 7-14, ZD 14-54 II, 12-60 SWD, 50-200 SWD, 35 ED Macro, 50 ED Macro, ED 90-250, EC-20, EC-14, EX-25, FL-50 R, FS-SRF-11, Sigma 150 HSM

  7. #457
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    3.575
    Siła reputacji
    192
    Moja galeria
    Mi też bardziej się podoba wersja bez łódki, chociaż wersja z łódką też jest świetna.
    Porównanie obu wersji wykazuje, że w pierwszej łódka troszeczkę dominuje w kadrze przez swoją geometryczność i kolor.
    W drugiej fotce kadr w prawym dolnym rogu jest zapełniony innymi elementami, a największe wrażenie wywołuje symetria czerwonych chmur z ich odbiciem wodzie oraz kilka badylków trawy na pierwszym planie z działającymi na wyobraźnię dramatycznymi badylami dalekich drzew. Poza tym ładna purpura.
    Pzdr, TJ

  8. #458
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar cissic
    Dołączył
    Jun 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    2.036
    Siła reputacji
    222
    Moja galeria
    167 fajne. Masz może bez trawy?

  9. #459
    | OlyJedi Awatar lucas_g
    Dołączył
    Aug 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    996
    Siła reputacji
    153
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez cissic Zobacz posta
    167 fajne. Masz może bez trawy?
    cissic, kadr bez trawy jeszcze przede mną. Są na niego dwa sposoby. Albo cofnąć się na wzniesienie i użyć ogniskowej 50-70mm, ale ja taką ogniskową nie dysponuję. Drugi sposób to wejście do wody przed trawy, ale nie znam jeszcze dobrze tego miejsca, więc nie odważyłem się tam wchodzić. Może na wiosnę...

  10. #460
    | OlyJedi Awatar lucas_g
    Dołączył
    Aug 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    996
    Siła reputacji
    153
    Moja galeria
    Goniłem, goniłem i nie dogoniłem takiego zimowego światła, jakie widziałem na zdjęciach kolegów. Zima z Mazowsza w niebieskościach.

    168.



    169.



    170.


Podobne wątki

  1. Żużlowe fotki "Turniej idywidualny"
    By djus in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 1.04.07, 20:59
  2. Moje pierwsze fotki E-300 ;) "Motyle"
    By djus in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 21.05.06, 12:11
  3. Fotki: "Przestrzeń", "Święto świni..."
    By bernardo in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 15.12.05, 19:12
  4. Dwie fotki z kategorii "Ludzie"
    By nurek in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 14.12.05, 22:31
  5. Oly C-740 "zgłupiał" i sam robi fotki
    By Edi in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 13.09.04, 13:40

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.