Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Photos Map - stworzyłem aplikację dla fotografów

  1. #1

    Dołączył
    Mar 2023
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    1
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    Photos Map - stworzyłem aplikację dla fotografów

    Czołem!

    Tytuł... ? Podjąłem kolejną próbę stworzenia i wypuszczenia aplikacji na Androida, tym razem coś dla fotografów, ponieważ jestem ciekaw, czy nadal można trafić w dziesiątkę i wyszarpać swój kawałek tortu z rynku. Mogę powiedzieć, że jest to trudne, sklep Google Play jest zalany aplikacjami i trudno jest uzyskać organiczne pobrania.

    W telegraficznym skrócie, aplikacja pomaga w:

    Photos Map, aplikacji, która pozwoli Ci zobaczyć na mapie, gdzie wykonałeś swoje zdjęcia! Aplikacja pomoże Ci geotagować zdjęcia, grupować zdjęcia według kraju lub miejsca, tworzyć albumy, przeglądać i edytować metadane EXIF i wiele więcej. Dzięki Photos Map, organizuj i zarządzaj swoimi zdjęciami z chmury lub pamięci lokalnej urządzenia.

    Upewniłem się, że dostarczam wysokiej jakości produkt i skupiłem się przede wszystkim na zapewnieniu wartości użytkownikom. Stworzyłem landing page, aby zbudować zaufanie użytkowników. Mój model biznesowy jest prosty: aplikacja oferuje 2-tygodniowy okres próbny ze wszystkimi jej funkcjami za darmo, ponieważ nie chcę umieszczać reklam w aplikacji. Po zakończeniu okresu próbnego użytkownik musi zakupić pełną wersję, aby móc dalej korzystać z aplikacji.

    Byłbym wdzięczny, gdybyście mógli udzielić mi porady i szczerej opinii na temat aplikacji.


    Link do aplikacji: https://play.google.com/store/apps/d...ware.photosmap

  2. #2
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.015
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    @Veaware
    Jest tyle aplikacji które pozwalają na zapisywanie śladu GPS że głowa boli.
    Najpopularniejsze wywoływarki plików RAW pozwalają wgrać plik *.gpx lub *.kmz i geotagować zdjęcia.
    Sam kiedyś, w 2014 roku popełniłem tu na forum art dotyczący geotagowania w Linuxie. W Windowsie jest jeszcze łatwiej.
    https://forum.olympusclub.pl/threads...xie?highlight=
    ...
    Tu na forum mamy pewien kodeks dotyczący linkowania do aplikacji.
    Zaznaczam, że nikt nie zweryfikował poprawności Twojej aplikacji pod względem bezpieczeństwa telefonu i danych na nim zawartych.
    Na razie nie blokuję i zostawiam Twój post, chyba że otrzymam skargi od forumowiczów.
    Pozdrawiam Bogdan
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  3. #3
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.015
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  4. #4
    | OlyJedi Awatar Darekw1967
    Dołączył
    May 2008
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    2.059
    Siła reputacji
    52
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Oj.... Niedobrze...
    Nie ma brzydkich aparatow tylko wina czasem brak

  5. #5

    Dołączył
    Feb 2015
    Mieszka w
    Przed Dolinką Będkowską
    Posty
    3.230
    Siła reputacji
    214
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Niestety tak, chyba że znajdzie się jakiś sponsor.
    "Skoro nie można wiedzieć wszystkiego co się da wiedzieć o wszystkim, to piękniej jest wiedzieć coś ze wszystkiego, niż wiedzieć wszystko o jednym" - B.Pascal 1854
    Fuji X-T3 + XZ-2

  6. #6

    Dołączył
    Oct 2023
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    4
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Rozumiem, że Amazon podjął tę decyzję w ramach ogólnego cięcia kosztów. Jest to jednak duża strata dla społeczności fotograficznej https://www.dpreview.com/news/590114...Bbg7kyWqYnt134
    Ostatnio edytowane przez Bodzip ; 20.10.23 o 11:12 Powód: wycięcie linku ze spamem

  7. #7
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.015
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Mapru Zobacz posta
    Rozumiem, że Amazon podjął tę decyzję w ramach ogólnego cięcia kosztów. Jest to jednak duża strata dla społeczności fotograficznej https://www.dpreview.com/news/590114...Bbg7kyWqYnt134 https://www.podkarpacielive.pl/pl/wy...odow-uefa-2023
    @Mapru...
    O dpreview było na forum już dawno.
    Natomiast Twoja nieudolna próba przemycenia linku nie związanego z foto jest żałosna. Ponieważ nie chcę Cię wywalać z forum od razu - masz bana na tydzień.
    Ale będę Cię pilnował.
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

Podobne wątki

  1. Aplikacje dla fotografów.
    By dobas in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 30.12.22, 17:10
  2. RAW aplikacje, programy
    By Mlekocholik in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 30.05.05, 14:35

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.