Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Wątek: United colors of DKA

  1. #31
    | OlyJedi Awatar dka
    Dołączył
    Aug 2005
    Mieszka w
    Łódź, Radomsko
    Posty
    1.025
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    hej

    wykrecik, blackbird: pierwsze kroki byly zdjeciami na slubie kolezanki kiedy wskoczylem przed oltarz zrobic kilka zdjec dla siebie, gdzie pracowal wynajety fotograf. staralem sie mu sie wlazic w kadr, ale juz bym teraz tego nie zrobil tylko dal mu spokojnie dzialac nie stwarzajac zamieszania. pierwszy raz byl strasznie stresujacy, nie wiedzialem jakie mam prawa i kadry byly takie do d.. wpadlem, bach-bach, wypadlem. no, ale jak by nie bylo - to bylo jakies doswiadczenie.
    drugi raz - to byl dopiero pierwszy raz, kiedy bylismy jedynymi (ja z kolega) fotografujacymi ten slub. zostalismy zaproszeni, mlodzi tak chciel-nie chcieli zdjec. wkoncu mieli kamerzyste - to po co im aparacista. we dwojke cos tam umeczylismy, tak ze nie bylo obciachu. cieszy nas to, ze poczatki nie byly bardzo oblozone cisnieniem, ze moze sie cos nie udac. teraz
    wjezdzamy zupelnie na luzie bo wiemy, ze jakie warunki by nie byly - trzeba zrobic zdjecie. fakt - duzo potu sie leje podczas pracy, ale widok oznak radosci mlodych kiedy pokazujemy gotowe - bezcenne

    Mysikrólik: tak sobie ogladam czasem oferty innych producentow, ale zawsze dochodze do wniosku, ze moj olympus w zupelnosci pozwala na wygodna prace i realizowanie zamierzonych pomyslow. znam ten sytem, obsluge aparatu, odpowiada mi jego solidnosc i niezawodnosc, mozliwosci, jakosc zdjec. nie jestem zadnym firmowym fanatykiem a mam olympusa bo odpowiada mi jego funkcjonalnosc. gdyby taki sprzet produkowal kenwood, albo hitachi - mialbym ich produkty

  2. #32
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Rafał Czarny
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Krakowie
    Posty
    8.679
    Siła reputacji
    113
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez wykrecik Zobacz posta
    Jak wspominasz swój pierwszy raz?
    Nooo, ja też jestem ciekaw jak się spisałeś.
    gAlErIa czArNeGo
    oPoWiEm wAm o mArKu
    Pampalini, łowca stworzeń, wypier..lił się o korzeń.

  3. #33
    | OlyJedi Awatar raven66
    Dołączył
    Apr 2007
    Mieszka w
    KRáK/oFF
    Posty
    310
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria
    Bardzo fajne, odjazdowe fotki. Strasznie mi się podobają te twoje scrossowane kolory, podpinam się do próśb wcześniejszych o tutorial.

    Nie zamieściłeś zdjęcia z rowerkiem: https://galeria.olympusclub.pl/displ...h&cat=0&pos=13
    A szkoda. Moim zdaniem, ofkorz.
    "Wszyscy jesteśmy Morrisami" (Chuck Morris, Guantanamo, 1974)

  4. #34
    OR | Honorowa wystawa Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar k@czy
    Dołączył
    Jan 2007
    Mieszka w
    38° 59' 1.46" -94° 44' 16.274"
    Posty
    4.169
    Siła reputacji
    156
    Moja galeria
    wyrazy podziwu wylewalem na forum juz nie raz, ale jeszcze jeden raz nie zaszkodzi-tobie zwlaszcza - miodzio bardzo
    teraz tylko mam nadzieje, ze po przeprowadzce nie zaniechasz walesania sie po zakamarach... i ze nie bedziemy musieli dlugo czekac na kolejne streetowo-crossowo.
    pzdr
    Upierdliwiec Forumowy nr 4142 | OR + + + + | Zlotowicz:0 | Poprawka:0 | DITL ++ | Autoban+| Honorowa Wystawa+ | Oplacone Skladki TWA+++++++

  5. #35
    ADM Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    2.986
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria
    Chyba nie gratulowałęm, to graty !! Miałem kilka pytań, muszę sobie przypomnieć.
    było sobie życie

Podobne wątki

  1. opcja vivid colors
    By apa-sf in forum E-System
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 12.04.07, 23:35

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.