Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Wątek: Jaka torba Lowe pro? - wątek o produktach firmy Lowe Pro

  1. #11
    qbic
    Gość
    Polecam Rezo 180AW
    3 Obiektywy + body + akcesoria (i jeszcze jest odrobina miejsca np na komórkę)

  2. #12
    | OlyJedi Awatar dog_master
    Dołączył
    Jun 2006
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.265
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    Ooo, popieram. W tym wielkim temacie-kombajnie kopalam juz wiele razy, czego efektem bylo... iscie na canon-board... ;p Bo tam latwiej cos znalezc.

    A tak w temacie, to powiem cos o serii Reporter. Jak wyzej/ bardzo wygodne torby [kumpel ma, ale doswiadczenia moje ;p], jednak typ klapy mnie nie odpowiada [cala sztywna gora, imho niepraktycznie], za to [i pewnie dlatego] jest otwor na gorze torby. Kto co lubi, ale sama torba wygodna, pasek - imho o wiele, a rozmiarow jest duzo.

    No i jeszcze jedna praktyczna roznica Reporter vs. Nova - w R. jest dosc duzo kieszonej na bibeloty, w N. nie ma... Jest jedna z przodu, gdzie zarazem od wewnatrz jest pokrowiec AW, 2 w klapie [przy otwieraniu wszystko lata] i tyle... :/
    Alicja & E-330/14-45/40-150/FL50R & D7000/18-200/70-200f2.8/50f1.4
    My life is brilliant (-: But it's time to face the truth... Umiesz liczyć? Licz na siebie.

  3. #13
    | OlyJedi Awatar viruuss
    Dołączył
    Mar 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.320
    Siła reputacji
    230
    Moja galeria

    torba

    witam
    mam AW5
    mieści sie w niej C8080 +e500 z podpiętym 14-54 , lampa 36 , ZD35 , ZD40-150, i reszta klamotów(kilka blm-1 , jakieś filtry, ładowarka , 3kpl.akumulatorków do lampy)
    lekka w takiej konfiguracji nie jest
    szukałem dosyc długo torby dla siebie i akurat padło na tę , kupiłem w promocyjnej cenie na wyprzdeazy chyba za 160 zł , wiec długo sie nie zastanawiałem
    jak dla mnie jest bardzo ok
    pozdrawiam
    Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły

  4. #14
    | OlyJedi Awatar mateuss
    Dołączył
    Jan 2007
    Mieszka w
    Warszawa-Gocław
    Posty
    326
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Wujek użytkuje Nova 4: wchodzi 400d z gripem z podpiętym 24-105L + 70-200L f4 IS + lampa metz 58af i canon speed lite 430ex plus szpargały w stylu parę zapasowych aku + ładowarka i paluszków AA, dysk zewnętrzny jeszcze się zmieścił. Dobrym rozwiązaniem jest dokupienie pasa biodrowego - odciąża ramię i torba nie lata na wszystkie strony.
    Od sprzedawcy wiem że nowa seria tych toreb (np Nova 200 itp) mają plastikowe ucha od paska naramiennego...

  5. #15
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Koriolan
    Dołączył
    Aug 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    4.665
    Siła reputacji
    292
    Moja galeria
    Do wczoraj AW2 była dla mnie wystarczająca. Ale od dziś muszę w niej zmieścić takiego potwora jak 50-200 . I stała się ciasna.
    Wcisnąłem go w futerał od 14-54, w ten sposób mieści się jeszcze lampa, kapsle i jakieś drobiazgi.
    Moje zdjęcia: http://forum.olympusclub.pl/showthre...938#post206938
    zabawki: E-M1 + 12-100/f4 + 8-25/f4+100-400/5.6-6.3+ 12/2 + 45/1.8 . Czasem S 23Ultra

