Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Lcd do sp-350

  1. #1

    Dołączył
    Nov 2006
    Mieszka w
    okolice N.Sącza
    Posty
    11
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    Lcd do sp-350

    Witam wszystkich po mojej dłuższej nieobecności.
    Bardzo prosze o pomoc:rozbiłem wyświetlacz w sp-350 naprawa w polsce to ok.400pln,(nie bardzo się opłaca)chyb że z sentymentu,
    przeglądałem e-bay usa, i tam jest pare wyświetlaczy do olympusa ale nie mam pojęcia czy do sp-350 bo w usa mógł się inaczej nazywać,a może pasuje od innego modelu,
    Może jakiś dobry ludż spróbował by taki znaleśc na e-bay usa i przysłał by mi linka do tej aukcji.
    z góry dzięki
    pozdrawiam.

  2. #2
    | OlyJedi Awatar Drughi
    Dołączył
    Jun 2008
    Mieszka w
    Szczecin
    Posty
    198
    Siła reputacji
    16
    Moja galeria
    Czy będzie się Tobie opłacało ściągać tą część z USA? Nawet jeżeli ją znajdziesz za pół ceny, to pamiętaj że dojdą dosyć spore koszta przesyłki. A kto miałby ten wyświetlacz montować, Ty, czy serwis? Bo jak serwis to kolejne koszta dojdą i suma się może zrównać, bądź nawet przewyższyć. Samemu jak się nie znasz, to możesz narobić jeszcze większego ambarasu. Ja osobiście jeżeli czułbym sentyment do tego aparatu serwisowałbym w Polsce, szkoda zachodu.
    OLYMPUS Your Vision, Our Future

  3. #3

    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    mam podobny problem i chcialbym sie zapytac czy np wyswietlacz z fe 180 nie pasowalby do sp-350? Lub czy znacie moze jakis inny podel co by pasowal do sp-350? Z gory dzieki

  4. #4

    Dołączył
    Nov 2006
    Mieszka w
    okolice N.Sącza
    Posty
    11
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Witam, lcd na e-bay z przesyłką oczywiście w usa to jeżeli dobrze przeczytałem góra 50pln.z tamtąt do polski mam z free.zostaje kwestia wymiany myśle żę nieautoryzowany serwis możę by to dobrze zrobił za niewielką kase,mam nadzieje że ktoś sie potrudzi i znajdzie odpowiedni na e-bay.
    pozdrawiam

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.