Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: No i po C-4000

  1. #1

    Dołączył
    Jun 2004
    Mieszka w
    Rzeszów
    Posty
    22
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria

    No i po C-4000

    Witam

    W calym Rzeszowie niema C-4000 bylem wszedzie i nie ma .

    Wiec musze zakupic cos inny aparacik ale teraz nie mam pojecia co chcialbym zeby byl podobny do C-4000 tzn jakosc i cena (podobna nie musi byc ta sama ale w granicach 300 zl okolo)

    Pliss doradzcie cos niedlugo jade na wakacjone i musze cos zakupic.

    Dzieki

    Pozdrawiam

  2. #2

    Dołączył
    Feb 2004
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    1.287
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    Moze warto kupic tutaj: http://www.aparaty.ua.pl/ z wysylka kurierem i za pobraniem. Kurier ptzywiezie w 2 dni, pozwoli otworzyc przesylke. Albo doplacic 60 zl, i bedzie do odebrania na miejscu w rzeszowie, z mozliwoscia posprawdzania dokladnie sprzetu. Zapoznaj sie z mozliwosciami zaplaty i odbioru.
    Olympus C-750, 2 x 128MB + 16MB xD Olympus, Tuleja + UV King + PL-CIR HOYA STD + Filtr gwiazdkowy 6x + Dekielek, Velbon DX-888

  3. #3

    Dołączył
    Mar 2004
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    218
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    Ostatnio byłem w sklepie Avans ( Gdańsk ) i widze olka C-4000 , cena ponad 1700 zł , pogieło ich tam zupełnie
    c-5060 , A710IS , 1000D + kit 18-55IS , c50mm1.8 II

  4. #4

    Dołączył
    Jun 2004
    Mieszka w
    Rzeszów
    Posty
    22
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Jakos wole na miejscu (ale grosman ma dobra opinie wiec ostatecznie)
    Zastanawiam sie nad takim http://cf.olympus-europa.com/consume...20ULTRA%20ZOOM (1299zl)
    Lepszy zoom (moze sie przydac) ale zamiast 4.0 mam 3.2 mpixel i sie nie moge sie zdecydowac.
    Sprzedawca mi zachwalal 720 ze ma lepszy obiektyw i ze pomiomo mniejszej matrycy zdiecia beda lepsze hmmm musze sie wreszcie na cos zdecydowac bo nic nie kupie przed wyjazde

    PLS heeelp

    Pzdrawiam

  5. #5
    Zwycięzca OlyRulez Awatar Jeronimo
    Dołączył
    Feb 2003
    Mieszka w
    wielkopolska
    Posty
    3.045
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez yacek
    Ostatnio byłem w sklepie Avans ( Gdańsk ) i widze olka C-4000 , cena ponad 1700 zł , pogieło ich tam zupełnie
    odradzam zakupy w AVANSie.. to straszny sklep. Sprzedaja uszkodzony sprzet a pozniej po wielu probach z laska przyjmuja jako naprawe gwarancyjna (ze uzytownik niby ja zniszczyl). Ogolnie masakra.. klienta maja w d***e :/

    No to byl lekki OT... no ale juz nic nie pisze wiecej -> EOT
    List ten dedykuje wszystkim tym, którym jest dany przywilej służenia innym pomocą w osiągnięciu celu i tym, którzy ucząc się wzbogacają wszystko przez podjęcie wyzwania do postępu i stawania się tym wszystkim, czym mogą się stać

  6. #6

    Dołączył
    Feb 2004
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    1.287
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    Hmm, wlasnie dzis kupilem u nich TV SONY
    Olympus C-750, 2 x 128MB + 16MB xD Olympus, Tuleja + UV King + PL-CIR HOYA STD + Filtr gwiazdkowy 6x + Dekielek, Velbon DX-888

  7. #7

    Dołączył
    Jun 2004
    Mieszka w
    Rzeszów
    Posty
    22
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Haloo odpowie mi ktos pliiiissss

  8. #8
    Awatar wrocek
    Dołączył
    May 2004
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    380
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Metroid
    Lepszy zoom (moze sie przydac) ale zamiast 4.0 mam 3.2 mpixel i sie nie moge sie zdecydowac.
    Sprzedawca mi zachwalal 720 ze ma lepszy obiektyw i ze pomiomo mniejszej matrycy zdiecia beda lepsze
    Nie miałem okazji pracowac na C-4000, ale z parametrow technicznych najistotniejsze roznice do C-720 to:
    C-720 ma mniejsza matryce, ale wiekszy zoom.
    C-720 nie ma manualnego focusa, ale ma elektroniczny celownik (ktory jedni uwazaja za wade, a inni za zalete).
    Dla mnie istotne jest to, ze elektroniczny celownik pozwala na dokladne kadrowanie. Praktycznie 100% obrazu widac przy kazdym ustawieniu zooma. Ponadto w celowniku widac wszytkie aktualne parametry zdjecia, mozna tez ustawiac bez tylnego wyswietlacza LCD wszystkie elementy menu (oszczednosc akumulatorow)
    Drobna, ale dokuczliwa wada C-720 to jednopunktowe mocowanie paska do aparatu, przez co trudno nosic go na szyii.
    No i C-720 ma tak naprawde nie 3,2Mpx, ale 3Mpx.

  9. #9

    Dołączył
    Jun 2004
    Mieszka w
    Rzeszów
    Posty
    22
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Sorki ze tak zawracam glowe ale juz na 99% zdecydowalem na c-740 i mam jeszcze jedno pytanko

    Jako ze jestem laikonikiem w fotografi cyfrowej to musze zapytac o matryce.
    Czy matryca 4.0 mpix (c-4000) a 3.2 mpix (c-740) to jest duza roznica i czy bedzie to widac na fotkach moze lepiej wziasc z allegro tego c-4000

    Dzieki

    Pozdrawiam

  10. #10
    Awatar wrocek
    Dołączył
    May 2004
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    380
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Jesli chcesz robic odbitki 10x15 cm czy przegladac zdjecia na monitorze to nie bedzie widac roznicy.

Podobne wątki

  1. c-4000 a RAW
    By anasiza in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 17.04.05, 18:09
  2. C-4000
    By monika_ch in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 5.05.04, 22:30
  3. C-4000 i już
    By kownas in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 18.04.04, 13:16
  4. C-4000
    By kriskce in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10.03.04, 22:57

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.