Strona 3 z 39 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 385

Wątek: Nikon d90

  1. #21
    diabolique
    Gość
    Konkurencja przypomni znaną tezę: jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego...
    W telefonie też mam masę opcji, z których "w razie czego" mogę skorzystać. Od paru lat jakoś nie było okazji...
    Do budzenia używam budzika, do fot aparatu, datę sprawdzam na kalendarzu a z telefonu tylko dzwonię.
    Oglądam czasem filmiki kręcone przez mojego kumpla kompakcikiem. Obraz rozedrgany, chaos, żadnej płynności... Do filmików IMHO to tylko kamera

  2. #22
    | OlyJedi Awatar damnian
    Dołączył
    Jul 2008
    Mieszka w
    Lubin
    Posty
    121
    Siła reputacji
    16
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez MAF Zobacz posta
    Wygląda do tego że ma wbudowany silnik AF!
    w sumie jako następca D80 wcale nie dziwne

  3. #23
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1.067
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez alakin Zobacz posta
    Konkurencja przypomni znaną tezę: jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego...
    W telefonie też mam masę opcji, z których "w razie czego" mogę skorzystać. Od paru lat jakoś nie było okazji...
    Do budzenia używam budzika, do fot aparatu, datę sprawdzam na kalendarzu a z telefonu tylko dzwonię.
    Oglądam czasem filmiki kręcone przez mojego kumpla kompakcikiem. Obraz rozedrgany, chaos, żadnej płynności... Do filmików IMHO to tylko kamera
    Różni ludzie różne potrzeby
    Ja oprócz dzwonienia, używam budzika, WWW, czasem poczty, putty jak coś trzeba na serwerze oblookać, czasem fotografuje - np. rozkład jazdy na jakimś przystanku, używam telefonu też jako mp3playera+scrobblowanie na last.fm itd......

    Taki D90 dla mnie jak znalazł ... teoretycznie bo każdy wie, że

  4. #24
    | OlyJedi Awatar kojot3.0
    Dołączył
    Oct 2007
    Mieszka w
    wies k/Skieniewic
    Posty
    308
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Już na prawde nie maja czym zmusić do kupowania to dają w w gratisie bzdety. Paranoja... Ta cała elektronika to na psy zchodzi...

  5. #25
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Karol
    Dołączył
    May 2004
    Mieszka w
    las pod TARNOWem...
    Posty
    5.346
    Siła reputacji
    170
    Moja galeria
    Dobrze, że nie ucięli mu jajec kastrowaniem ze śrubokręta jak w konstrukcjach z niższej półki.
    Kręcenie filmów - w aparacie bądź co bądź amatorskim - IMHO strzał w 10-tkę, tym bardziej, że będzie to pierwsze lustro z taką funkcjonalnością. Paradoksalnie to się może przydać ludziom nie zainteresowanym poważniejszym filmowaniem (tacy sobie kupią kamerę) ale np. amatorom fotografii, którzy mają małe dzieci i stąd będą czasem jednak chcieli nakręcić krótkie sekwencje video.
    Zapowiada się ciekawy uczestnik rynku - dwa kółka, niezły wizjer, dobrze działające auto iso, nikonowski AF - to już miał D80, jak jeszcze dołożą LV z sensownym histogramem na żywo to malkontenci będą mogli pomarudzić jedynie na brak FF...
    zmiana nicka: ktotek -> Karol
    Polska B - wątek ze zdjęciami
    Facebook

  6. #26
    | OlyJedi Awatar damnian
    Dołączył
    Jul 2008
    Mieszka w
    Lubin
    Posty
    121
    Siła reputacji
    16
    Moja galeria
    I przy kręceniu można ciekawe efekty osiagać mała GO- jak zawsze są zalety i wady

  7. #27
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Pewnie teraz ci, którzy wyśmiewali patenty Olka (LV, czyszczałkę itp.) i wróżyli mu jako pierwszemu wprowadzenie opcji video do lustrzanek (przecież tylko Olympus mógłby zrobić taką wioskę), będą pod niebiosa wychwalać video w nikonie i znajdą tysiąc jego zastosowań, mimo że pewnie będzie kulał i niedomagał

  8. #28
    | OlyJedi Awatar damnian
    Dołączył
    Jul 2008
    Mieszka w
    Lubin
    Posty
    121
    Siła reputacji
    16
    Moja galeria
    Co tu gadać, poczekamy zobaczymy

  9. #29
    | OlyJedi Awatar dog_master
    Dołączył
    Jun 2006
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.265
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Pewnie teraz ci, którzy wyśmiewali patenty Olka (LV, czyszczałkę itp.) i wróżyli mu jako pierwszemu wprowadzenie opcji video do lustrzanek (przecież tylko Olympus mógłby zrobić taką wioskę), będą pod niebiosa wychwalać video w nikonie i znajdą tysiąc jego zastosowań, mimo że pewnie będzie kulał i niedomagał
    No dokladnie, na pewno

    Kurcze, fajnie... Ciekawa jestem, czy to sie potwierdzi, no i ile wytrzyma matryca
    Alicja & E-330/14-45/40-150/FL50R & D7000/18-200/70-200f2.8/50f1.4
    My life is brilliant (-: But it's time to face the truth... Umiesz liczyć? Licz na siebie.

  10. #30
    | OlyJedi Awatar Morlok
    Dołączył
    Nov 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    1.373
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez dog_master Zobacz posta
    Kurcze, fajnie... Ciekawa jestem, czy to sie potwierdzi, no i ile wytrzyma matryca
    Wytrzyma, wytrzyma. aparat po zdjęciach nada wyłączać.
    Wyłączanie wbrew temu co niektórzy tu sugerowali nie szkodzi puszce. Tylko nie merdac wyłącznikiem jak pies ogonem i będzie dobrze. 2 godz. w upale to musi szumieć, a w normalnym foceniu nie powinno byc problemów.
    W końcu u nas nie ma upałów
    Automaty liczą, liczą, liczą .....na człowieka.

Podobne wątki

  1. Nikon D3s
    By piotrek204 in forum Pozostali producenci
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 21.10.09, 15:18
  2. nikon d60
    By igorsp560uz in forum Pozostali producenci
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 5.07.09, 10:34
  3. Nikon D80 vs E1
    By piotrekb in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 115
    Ostatni post / autor: 1.06.09, 16:13
  4. Nikon P80
    By Don Pedro in forum Pozostali producenci
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 10.04.08, 17:18
  5. ZD vs Nikon F
    By cellarium in forum Pozostali producenci
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25.11.07, 17:34

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.