  6. #16
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Karol
    Dołączył
    May 2004
    Mieszka w
    las pod TARNOWem...
    Posty
    5.346
    Siła reputacji
    170
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Mysikrólik Zobacz posta
    Czy ktoś posiada może torbę Lowe Pro Nova 3 AW i może praktycznie opisać ile do niej wchodzi? (nie tam teksty z Allegro).
    Posiadam Novą 4, oglądałem przy zakupie 3 ale IMHO lepsza ciut za duża niż za mała. Na co dzień wolę plecak, Novą 4 zabieram na wesela i kilkugodzinne imprezy wyłącznie fotograficzne. To taki klocek. Jej zaletą i wadą jednocześnie jest wysokość - koło 19-20cm (przestrzeń wewnątrz) - w praktyce w pionie wejdzie to niej już solidny teleobiektyw (40-150 stary ma jakieś 12,5cm). Z drugiej strony przy mniejszych szkłach spora cześć przestrzeni jest niewykorzystana - torba niespecjalnie się nadaje do lokowania sprzętu - jeden na drugim. Do Novej 4 zabieram E-330+14-54 + 40-140 (stare) + 50/2 + Fl-36 i pozostaje jeszcze jedna spora komora na dowolny obiektyw - do 19-20 cm lub inny sprzęt. Do tego mam w niej sporo osprzętu - filtr Pl, zapasowe bat do lampy i aparatu, filtry Cokina wraz z adapterem i holderem i jak trzeba portfel, husteczki higieniczne, niedużą książkę, notes, długopis itp. Torba robi niezłe wrażenie, wolałbym jakieś sensowne kieszenie zamiast siateczek z boku oraz inaczej rozwiązaną kieszonkę w klapie tej torby, poza tym bez uwag.
    Jak chcesz jakies foty lub masz więcej pytań - dawaj śmiało...
    zmiana nicka: ktotek -> Karol
    Polska B - wątek ze zdjęciami
    Facebook

  7. #17
    rocco
    Gość
    Miałem kedyś model Nova 2 a ostanio Nowa 3.
    Ta druga daje radę ale jest za bardzo "napompowana", jak wszystkie torby foto.
    Jest po prostu za gruba, wolałbym szerszą i cieńszą.
    Więc wymieniłem na Mekko.

  8. #18
    Moderatorka Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Ania_
    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Posty
    3.693
    Siła reputacji
    74
    Moja galeria
    Ktotek - wielkie dzięki. Dałeś mi do myślenia, żebym nie przeholowała w drugą stronę. Potrzebuję właśnie zapakować body z podpiętym 70-300mm + 3 obiektywy. O boczne kieszonki się nie martwię, bo akurat ich układ w Nova mi pasuje. Nie noszę wiele szpargałów, ale do torby mogłabym jeszcze włożyć dokumenty, telefon itp. Generalnie bowiem niewygodne jest noszenie damskiej torebki + torby na aparat.

    Pomyślałam, że może przed ostatecznym zakupem udam się jeszcze do MediaMarktu i sama ocenię wielkość, tylko nie wiem czy tam będą te modele, które chcę.
    15 lat na forum. Dawniej jako Mysikrólik. Zawodowo jestem tu i tu.

  9. #19
      | OlyJedi Awatar grizz
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    12.859
    Siła reputacji
    162
    Moja galeria
    ZMieścisz spokojnie.

    E-1 + 14-54 + 40-150 wchodziło bez zająknięcia i jeszcze miejsce było.

    ale MZ, akurat ten model jest kiepski. Straszna kosmetyczka. Rozejrzałbym się za mekko, albo jak już chcesz lowePro to za modelami reporter.

  10. #20
    Moderatorka Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Ania_
    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Posty
    3.693
    Siła reputacji
    74
    Moja galeria
    A czy te reportery mają również osłonę przeciwdeszczową? Kilka razy w ulewie bardzo mi się przydała, dlatego tak się związałam z Lowe Pro.
    15 lat na forum. Dawniej jako Mysikrólik. Zawodowo jestem tu i tu.

Podobne wątki

  1. Rzezniol`lowe Fotopstryki
    By rzezniol in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 20.05.11, 12:52
  2. jaka torba na sprzęt i 9 calowy netbook
    By dobas in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 17.05.10, 18:04
  3. Olympus e-410 jaka torba?
    By michalTM in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 3.10.08, 20:35
  4. Jaka torba dla E-300 dual kit
    By Marylka in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 27.07.06, 12:55
  5. Jaka torba do C5060+tulejka
    By ADAM12 in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29.03.05, 22:19

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.