Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Wątek: Średni format... OD NIKONA!!!!????

  1. #21
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2008
    Mieszka w
    Mazowiecka Wioska
    Posty
    417
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria
    Bo to specjalny ręcznik, który przywiozłem z przyszłości. I nie ma znaczenia czy jest 3/2 czy 4/3. Tam dodają go do każdego aparatu. Chodzi o to, że jak konkurencja zrobi coś nowego to żebyś się nie kładł na gołej ziemi. Może nawet nie tyle nie kładł co nie pokładał.

  2. #22
    | OlyJedi Awatar Fatman
    Dołączył
    May 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    921
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez RadioErewan Zobacz posta
    Panowie, WPPI jest w walentynki 2009, więc jeszcze przed nami Photokina, dziwi mnie, że zapowiadają coś na pół roku przed premierą/albo że chwalą się czymś co miało premierę pół roku temu (czytaj na Photokinie).
    Może dlatego puszczają kontrolowany przeciek, bo wiedzą już, że na Photokinie dostaną po ***** od Canona ? Taka akcja może niezdecydowanych powstrzymać przed przesiadką na konkurencyjny system......

    Jak dla mnie, fake, ale może się miło rozczarujemy. W zeszłym roku plotkowało się o "identycznym" rozwiązaniu MF od Canona.
    No tak, tylko "dowodów" na to było znacznie mniej..........

    Przy matrycy 48x48 to kompatybilność obiektywów może być tylko symboliczna. Nie pokryją całej klatki, a kto wyda 10-20k$ na korpus by ograniczać się do środka kadru?
    W informacjach/plotkach/przeciekach jest info o nowym bagnecie i tylko możliwości stosowania szkieł DX oraz FX (przez przelotkę) na zasadzie cropa -czyli dokładnie tak jak to jest obecnie przy Nikonie D3 i obiektywach DX. Wtedy z MX czyli 6380 x 6380 robi się 4256 x 4256 (tryb oznaczono na ulotce jako hsx).

    Luty lada moment na szczęście, wtedy się przekonamy ile w tym wszystkim prawdy
    Ostatnio edytowane przez Fatman ; 5.09.08 o 19:37

  3. #23
    rocco
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Fatman Zobacz posta
    Może dlatego puszczają kontrolowany przeciek, bo wiedzą już, że na Photokinie dostaną po ***** od Canona ? Taka akcja może niezdecydowanych powstrzymać przed przesiadką na konkurencyjny system......
    Tu mnie zaciekawiłes
    Co Canon szykuje na Photokinę? Jakieś wieści masz?

  4. #24
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Karol
    Dołączył
    May 2004
    Mieszka w
    las pod TARNOWem...
    Posty
    5.346
    Siła reputacji
    170
    Moja galeria
    Sorki za OT...
    Obserwuję ten wątek więc co odpowiedź to e-mail z linkiem. Klikam - czytam. Przy okazji coś robię na kompie więc mam przerywnik. Trudno o jakieś konkrety - wątek w sumie plotkarski, niemniej kilka ciekawych dywagacji się pojawiło - Fatmana czy RE. Niestety - większość wpisów to w najlepszym razie pisanie dla pisania. Upadek E-Systemu, kiepskość E-3, koszulki, ręczniki, Irlandia, kiełbasa... - w zasadzie takie odbicie spraw, którymi żyje Forum. Żeby nie było że krytykuję - sam miałem w tym udział - pisząc bzdury o kiełbasie, co właśnie skasowałem. To nie bardzo da się czytać, już wolę chyba onanizm sprzętowy w formie czytsej niż taką gatkę-szmatkę... Niestety sporo wątków podobnie wygląda ostatnio, chyba czasem warto dać na wstrzymanie...
    zmiana nicka: ktotek -> Karol
    Polska B - wątek ze zdjęciami
    Facebook

  5. #25
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2008
    Mieszka w
    Mazowiecka Wioska
    Posty
    417
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez rocco Zobacz posta
    Tu mnie zaciekawiłes
    Co Canon szykuje na Photokinę? Jakieś wieści masz?


    Wyjaśni się 17 września o godzinie 10 30

  6. #26
    | OlyJedi Awatar Fatman
    Dołączył
    May 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    921
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria
    Dokładnie tak jak pisze Sergiuszone -w Wawie będzie konferencja Canona (szkoda, że nie dam rady wpaść ) na której wg. wszelkich znaków na niebie i ziemi będzie konkretne info na temat następy 5D.
    A że będzie to mocna pucha to raczej pewne -prawdopodobnie jej pojawienie się na rynku spowoduje wypuszczenie w szybkim tempie nawych wersji jedynek, bo obecne będą na poziomie nowego 5D............ jeśli ploty się potwierdzą

  7. #27
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2008
    Mieszka w
    Mazowiecka Wioska
    Posty
    417
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria
    Jeśli pojawi się następca 5D to jestem ciekaw jaki będzie miał numer. I dlaczego wypuścili 50D przeszło dwa tygodnie przed konferencją?

  8. #28
    diabolique
    Gość
    Nie za dużo tych korpusów? Zadyszki dostaną wszyscy niedługo a ludzie staną się tak podejrzliwi, że w ogóle przestaną cokolwiek kupować, bo "może za miesiąc wypuszczą coś nowego..."
    Jeszcze trochę a to tempo wypuszczania nowinek okaże się strzałem do własnej bramki...

  9. #29
    | OlyJedi Awatar a_wykrota
    Dołączył
    May 2008
    Mieszka w
    Pyrlandia
    Posty
    853
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez alakin Zobacz posta
    Nie za dużo tych korpusów? Zadyszki dostaną wszyscy niedługo a ludzie staną się tak podejrzliwi, że w ogóle przestaną cokolwiek kupować, bo "może za miesiąc wypuszczą coś nowego..."
    Jeszcze trochę a to tempo wypuszczania nowinek okaże się strzałem do własnej bramki...
    Święte słowa.
    Kątem oka mego :
    jednego - www.wykrota.wordpress.com
    drugiego - www.adrianwykrota.pl

  10. #30
    | OlyJedi Awatar Fatman
    Dołączył
    May 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    921
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria
    alakin, oby nie doszło do tego co się dzieje w świecie kart graficznych tan jest dopiero tempo............

Podobne wątki

  1. Średni format : Pentax 645 reaktywacja.
    By a_wykrota in forum Pozostali producenci
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 13.03.09, 07:22
  2. Średni format - dlaczego warto
    By Smerf Maruda in forum Analogi Olympus i nie tylko
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 9.02.09, 00:16
  3. Leica - średni format
    By eastender in forum Pozostali producenci
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 26.09.08, 22:59
  4. Średni format 6x17
    By suchar in forum Analogi Olympus i nie tylko
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 21.08.08, 19:16
  5. Nowy średni format - Leaf
    By grizz in forum Pozostali producenci
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 21.09.07, 10:02

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.