Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokaż wyniki od 101 do 105 z 105

Wątek: MacBook za 2 tysiące zł?

  1. #101
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    polska północna
    Posty
    2.514
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    salvador:

    najlepsze jest zrobienie wszystkiego z palca klasycznym tekstowym fdisk'iem pod pingwina... w praktyce linuch często punktuje dyski na dobiciu, które pod windą mogłyby jeszcze trochę podychać.

  2. #102
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2006
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Posty
    1.094
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Wczoraj pieprzylem sie z ta glupią VIŚTĄ 2 godziny aby podpiąć głupi modem z Orange. I nie podpiąłem go. Standardowy instalator Orange Freedo nie działa (na XP działa). Podlaczenie modemu powoduje że głupia VISTA szuka sterowników, szuka - nie wiem chyba z godzine. Nie wiem jak ale w końcu udało mi sie wskazać katalog ze sterownikiem pobrany ze strony TPSA (na stronie Oragne jest dokladnie taki sam) i kiszka - nie znajduje sprzętu i bujaj sie chlopie. Na szybko przeszukiwanie netu (była juz godzina 20:30) spowodowało że jedyną solucją był zakup routera z modemem... (oczywiście znanazłem linka do sterowników do VISTY ale mniej wiecej połowa osób ktora je sciagnela pisała że instalator nie działa...) Pomyślałem sobie że zajefajna solucja. SUma sumarum powiedziałem dziewczynie niech idzie do Orange i skodo ma działać to niech jej to zainstaluja i skonfigurują. Dodam że w takim samym czasie skonfigurowałem cała siec opartą na win XP na 3 kompach podlaczaną do Neostrady w oparciu o Linsysa i działa!!

    Zaś mi sie chce żygać tymi wszystkim kreatorami VISTY... bleee (acha ciekawostą jest że do VISTY 64bitowej nie ma sterownika do tego modemu...)
    ...był Olek jest A6000

  3. #103
    rocco
    Gość
    A tak mi się przypomniał ten wątek jak to przeczytałem:

    35% nowych użytkowników Visty wraca do XP


  4. #104
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar paakayttaja
    Dołączył
    Apr 2007
    Mieszka w
    Rybnik / Jyväskylä
    Posty
    1.092
    Siła reputacji
    28
    Moja galeria
    Kisi, co to za modem? Twoja "Vieśka" ma juz SP1 czy jeszcze nie?
    Tuulan ja Tuulin tuulinen tuuli tuulee talvella täällä ja tuolla.

  5. #105
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2006
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Posty
    1.094
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez daghda Zobacz posta
    Kisi, co to za modem? Twoja "Vieśka" ma juz SP1 czy jeszcze nie?
    Teraz ci nie powiem co to za modem oraz czy miala SP1. Teraz mi to już lotto. Z tego co pamiętam to oznaczenie modemu zaczynało sie od ZX... ale moge sie mylić.
    ...był Olek jest A6000

Podobne wątki

  1. Tysiące twarzy, setki miraży
    By aga_piet in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 14.11.11, 09:40

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.