Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35

Wątek: United colors of DKA

  1. #21
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Rafał Czarny
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Krakowie
    Posty
    8.679
    Siła reputacji
    113
    Moja galeria
    Ja też bardzo lubię zdjęcia tego młodego żołnierza.
    gAlErIa czArNeGo
    oPoWiEm wAm o mArKu
    Pampalini, łowca stworzeń, wypier..lił się o korzeń.

  2. #22
    diabolique
    Gość
    Jaki procent Twoich zdjęć (pomijam chałtury) to spontan, a jaki to świadome sesje i ujęcia powtarzane do skutku?

  3. #23
    | OlyJedi Awatar dka
    Dołączył
    Aug 2005
    Mieszka w
    Łódź, Radomsko
    Posty
    1.025
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    alakin, jaki procent.. jesli chodzi o zdjecia pozowane ludzi, te w konwencji "portretowej", to raczej 98% swiadome ustawienia, no ale czasem zdarza sie, ze spotykam kogos znajomego (lub nieznajomego) na swojej drodze i kiedy warunki sprzyjaja zdjecie prosi sie samo zeby je zrobic, a ze czesto mam ze soba aparat - nie zwlekam. rowerzysci, przechodnie, itp to sytuacje wypatrzone i zlapane podczas swojego biegu.

    rafrog: cicho bo ludzie zaczna gadac

  4. #24
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar wujek.samo.h
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Lublin, Poland, Poland
    Posty
    1.131
    Siła reputacji
    41
    Moja galeria
    Typowe pytanie typowego historyka typu "kiedy? gdzie? i jak?" - Jak wyglądały Twoje początki przygody z fotografią?

    PS Ciesze się, że są osoby które z PSucia zdjęć potrafią zrobić cnotę
    Ostatnio edytowane przez wujek.samo.h ; 10.09.08 o 21:39
    MK

  5. #25
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar bikeart
    Dołączył
    Oct 2005
    Mieszka w
    Trzebnica
    Posty
    126
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    zacna wystawa, zacne prace, miło było obejrzeć... pozdrawiam

  6. #26
    zonkinho
    Gość
    Zdjęcie szczurka to jedno z moich ulubionych zdjęć w ogóle, także gratuluję.

  7. #27
    | OlyJedi Awatar dka
    Dołączył
    Aug 2005
    Mieszka w
    Łódź, Radomsko
    Posty
    1.025
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    moje poczatki.. jakos w podstawowce dostalem zenita i robilem nim zdjecia, ale totalnie nieswiadomie.. zero pojecia. trwalo to moze z rok. potem mialem przerwe i jakos z 5 lat temu kupilem sobie cyfrowke. glownym celem bylo robienie zdjec roznych przedmiotow i uzywaniu ich w "grafikach komputerowych". tez tak sobie cykalem bez pojecia o kadrowaniu, kompozycji. po roku wyczulem, ze sprzet mi nie wystarcza. znajomy mial olympusa c770 z takim wielgachnym obiektywem i postanowilem kupic ow profesjonalny aparat. wpisalem w google "olympus forum".. i sie zaczelo padlo jednak na olympusa c5060, ktorego staralem sie wykrzystywac juz bardziej swiadomie. wrzucalem fotki do oceny na forum i dostawalem cene wskazowki. bujalem sie za miasto bo jakos krepowalem sie robic zdjecia ludziom i tak sie trenowalem w robieniu zdjec w lesie - bo spokojnie i fajnie. potem porwalem sie na swoj pierwszy kredyt i sprawilem sobie e-1 z 14-54 i 40-150. ten aparat bardzo pomogl mi zrozumiec dokladniej fotografie. na swojej stronie dalem info, ze szukam chetnych do zdjec. o dziwo znalazlo to zainteresowanie i spotkalem sie z wieloma osobami. bujalismy sie po dziurach i kniejach robiac luzne sesje. do tej pory ucze sie robic zdjecia, jest to moja najwieksza pasja i chyba jeszcze dlugo tak bedzie. aparat mam prawie zawsze przy sobie i w kazdej mozliwej sytuacji robie zdjecia, ktorych ogladanie sprawia mi wiele przyjemnosci. mile jest tez kiedy ktos zwraca uwage na moje fotki. olympus e-3 daje mi duzo swobody i hobby jest jeszcze przyjemniejsze

  8. #28
    | OlyJedi Awatar a_wykrota
    Dołączył
    May 2008
    Mieszka w
    Pyrlandia
    Posty
    853
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Również gratuluję bardzo ciekawej wystawy.
    Mam następujące pytanie. Opisałeś już jak zaczęła się Twoja przygoda z fotografią, a jakie były pierwsze kroki w foto ślubnej? Jak wspominasz swój pierwszy raz ze ślubu?
    Kątem oka mego :
    jednego - www.wykrota.wordpress.com
    drugiego - www.adrianwykrota.pl

  9. #29
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar black_bird
    Dołączył
    Apr 2005
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    830
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    Gratulacje i podpisuje sie pod ostatnim pytaniem ...

  10. #30
    Moderatorka Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Ania_
    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Posty
    3.693
    Siła reputacji
    74
    Moja galeria
    Świetne zdjęcia. Świeć Panie nad duszą szczura
    BTW Zamieniłbyś Olympusa na inny sprzęt?
    15 lat na forum. Dawniej jako Mysikrólik. Zawodowo jestem tu i tu.

Podobne wątki

  1. opcja vivid colors
    By apa-sf in forum E-System
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 12.04.07, 23:35

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.