Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Lustrzanka na lotnisku

  1. #1

    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    4
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    Lustrzanka na lotnisku

    Witam,
    czy przewozenie lustrzanki w bagazu podrecznym moze byc problematyczne na lotniskach? Jak do tej pory wozilem ze soba tylko male kompakciki i nie bylo problemu, ale lustro z obiektywem, nawet Olympusa ktory ma nieduze rozmiary to juz troche wiekszy kaliber.. Czy czepiaja sie na bramkach? Pytam bo niedlugo lece i nie wiem gdzie pakowac aparat, do bagazu glownego czy podrecznego.

    pozdrawiam,
    remg

  2. #2
    Moderator Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar dobas
    Dołączył
    May 2006
    Mieszka w
    Kiełpin / Karkonosze
    Posty
    2.756
    Siła reputacji
    86
    Moja galeria
    przeczytaj regulamin dotyczący bagażu podręcznego. Co wolno a czego nie wolno targać w podręcznym

    Ja zawsze woziłem lustrzankę i kilka obiektywów w torbie w podręcznym bagażu - problemów nigdy nie miałem

  3. #3
    | OlyJedi Awatar zimny
    Dołączył
    Oct 2007
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    273
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Nie jest problemem przewożenie DSLR w torbie podręcznej.
    OM-D E-M5, 12-50, 45/1.8, E-510 dual kit, 14-54, FL-50,

  4. #4
    qbic
    Gość
    Jak latałem do USA <-> PL tylko przegrzebywali dokładniej torbę, bo miałem 2 puszki i 3 obiektywy, poza tym brak kłopotów.

  5. #5
    | OlyJedi Awatar zimny
    Dołączył
    Oct 2007
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    273
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    W bagażu podstawowym nie przewozi się takich rzeczy, chyba, że na własne ryzyko. Po drugie kwestia akumulatorów typu Lion.
    OM-D E-M5, 12-50, 45/1.8, E-510 dual kit, 14-54, FL-50,

  6. #6
    Awatar szczupak
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    60
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria
    Jak do tej pory nigdy nie robili mi z tym problemu. Co najwyżej trzeba wyjąc sprzęt z torby.

    Ostatnio znajomy miał ciekawa historie, leciał z jakimś większym kompaktem ala lustrzanka, chyba minolta A1 i ochrona kazała mu zdjąć obiektyw, chłopak się trochę napocił zanim im przetłumaczył, że w tym aparacie się akurat nie da

  7. #7
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar K_Puchatek
    Dołączył
    May 2008
    Mieszka w
    Zabrze
    Posty
    1.709
    Siła reputacji
    34
    Moja galeria
    Jak do tej pory (3 wyjazdy) nie miałem nigdy problemu z lustrzanką i dodatkowymi obiektywami w bagażu podręcznym. Poza tym nie wyobrażam sobie wrzucenia sprzętu za kilka kzł do bagażu głównego - no chyba że w specjalnym kuferku i ubezpieczone...
    Zapraszam do mojego wątku ze zdjęciami: Poszukiwania

  8. #8
    | OlyJedi Awatar zulka
    Dołączył
    Apr 2008
    Mieszka w
    koniec świata - ostatni dom po lewej :)
    Posty
    316
    Siła reputacji
    26
    Moja galeria
    Niech Ci nie przyjdzie do głowy wrzucać aparatu do bagażu!!!! miałam okazje widzieć jak wygląda załadunek ;] reszty nie widziałam i nie chcę

    Miałam lustrzankę w bagażu podręcznym w torbie foto, włożonej w mały plecak ;] razem z innymi pierdołkami.

    Plecak przejechał przez prześwietlenie, uśmiech celnika i w drogę


    Kiedyś chyba szukali narkotyków w rolkach po filmie foto.... teraz trudno upchnąć coś w kartę

  9. #9
    | OlyJedi Awatar Rinho
    Dołączył
    May 2008
    Mieszka w
    Śląsk Cieszyński
    Posty
    295
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Absolutnie żadnych problemów, oczywiście tylko jako bagaż podręczny. Bagaż rejestrowany to wrzucają do samolotu jak worki z piaskiem.

  10. #10
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar kali999
    Dołączył
    Dec 2006
    Mieszka w
    Warsaw, Poland, Poland
    Posty
    731
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    Mój ojciec wracał rok temu z Mongolii wraz z warszawskim związkiem artystów i jego koledze fotografowi ktoś zakosił wszystkie filmy z torby. Także stracił prawie wszystko, co zrobił, bo na szczęście miał parę klisz przy sobie. Także ja bym uważał i brał do podręcznego.

Podobne wątki

  1. Lustrzanka zimą
    By PiterS in forum E-System
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 7.10.08, 22:05
  2. Lustrzanka??? :D
    By thethomson in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 13.06.07, 07:46

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.