Połówki.
Czyli filtry połówkowe oraz połówki szklane, pełne - dla nabrania weny (dostępne powszechnei w niektórych sklepach spożywczych)
Połówki.
Czyli filtry połówkowe oraz połówki szklane, pełne - dla nabrania weny (dostępne powszechnei w niektórych sklepach spożywczych)
Zaglądnijże! - http://www.mariuszsarzynski.pl/
Bielizna zawsze i wszędzie się przydaje
to moje zdanie i nic i nikt mnie nie przekona
nakupisz filtrów , poleżą w torbie przez jakiś czas a potem będzie Allegro![]()
OBYWATELGC
przekładać
połówkowe filtry kup prostkątne czyli COKIN czy jakiegoś hi tech
na początek jeden czyli A121 wedle cokina
bardziej przyda Ci się pewnie przy szerszym zoomie
_______________________ (automatyczne scalenie)_____________________
to może i jakąś książkę o fotografii żeby wiedzieć jak tych filtrów używać i kiedy![]()
Ostatnio edytowane przez dobas ; 31.07.08 o 11:55 Powód: Automatyczne scalenie postów
http://www.renderosity.com/mod/galle...ername=mirek54
I tak Was lubie
Właśnie wróciłem z MazurCo prawda ze swoim SP-550UZ, ale jednak
Polecam skrzynkę piwka Perła lub Specjal Mocny wymienne na Absolut Cranberry, do tego grill i/lub ognisko i piękna kobieta u boku, zarówno przy ognisku jak i w domku pod śpiworkiem
Komary wredne, ale daje radę przeżyć. Jeziora, wschody i zachody słońca przepiękne, podobnie jak kormorany, sokoły i bociany oraz to co polecam - zdjęcia ognia (ogniska).
Ostatnio edytowane przez misiek1928 ; 31.07.08 o 12:02
Olympus E-510 | 14-42mm 1:3.5-5.6| 40-150mm 1:4-5.6 | M42 Helios 44-4 1:2.0-16 58mm | SanDisk CF Extreme IV 4GB
ładowarę na 12 V jak nie będzie gniazdek to na łódce se doładujesz. Nie będzie problemu że na przystani wszyscy nagle się rzucają do gdniazdek
drewna nie biore, mam ze sobą siekiere to może coś urąbie. Tym żywym białkiem nie będę sobie cery poprawiał, co najwyżej ja moge komuś nasmarować twarzyczkę;o)
A co do tych filtrów COKIN to one fajnie wyglądają, moze w nie wejde. Jeszcze przejże literaturę fachowa, którą dzisiaj mam dostać - Ekspozycja bez tajemnic i Czas naświetlania bez tajemnic.