Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39

Wątek: Gdzie umieszczac swoje foto - darmowe WWW

  1. #31
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar macieknr1
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    DUBLIN ( Polakowo )
    Posty
    1.235
    Siła reputacji
    32
    Moja galeria
    [QUOTE=Thomasso;1144944]Też nie do końca, bo musisz przypasować się do oczekiwań tych "kuartorów", tak?
    Trochę podobnie jest w Fotoferii... ja olałem, bo mnie "porady" i komentarze zaczęły wkurzać: "lepiej by było byś zrobił tak, a tak", "obciąłbym kadr inaczej", "poświeciłbym inaczej"... mehhh, szkoda nerwów
    TWA... :P No tak ale to moze spotkac cie wszedzie gdzie pokazujesz zdjecia, owszem jest 12 kuratorow tyle ze sa to naprawde znakomici fotografowie i patrzac na galerie i 3 % ktore sie dostaja, mozna stwierdzic ze jest naprawde wysoki "poziom" prac.

  2. #32
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar Thomasso
    Dołączył
    Apr 2010
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    2.942
    Siła reputacji
    89
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez macieknr1 Zobacz posta
    No tak ale to moze spotkac cie wszedzie gdzie pokazujesz zdjecia, owszem jest 12 kuratorow tyle ze sa to naprawde znakomici fotografowie i patrzac na galerie i 3 % ktore sie dostaja, mozna stwierdzic ze jest naprawde wysoki "poziom" prac.
    No czyli TWA :P

    Mój ojciec w młodości robił masę zdjęć. Gdzieś od roku 50-tego do ok lat 70-tych. Zęby na tym zjadł.
    Robił i artystyczną fotografię jak i kotlety (dorobić trza było).
    Należał też jakiś czas do jakiegoś krakowskiego stowarzyszenia/klubu fotograficznego. "Kręcił" się też w rejonach ZPAFu krakowskiego.
    Spotykali się tam czasem i Ci pro fotografowie oceniali prace innych fotografów. Pamiętam jak opowiadał jakie jaja były podczas tych "ocen", a tu plama światła coś równoważy, a tu jakieś linie (których nie widać), a to jakieś nieostrości w dysonansie z czymśtam.. no jaja. Wytrzymał ok. roku.. przestał tam sie udzielać bo stwierdził, że woli spokojnie foty robić niż próbować zadowolić gusta jakichś niewyżytych "artystów".
    Zrobili też z kolegami numer podając do recenzji fotę jakiegoś znanego i cenionego fotografa, która to fota została zjechana na maxa... także tego.. :P

    Dlatego ja się trzymam od takich sajtów z daleka. Wiem, że moje zdjęcia nie mają w sobie artyzmu i nie zachwycają niewidocznym pięknem.

    T.
    "Najpiękniejszy bokeh dostaję, gdy... ściągam okulary."


    Lumix G80 + Olek E-30 + trochę szkieł ZD i mZD, trochę OM, trochę światła i sporo innych szpejów.


  3. #33
    +++ ZASŁUŻONY +++ Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar hades
    Dołączył
    Oct 2007
    Mieszka w
    Dolny Śląsk
    Posty
    5.312
    Siła reputacji
    150
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Thomasso Zobacz posta
    Zrobili też z kolegami numer podając do recenzji fotę jakiegoś znanego i cenionego fotografa, która to fota została zjechana na maxa... także tego.. :P
    Swego czasu był popularny dowcip jak to znani fotografowie logują się na forach i galeriach, i tam publikują swoje znane zdjęcia. Oczywiście dostają masę porad i nieprzychylnych ocen. Obraz jest dziedziną sztuki. Gustów jest tyle ilu odbiorców i trudno jednoznacznie ocenić co jest piękne i doskonałe bezwzględnie. Na te porady bym się nie wkurzał tylko je wykorzystał. Przy fotografowaniu komercyjnym mogą one być o tyle cenne, że lepiej trafi się gust klienta. A czy w ogóle trzeba ich się bezwzględnie trzymać?

    ---

    A co do przechowywania zdjęć. Mówimy o przechowywaniu na potrzeby pokazów czy przechowywaniu RAW? Akurat Dropbox i jego 2GB nie są takie złe na potrzeby WWW.

  4. #34
    | OlyJedi Awatar ronin75
    Dołączył
    Apr 2011
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    2.087
    Siła reputacji
    190
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez hades Zobacz posta
    Akurat Dropbox i jego 2GB nie są takie złe na potrzeby WWW.
    O, takie coś by mnie urządzało - potrzebuję miejsca, gdzie mógłbym przechowywać zdjęcia do strony www.
    Imageshack i jemu podobne przestały mnie interesować do takich celów.
    Czy w Dropboxie jest możliwe linkowanie umieszczonych tam zdjęć jako obrazów na stronie?
    Mężczyzna bez kobiety jest jak samuraj bez pana.

  5. #35
      | OlyJedi Awatar grizz
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    12.859
    Siła reputacji
    162
    Moja galeria
    MOżesz to robić na dropboxie, mozesz to robić na flickr… pytanie - po co? Dlaczego nie trzymasz zdjęć nbezpośrednio na stronie?

  6. #36
    | OlyJedi Awatar ronin75
    Dołączył
    Apr 2011
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    2.087
    Siła reputacji
    190
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez grizz Zobacz posta
    MOżesz to robić na dropboxie, mozesz to robić na flickr… pytanie - po co? Dlaczego nie trzymasz zdjęć nbezpośrednio na stronie?
    Zarządzam stroną pewnego stowarzyszenia i co jakiś czas oprócz aktualizacji tej strony zamieszczam im różne zdjęcia z ich działalności w postaci galerii, archiwalne numery gazetki stowarzyszenia (pdfy), itd., itp.
    Szukam dodatkowej przestrzeni dla nich z tego powodu, że opoka.org dostarcza im 0.5 gb na stronę, a to trochę mało.
    Mężczyzna bez kobiety jest jak samuraj bez pana.

  7. #37
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.003
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    Dropbox daje chyba 5 GB na dzień dobry, copy.com chyba 15 GB
    Więc nie ma problemu - darmowych chmur w sieci pod dostatkiem, a jak chcesz to mam swojego OwnCloud i mogę Ci trzymać pliki
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  8. #38
    | OlyJedi Awatar ronin75
    Dołączył
    Apr 2011
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    2.087
    Siła reputacji
    190
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Dropbox daje chyba 5 GB na dzień dobry, copy.com chyba 15 GB
    To chyba i sobie utworzę tam konto/a, nie tylko dla stowarzyszenia.
    Mężczyzna bez kobiety jest jak samuraj bez pana.

  9. #39
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.003
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez ronin75 Zobacz posta
    To chyba i sobie utworzę tam konto/a, nie tylko dla stowarzyszenia.
    To najpierw dla siebie. Potem jako polecający dla stowarzyszenia - w nagrodę dostaniesz 250 MB jako polecający
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

Podobne wątki

  1. Gdzie publikujecie swoje zdjęcia?
    By Rafał Czarny in forum Ciekawe strony www
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 21.07.10, 14:53
  2. Darmowe webinaria :)
    By Dawid in forum Ciekawe strony www
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 25.11.09, 21:51
  3. Gdzie w Lublinie zaopatrzyc sie w sprzet foto
    By Karol K. in forum E-System
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 14.04.06, 12:04

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.