Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 55 z 55

Wątek: Body/aparat dla córki

  1. #51
    Zwycięzca popRAWki Awatar paparapa
    Dołączył
    Jan 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    4.741
    Siła reputacji
    177
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    To wybielanie podwórkowego dzieciństwa zawsze mnie zaskakuje. Mało kto wspomina z rozrzewnieniem, że „klepaniem pyska” najczęściej kończyło się nie „nieodpowiednie” zachowanie (nieodpowiednie zachowania wręcz były mile widziane i czyniły bardziej popularnym), a nieodpowiednia długość czy kolor włosów, mieszkanie na innej ulicy lub w ogóle sam fakt istnienia. Na trzepaku nie rządził kolektyw sprawiedliwych, rozprawiający się z nieobyczajnymi zachowaniami, tylko banda młodocianych chuliganów. Jeśli ktoś miał szczęście dorastać w grupie rówieśników, wśród których mógł swobodnie wyrażać swoje zdanie, to na pewno nie była to grupa, która komukolwiek klepała pysk - raczej byli to ci, którzy tych klepiących omijali szerokim łukiem, często nieskutecznie.
    Albo niezbyt udolnie napisałem swój tekst, albo Ty nie do końca zrozumiałeś co napisałem.

    Jeśli nawet jesteś w mniejszości, prawda zawsze pozostanie prawdą.



  2. #52
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar yamada
    Dołączył
    Jun 2012
    Mieszka w
    Bytom
    Posty
    5.801
    Siła reputacji
    253
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez August68 Zobacz posta

    To może jednak ja trochę dziwak jestem - bo zanim się za coś wezmę to lubię sobie wcześniej o temacie poczytać.


    W sumie to sami najlepiej powinniśmy ocenić jaki "poziom" wiedzy jest nam potrzebny
    Rozumiem poczytać... Ale od razu tyle konkretnej wiedzy na temat samego obiektywu... Szczególnie dla nastolatka... Panowie bez jaj... Ja do dziś większość tej wiedzy uważam dla mnie za zbyteczną. Naprawdę ktoś myśli, że dziś nastolatkowi jest to wszystko potrzebne... A może lepiej pokazać, że fotografowanie aparatem może być po prostu przyjemne i proste, że można zrobić o wiele ciekawsze zdjęcia dzięki temu.
    Może też najlepiej zostawić sprawy własnemu biegowi. Moje córki aparaty w ogóle nie interesują, mimo, że zdjęcia taty są fajne. Za to mój 4-letni wnuk, póki co chce z dziadkiem chodzić już na zdjęcia. Czy tak będzie w przyszłości? Mam nadzieję, że złapie bakcyla...

  3. #53
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Kiedyś interweniowałem wcześniej aby się wzajemnie nie obrażać. Dostałem pstryczka w nos aby się nie wtrącać bo dyskusja fajnie się rozwija. Ok, na razie się nie wtrącam, ale widzę klasę w wypowiedziach jednej grupy i żenadę drugiej.
    Mówiąc wprost - jeśli dostanę zgłoszenie, że ktoś poczuł się obrażony, a mój mały móżdżek to potwierdzi to skończy się mandatem i okresowym banem.
    Niestety z aktywnych moderatorów zostałem tylko ja
    I jeszcze @fret - nie pisz że mi władza odbija.
    Spoko, jednak uważam, że sam fakt, że ktoś poczuł się obrażony niczego nie dowodzi. Ludzie mają różnie ustawiony próg wrażliwości, niektórych obraża brak stosownych zachwytów. Od moderatora raczej bym oczekiwał własnej oceny sytuacji.
    Poza tym, to ja Ciebie nawet lubię, a czasem mnie zwyczajnie wq...sz i to jest fajne, najgorszy jest nudny lajf bez emocji
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  4. #54
    Awatar Roberto73
    Dołączył
    Nov 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    2.093
    Siła reputacji
    181
    Moja galeria
    Ja bym poszedł dalej. Poznać musi urządzenie, którym wykonuje zdjęcia, jak najbardziej może to być smartfon. Czyli poznać kiedy jak ustawić najlepsza opcję w jego aplikacji, aby zdjęcie wynikowe było takie jakie oczekiwał. I nie, wcale nie musi wiedzieć co to przysłona. Ba, bez tej wiedzy może być świetnym, nagradzanym fotografem . Jestem w stanie wyobrazić sobie, że w przyszłości dzisiejsze ustawienia w sprzęcie foto odejdą do lamusa.

  5. #55
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar yamada
    Dołączył
    Jun 2012
    Mieszka w
    Bytom
    Posty
    5.801
    Siła reputacji
    253
    Moja galeria
    No, w smartfonie wiedza o przysłonie to zbędny balast. Natomiast póki co, jeśli chodzi o focenie aparatem z obiektywem, wiedza o tym co robi zmiana przysłony jest przydatna. Resztę roboty zrobi body.

Podobne wątki

  1. cyrylo *** portrety, córki oraz inne świętości *** oceńcie
    By cyrylo in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 15.12.11, 22:52
  2. Portret córki
    By dareksu2 in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 16.06.08, 10:14
  3. "Małpka" dla córki - pomóżcie wybrać!!!
    By M.U. in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 29.05.08, 20:31
  4. Portret córki
    By netfinity in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 14.02.08, 23:13
  5. E-500 body, ja chcę samo body!
    By Smerf Maruda in forum E-System
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 6.12.05, 12:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.