Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Olympus d560 wiesza się

  1. #1
    Awatar pst
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    3
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    Olympus d560 wiesza się

    Witam. Mam taki problem ze swoim aparatem. Ostatnio jak ma za duży pobór prądu np. za często używam lampy błyskowej, albo baterie są słabsze to się zawiesza. Pokazuje się ciągle zdjęcie zrobione i nie chce go zapisać, a wszystkie diody mrugają. Zamykanie nic nie daje trzeba wyciągnąć i włożyć baterie wtedy zadziała, ale wszystkie ustawienia się kasują i ostatniego zdjęcia też nie mam. Może to wina oprogramowania aparat mam prawie 4 lata od nowości nigdy nie upadł itp. Czekam na sugestie. Za dużo nie che w nim mieszać, gdyż piękne zdjęcia robi i szkoda mi się go pozbywać.

  2. #2
    | OlyJedi Awatar J.Graph
    Dołączył
    May 2008
    Mieszka w
    Józefów/Warszawa
    Posty
    975
    Siła reputacji
    27
    Moja galeria
    Hmmm ...

    Nie znam modelu ale na zdrowy rozsądek jest to albo firmware ...
    Albo jakis problem z kartą pamięci ...
    _______________________ (automatyczne scalenie)_____________________
    Troszke pogooglowałem

    Eats batteries - of all types - forget Alkalines - takes maybe 20 photos, with Lithium, takes maybe 50. With NiMH, it will do about 100, but like another reviewer said, it quits long before the battery is discharged. And when it quits, it usually "hangs", making you remove the batteries and put in fresh ones just to close the door (and losing the last shot you took).
    Ostatnio edytowane przez J.Graph ; 16.07.08 o 12:29 Powód: Automatyczne scalenie postów

  3. #3
    Awatar pst
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    3
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Ale czemu karta pamięci ma być ? Model to jest amerykański odpowiednik modelu c350
    _______________________ (automatyczne scalenie)_____________________
    Cytat Zamieszczone przez pst Zobacz posta
    Ale czemu karta pamięci ma być ? Model to jest amerykański odpowiednik modelu c350
    Jeszcze jedno. Baterie zaraz jak wezmę z powrotem otworze aparat to działają nawet czasami nie pokazują zużycia.
    Ostatnio edytowane przez pst ; 16.07.08 o 13:23 Powód: Automatyczne scalenie postów
    Olympus d560 i jest pięknie...

  4. #4
    | OlyJedi Awatar herbie_mp
    Dołączył
    Jun 2008
    Mieszka w
    Mysłowice, woj.Śląskie
    Posty
    665
    Siła reputacji
    24
    Moja galeria
    Jeśli masz jeszcze go na gwarancji, to zawsze można się do serwisu zgłosić Jeśli to firmware, to na pewno zrobią. A wcześniej warto zrobić próbę z inna kartą. Jeśli oczywiście masz możliwość pożyczenia takowej
    "Fotografując staraj się pokazać to, czego bez ciebie nikt by nie zobaczył." Robert Bresson

  5. #5
    Awatar pst
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    3
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Kartę jedynie 1 Gb mogę mieć, ale nie wiem czy odczyta. Oprogramowania mi nie zmienią gdyż już 3 lata po gwarancji. Myślałem, ze poradzicie mi jakiś gotowy soft ażebym mógł sobie wgrać.
    Olympus d560 i jest pięknie...

Podobne wątki

  1. C725 wiesza się
    By elektromechanik in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 7.03.10, 15:24

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.